sobuy.pl- Logo - Opinie

sobuy.pl

Opinie (97) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (157)

Ważny od: 3 sie 2020
sobuy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 mar 2024
Meble wysokijej jakości, ładnie wyglądają, bardzo łatwy montaż co jest bardzo ważne oraz rozsądne ceny.

27 maj 2024
Jakość tej szafy jest naprawdę słaba jak na cenę po nad 700 zł. Oceniłem by to max w 150. Pachnę tanim lakierzem. Jak robiłem zakup to nie przydałem uwagi że jest z MDF, a ten materiał okazał się bardzo kruchy i podobny na spresowany papier czy śmieci. Lakier łatwo schodzi, pozostają nieprzydatne dziury koloru kartonu. Siatka na jednej drzwi trochę wygięta. Instrukcja jest łatwa do zrozumienia, ale montaż zajał około 1.5 godzin. Nie polecam.

Opinie nt. sklepu sobuy.pl

25 mar 2024
Szczególnie podobała mi się cena, niższa niż w podobnych ofertach innych sklepów, darmowa dostawa. Powinniście zwracać większą uwagę na treść zamówienia. Zamawiałam mały stolik kawowy w kolorze szarym, a otrzymałam w czarnym.

Szafka pod umywalkę.

B.ładna szafka pod umywalkę. Profesjonalnie opracowana instrukcja montażu.Świetnie zapakowana.Polecam
8 kwi 2024
Bardzo szybka wysyłka, towar taki jak w opisie i super zabezpieczony do wysyłki ,szafka łazienkowa rewelacja ,dzięki czytelnej instrukcji szybki montaż .solidna firma POLECAM.
2 kwi 2024
Świetny zakup, szybka wysyłka i dostawa. Najlepiej oznaczone części do montażu spośród wszystkich składanych przez nas mebli. Bardzo polecamy sklep!
25 mar 2024
Dostawa zrealizowana ekspresowo, wszystko dobrze spakowane i opisane. Polecam serdecznie
26 mar 2024
zgodnie z opisem, szybka wysyłka, bdb stosunek jakości produktu do ceny, łatwy montaż
25 mar 2024
Zamówienie zrealizowano zgodnie z oczekiwaniami.
25 mar 2024
Szybko sprawnie dostarczony towar. Szafka piękna
Polecam... Szybko i bez problemowo
7 kwi 2024
Wszystko sprawnie i szybko.Odpowiedż na zamówienie natychmiast i towar takze.Dziekuję i pozdrawiam
12 kwi 2024
Super, jestem bardzo zadowolona z zakupu, z obsługi, z jakości produktów. Na pewno tu wrócę.
6 kwi 2024

Wyspa kuchenna na kòłkach

Dostawa terminowa. Mebel bardzo ładny i funkcjonalny, zgodny z opisem
9 kwi 2024
Dobra obsługa, w kontakcie dobra komunikacja.
10 kwi 2024
Szybka realizacja. Towar zgodny z opisem.
2 kwi 2024
26 mar 2024