tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (2828) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7715)

Ważny od: 30 paź 2014
tolpa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 paź 2023
Kosmetyki Tołpa stosuję od niedawna. Mam bardzo wrażliwą cerę, skłonną do wyprysków i zaczerwień. Waszą markę poleciła mi koleżanka. Spróbowałam i nie zawiodłam się. Z czystym sumieniem mogę polecić ją wszystkim nadwrażliwcom, zmagającym się problemami skórnymi. Dodatkowym plusem jest cena produktów, która świadczy o tym że wcale nie trzeba kupować kosmetyków za duże pieniądze aby wyglądać dobrze:)

11 cze 2023
Kosmetyki b. dobrej jakości. Nie do przyjęcia sposób pakowania przesyłki - plastikowa torba. Tołpa promuje się jako firma eko, dbająca o środowisko, a tu taka wtopa.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

Zamówienie, dostawa i zabezpieczenie preparatów - bardzo dobrze. Opakowanie, estetyka - również super. Skład preparatów po łacinie - 3 (bo musiałem używać translatora).
Krem fotoochrony SPF50 to ochrona przed sloncem wrazliwej skory i przed fotostarzeniem i przebarwieniami i to mi sie podoba.Jak bedzie dzialal zobacze w praktyce.Maria
Szybka realizacja! Niestety nie mogę ocenić wszystkich produktów oprócz dermo body i kremu do rąk, którym wystawiam piątkę, z uwagi na bardzo krótki czas użytkowania.

Bardzo szybka realizacja zamówienia ale ...

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Jedyny minus za zbyt duże, moim zdaniem, opakowanie. Marnowanie papieru/kartonu. Spokojnie można było spakować w mniejsze pudło.

Bardzo dobre kosmetyki.

Szampony i odżywki do włosów są świetne, skuteczne i pięknie pachną. Serum do twarzy też ma piękny zapach i szybko się wchłania. Jestem bardzo zadowolona z zakupów.
EK
Rewelacyjne są kremy do rąk, zwłaszcza regenerujący krem-opatrunek do rąk; świetny jest również krem modelujący kontur oczu - działa skutecznie, nie alergizuje.
30 mar 2024

Profesjonalizm

Produkty dobrze zabezpieczone na czas transportu, szybka wysyłka. Przejrzysta strona internetowa z dokładnym opisem produktów co bardzo ułatwia wybór. Polecam
Wszystkie produkty są bardzo fajne, nie wszystkie jeszcze zostały użyte, ale ładnie pachną. Mam nadzieję że będą super jak pozostałe które zamawiałam.
1 kwi 2024
Polecam!! Bardzo dobre kosmetyki, jestem bardzo zadowolona z zakupów. W końcu coś mi się sprawdziło na mój trądzik z którym walczę od dłuższego czasu.
Szczególnie podoba mi się szampon do włosów przetłuszczających się. Rewelacyjny! Głowa nie swędzi, a włosy są o kilka dni puszyste, nie tłuszczą się!
KK

Atrakcyjne ceny, wysoka jakość.

Podobały mi się atrakcyjne ceny i wysoka jakość zakupionych kosmetyków, ich piękne kompozycje zapachowe, a także bezproblemowa obsługa zamówienia.

Polecam sklep

Doskonale opisane produkty, bardzo dobra jakość produktów i bardzo szybka realizacja zamówienia. Wszystko starannie zapakowane i zabezpieczone.

Profesjonalizm i kultura

Jasny i precyzyjny opis produktów. Prawdziwe informacje o skuteczności działania kosmetyków. Szybki i doskonale zorganizowany proces wysyłki.
AO
Anna O.
Płock
Szybka dostawa, ekspresowa odpowiedź na reklamację i fajna rekompensata w postaci gratisowych próbek . Z pewnością ponownie dokonam zakupów.
Krem doskonały, świetnie się wchłania, przyjemnie, delikatnie pachnie, bardzo dobrze działa na skórę - już po pierwszym użyciu widać efekt.
Zgodnie z opisem serum wypełniające plus 2 kremy… aczkolwiek wolałabym żeby ta ankieta przyszła po kilku tyg żebym lepiej widziała efekt

Od lat kupuję produkty Tołpy za pośrednictwem sklepu internetowego. Szybki termin realizacji zamówienia i zawsze atrakcyjne ceny.

trudności z płatnościami

Miałam trudności z opłaceniem zakupów. Płatność za pierwszym razem nie powiodła się i całe zamówienie musiałam tworzyć od nowa...
Zamówione kosmetyki spełniły moje oczekiwania, szczególnie krem do ciała, który użyłam po raz pierwszy okazał się rewelacyjny.
31 mar 2024
Krem z komórkami macierzystymi jest super, widać poprawę kondycji skóry, mikrodermabrazja? ?? zaskoczyła mnie mega pozytywnie