mirjan24.pl

Opinie (144) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (759)

6 lis 2023
Szanowni Państwo, dysponują Państwo bardzo ciekawymi meblami, o niespotykanych gabarytach (np. do małych pomieszczeń). Kontakt z Państwem, to czysta przyjemność. Dotrzymane terminy. Zamawiałam u Państwa małą kanapę. Jest śliczna. Mam tylko jedno "ale" - trochę "niefajnie",że kierowca (przemiły człowiek) nie jeździ z pomocnikiem. Bywa często, że zamawiane meble odbierają osoby starsze, samotne, które nie są w stanie poradzić sobie z przetransportowaniem do domu. Czasami bywa, że naprawdę nie ma kto pomóc. A mogłaby być to usługa odpłatna i bardzo oczekiwana. Pozdrawiam cieplutko cały Zespół MIRJAN i serdecznie dziękuję. Iza S - Wrocław

Niestety brak chęci współpracy z klientem, brak elastcznosci lub chęci dogrania dostawy z dostępnością klienta, zamówienie zostało anulowane

Opinie nt. sklepu mirjan24.pl

wspaniała firma-super meble

Podobała mi się reakcja działu sprzedaży-szybka sprawna dokładna-dobry kontakt zarówno telefoniczny jak e-mailowy. Szybka dostawa -kierowca dzwonił pół godz. przed dowozem. Mebel-narożnik jest super!!!! Wygodny, dużo miejsca, przyjemny materiał (sztruks) i.....i domówiłam jeszcze pufa POLECAM FIRMĘ I JEJ PRODUKTY W 100%
Realizacja zgodnie ze wskazanym terminem. Doskonały kontakt z kierowcą jak i obsługą sklepu. Stolik nocny Tevois 2SZ jak w opisie, świetna jakość do ceny.
4 lut 2024
To nasze drugie zamówienie i jak zwykle wszystko jest na tak ❤️ Poraz kolejny jesteśmy bardzo zadowoleni z kompletu mebli. Prezentują się Pięknie ❤️
31 sty 2024
Wysylka zgodna z terminem.Wykonanie stolu oceniam na 4 plus..natomiast kolor jest jasniejszy niz na zdjeciu.
21 sty 2024
Solidne wykonanie, miła i szybka obsługa łącznie z dostawą
Wszystko zgodnie z ofertą. Żadnych braków. Dobry kontakt.
24 sty 2024
Transakcja przebiegła pomyślnie wszystko ok polecam.
31 sty 2024
3 lut 2024
8 sty 2024
Otwory zawiasów w drzwiczkach wydrążone za nisko. Bardzo niska jakość użytych płyt do wykonania szafki. Szuflady niedopasowane do szerokości
6 lis 2023

Ocena

9 maj 2023
Obsługa i realizacja zamówienia bardzo szybka i sprawna z małym ale...jeżeli umawiam się na konkretny dzień i mnie nie ma wcześniej w domu to trzeba tego przestrzegać,a nie zmieniać.
5 cze 2023
Podobała mi się obsługa i komunikacja pomiędzy sklepem a klientem. Nie podobało mi się że otrzymana szafka miała inna budowę tyłu niż na zdjęciu tył szafki
2 gru 2023
W miarę szybka realizacja zamówienia. W jednej kanapie uszkodzona skrzynia na pościel. Bardzo duży minus za brak możliwości zamówienia z wniesieniem.
11 lip 2023

Narożnik Torezio

Obsługa zamówień profesjonalna i bez zastrzeżeń, wykonanie dobrej jakości w rozsądnej cenie, narożnik funkcjonalny i bardzo ładnie się prezentuje!
10 maj 2023
Piękny narożnik wykonanie kolor zasługuje na najwyższe noty. Obsługa klienta perfekcyjna. Narożnik w rzeczywistości jest piękniejszy. Polecam.
23 sie 2023
Kolor, o takim myślałem. Młodszy już nie będę, więc brakuje mi uchwytów do rozkładania i składania części do spania. Cała reszta jest ok.