biowitalni.plOpinie

CEIDG REGON:363993646
Justyna Anna Żelazowska

Opinie nt. sklepu biowitalni.pl

4.98/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu biowitalni.pl

Tu znalazłam to czego szukałam i nie znajdę tego w aptece, a raczej drogerii pełnej chemii. Rzeczowy i pełny opis składników . W jaki sposób są pozyskiwane i przetwarzane, by w pełni stały się tym, co jest potrzebne człowiekowi , by zachować zdrowie i witalność . Wspaniały sklep, który polecilam wszystkim swoim znajomym i polecam wszystkim, którzy dbają o swoje zdrowie, bez wszędobylskiej chemii.
Bardzo dobry sklep. Suplementy i inne produkty na najwyższym poziomie. Bez chemicznych i szkodliwych dodatków. Bardzo szybka przesyłka , wiec miłe zaskoczenie. Zamówienie złożyłam ok.14.00 i na drugi dzień przesyłkę otrzymałam. Sklep polecam wszystkim, którzy apteki omijają szerokim łukiem. Traktując je raczej jak drogerie z chemikaliami, niż lekami. Bardzo dobry sklep.
Zakupy w tym sklepie są czysta przyjemnością . Zamówienie złożone we wtorek otrzymałam na drugi dzień , w środę. Czy trzeba więcej pisać ? Zarówno towar jak i obsługa , realizacja zamówienia oraz dostawa jest na najwyższym poziomie. Na piec możliwych gwiazdek daje dziesięć !
Jak zwykle bardzo szybka realizacja zamówienia. Zakupy w tym sklepie są czysta przyjemnością. Asortyment, kontakt, realizacja zamówienia na bardzo wysokim poziomie. Dlatego lubię robić tu zakupy. Polecam!
Choć nie pierwszy raz robię zakupy na biowitalni.pl zawsze zadziwia mnie ekspresowa dostawa towaru do domu. Uwielbiam toi szczerze polecam, również ze względu na bogaty i zdrowy asortyment
Za jakość towaru musiałam obniżyć ocenę, gdyż otrzymany w ostatniej dostawie olejek viridian Organic Omega 3:6:9 jest gorzki, lecz nie przeterminowany.
Polecam zakupy w tym sklepie. Towar przyszedł bardzo szybko, w nienaruszonym stanie. Jestem zadowolona z transakcji, zresztą już nie pierwszy raz.
Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko. Jestem bardzo zadowolona. Sklep biowitalni.pl jak najbardziej polecam.
Bardzo szybka dostawa, na drugi dzień od zamówienia produkty w domu, sklep godny polecenia.
Firma godna polecenia. Towar dostarczony zgodnie z opisem i bardzo szybko Dziękuję.
dostawa-bardzo szybko towar -nie mam jeszcze zdania serwis- profesjonalny
Jestem bardzo zadowolona z zakupu, solidnie wykonane, kolorowe .
Towar dostarczony błyskawicznie i zgodny z zamówieniem Dziękuję.
Szybko i rzetelni. Jakość odpowiada oczekiwaniom.Polecam gorąco
Nie mam zastrzeżeń. Jestem zadowolona.
Sprawnie zamówienie zrealizowane
Wszystko ok, gorąco polecam