sobuy.plOpinie

ważny od: 3 sie 2020
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep sobuy.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie sobuy.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 3 sie 2020
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu sobuy.pl

6 maj 2022
sprawna i zgodna z ofertą realizacja zamówienia; było trochę skręcania ale finalnie mebel po złożeniu spełnia swoją funkcję i ładnie się prezentuje, mam nadzieję, że posłuży dłuższy czas; elementy szafki w kartonie były dobrze zabezpieczone styropianem więc nic nie uległo uszkodzeniu; instrukcja składania jasna, elementy ponumerowane

2 lip 2022
Do tej pory nie dostałam przesyłki, wybraliście państwo najgorszą firmę kurierską,jak dostanę przesyłkę to może wystawię inną opinie, na razie ogarnia mnie wściekłość!!!

Opinie nt. sklepu sobuy.pl

Wszystko w porządku. Duży plus za numerację wszystkich części szafki, co znacznie ułatwia i przyspiesza montaż. Przesyłka była dzień wcześniej niż zaplanowano.
5 sie 2022
Szybka wysyłka, świetny towar. Polecam sklep.
17 sie 2022
11 sie 2022
Odpowiedź ze sklepu sobuy.pl
16 sie 2022
Droga Katarzyno, Dzień dobry Dziękujemy za opinię dotyczącą zamówienia Czy możesz powiedzieć nam więcej szczegółów na temat problemu? Pozdrawiam serdecznie Tina Customer Support
6 maj 2022
11 lip 2022
Konsola dobrej jakości, świetnie się prezentuje.
25 lip 2022
Przesyłka dotarła bardzo szybko. Solidnie i fachowo zapakowana. Szafka oprócz tego, że jest prześliczna -to jakościowo znakomita.
4 sty 2022
Sprawnie i profesjonalnie. Jakość mebla i usług świetna👌
21 lip 2022
Szybka i sprawna wysyłka, towar jak w opisie.
7 kwi 2022
Wszystko ok polecam produkty tej firmy
14 maj 2022
Sklep godny polecenia,szybka wysyłka.
3 lut 2022
12 mar 2022
2 lip 2022
Odpowiedź ze sklepu sobuy.pl
14 lip 2022
Dzień dobry Pani Doroto, Dziękuję za podzielenie się Pani opinią o firmie kurierskiej. Zgodnie z informacją na stronie przewoźnika paczka ostatecznie do Pani dotarła 05.07. Mogłabym prosić o krótkie potwierdzenie i ewentualnie zmianę opinii do zakupu? Pozdrawiam serdecznie Klaudia Customer Support