Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR- Logo - Opinie

Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR

Opinie (1006) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3925)

Ważny od: 9 mar 2017
Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Profesjonalizm w każdym calu. Szeroka oferta różnego obuwia dla potrzeb klientów. Szybka realizacja zamówienia. Wysoka jakość produkowanych wyrobów. Świetna Marka w przystępnej cenie. Od 10 lat używam buty Waszej produkcji, które na co dzień zakładam do pracy. Sprawdzają się świetnie w trudnych warunkach mojej pracy na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Znamienne że nigdy nie przemokły. Po 10 latach używania "ząb czasu" spowodował, że zdecydowałem się na zakup nowych, wspaniałych Waszych butów . Stare kompletne buty będą mi służyły do prac na ogrodzie. Podeszwa z ubytkami nie będzie mi przeszkadzać w tych pracach. Nowe buty u Was zakupione posłużą mi na wiele lat. Bardzo dobrze, ze względu na wyprofilowanie podeszwy, nie sprawiają trudności w jeździe samochodem i obsłudze pedałów. Nawet zaśnieżone podeszwy nie ograniczają komfortu związanego z obsługą. Obyście wiecznie trwali w swoim działaniu!

7 gru 2023
1. Najlepiej proszę nie sprzedawać obuwia, które sam producent uważa za "przeterminowane" lub zawrzeć taką informację w opisie i sprzedawać buty jako 2 klasy, a nie na wyprzedaży. Oczywiście mogłem trafić na taki egzemplarz (Trzewik Wald wyprodukowany 08.2018r.) lub czegoś nie wiem - w takim razie proszę poprawić opisy w temacie np wytrzymałości pianek PU w podeszwach. Sam but jest świetny ale niestety zgłosiłem go na reklamację, ponieważ boję się, że stracę podeszwę np gdzieś w górach w zimie, co już mnie kiedyś spotkało z identycznego powodu - zatajonej informacji na temat terminu przydatności (domyślam się, że podeszwy). Tutaj ta informacja była chociaż jej nie zauważyłem - dziękuję, i dlatego nie daję 1/5. 2. Nie ma informacji nt gwarancji. Więc jak rozumiem na podstawie fragmentu z regulaminu: § 8 Gwarancja 1. Towary sprzedawane przez Sprzedawcę mogą być objęte gwarancją udzieloną przez producenta Towaru bądź dystrybutora. 2. W wypadku Towarów objętych gwarancją, informacja dotycząca istnienia i treści gwarancji jest każdorazowo prezentowana na Stronie Internetowej Sklepu. mogę tylko się domyślić, że dałem sobie wcisnąć, przez własną nieuwagę, na pozornej "wyprzedaży", produkt uznany za przeterminowany, który nie podlega już gwarancji (!?). Takie zakupy skłaniają mnie do większej podejrzliwości w przyszłości, i to mi się bardzo nie podoba ale dziękuję. Szkoda, bo ten but wydaje się być naprawdę bardzo dobrym produktem.

Opinie nt. sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR

23 paź 2023
23 paź 2023
24 paź 2023
Dziękujemy za Państwa wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że mogliśmy zapewnić Państwu wspaniałe doświadczenie, od naszej usługi dostawy po sam towar. Naszym celem jest zawsze zapewnienie naszym klientom zadowolenia z zakupów u nas i cenimy sobie Państwa pozytywne opinie.
24 paź 2023
Dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z naszych produktów, dostawy i obsługi klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najlepszą możliwą obsługę, więc miło nam słyszeć, że nam się to udaje. Dziękujemy za Państwa wsparcie!
24 paź 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Miło nam słyszeć, że była Pani zadowolona z naszej dostawy, produktu i obsługi klienta. W Demar24 staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i produkt, a otrzymywanie opinii takich jak Państwa jest dla nas zachęcające. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
24 paź 2023
Dziękujemy, że poświęcił Pan czas na ocenę naszych usług. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z ogólnych doświadczeń z Demar24. Jesteśmy dumni z dostarczania wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta, a Państwa satysfakcja jest naszym najwyższym priorytetem. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa cenną opinię.
24 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa miłą recenzję! Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z naszej dostawy, produktów i obsługi klienta. Staramy się oferować najlepsze możliwe doświadczenia zakupowe dla wszystkich naszych klientów i cieszymy się, że mogliśmy spełnić tę obietnicę. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się opinią.
24 paź 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Miło nam słyszeć, że miał Pan wspaniałe doświadczenia z Demar24. Staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni z jakości naszych produktów i usług i cieszymy się, że mogliśmy to dla Państwa zrobić. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa opinię!
24 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa opinię! Cieszymy się, że miał Pan ogólnie pozytywne doświadczenia z naszymi usługami i produktami. Staramy się zawsze zapewniać naszym klientom produkty najwyższej jakości i najlepszą obsługę, jaką możemy zaoferować. Dziękujemy za Państwa nieustające wsparcie Demar24!
24 paź 2023
Dziękujemy za Państwa 5-gwiazdkową recenzję! Cieszymy się, że miała Pani wspaniałe doświadczenia podczas zakupów u nas i że jest Pani zadowolona z naszej dostawy, produktu i obsługi klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia, a Państwa opinie są bardzo cenne. Dziękujemy za Państwa miłe słowa i wsparcie!
24 paź 2023
Dziękujemy za ocenę 5/5, cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszego produktu, dostawy i obsługi klienta. W Demar24 staramy się zapewnić jak najlepsze doświadczenia dla każdego z naszych klientów i miło nam słyszeć, że Państwa doświadczenia były pozytywne. Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi przemyśleniami.
24 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa recenzję. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z naszej dostawy, produktu i obsługi klienta. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe doświadczenia i wspaniale jest wiedzieć, że udało nam się to dla Państwa osiągnąć. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa cenną opinię!
24 paź 2023
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Cieszymy się, że był Pan zadowolony z produktu, dostawy i obsługi klienta Demar24. Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia i doceniamy Państwa opinie. Jeszcze raz dziękujemy!
20 paź 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się pozytywnymi doświadczeniami z Demar24. Doceniamy Państwa opinie i cieszymy się, że mieli Państwo wspaniałe doświadczenia. Dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi, więc cieszymy się, że osiągnęliśmy oba te cele!
20 paź 2023
Dziękujemy za Państwa wspaniałą opinię! Cieszymy się, że miał Pan z nami wspaniałe doświadczenia. Jesteśmy dumni z naszych produktów, dostaw i obsługi klienta i cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni. Dziękujemy za wspieranie Demar24!
19 paź 2023
Dziękujemy, że zechciała Pani podzielić się z nami swoimi pozytywnymi doświadczeniami. Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z naszej dostawy, produktów i obsługi klienta. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom jak najlepszych doświadczeń zakupowych i doceniamy Państwa miłe słowa. Dziękujemy za Państwa opinię!
19 paź 2023
Dziękujemy, że zechciał Pan podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że nasza dostawa, produkt i obsługa klienta spełniły Państwa oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia z zakupów i doceniamy Państwa opinie. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa!
18 paź 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Cieszymy się, że miał Pan z nami wspaniałe doświadczenia. W Demar24 dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta i wysokiej jakości produktów, więc jesteśmy bardzo zadowoleni, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Dziękujemy za Państwa wsparcie!
17 paź 2023
18 paź 2023
Dziękujemy, że znalazła Pani czas, aby podzielić się z nami swoją opinią! Cieszymy się, że miała Pani z nami wspaniałe doświadczenia dotyczące dostawy i jakości produktu. Staramy się oferować najlepszą obsługę klienta i doceniamy Państwa szczere opinie. Wykorzystamy Państwa uwagi, aby ulepszyć nasze usługi dla przyszłych klientów. Jeszcze raz dziękujemy.
17 paź 2023
Dziękujemy za 5-gwiazdkową ocenę. Cieszymy się, że był Pan zadowolony z produktu, dostawy i obsługi klienta, którą zapewniliśmy. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem, więc wiele dla nas znaczy! Mamy nadzieję, że w przyszłości nadal będziemy świadczyć Państwu doskonałe usługi.
16 paź 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że miał Pan pozytywne doświadczenia z Demar24. Naszym celem jest nieustanna ciężka praca, aby zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę i produkty wysokiej jakości, i miło słyszeć, że udało nam się to osiągnąć. Doceniamy Państwa opinie i będziemy nadal dążyć do zaspokojenia potrzeb naszych klientów.