ultraupgrade.pl

Opinie (106) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (546)

Ważny od: 27 sty 2020
ultraupgrade.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu ultraupgrade.pl

3 mar 2024
Świetna firma, fantastyczna obsługa i pomoc w każdej chwili. Rzadkość absolutna. Bardzo dobry, w super cenach sprzęt. Polecam gorąco
6 lut 2024

klasykiem: satysfakcja gwarantowana :)

Polecam. UltraUpgrade to: fachowa porada na każdym etapie zakupu. Sprawność, bezpieczeństwo w jego realizacji oraz satysfakcja z dokonanych wyborów i użytkowania zakupionego iMaca. Dziękuję.

Firma godna polecenia

Bardzo miła i kompetentna obsługa. Zakupiony sprzęt sprawuje się bez zarzutu. Napewno jeszcze skorzystam z Państwa usług.
31 sty 2024
Polecam. Bardzo sprawna i fachowa obsługa. Towar zgodny z opisem.
Świetna obsługa, profesjonalne podejście, szybki kontakt!
Doskonała obsługa i udane zakupy.

Zakupiony MacBook Pro

Nie znałam godzin pracy sklepu Ultra Upgrade. Ok. 19:00 zadzwonił do mnie pan Marcin, bo chciałam zapytać o MacBook, który był dostępny w sklepie. Sama zawsze bardzo dużo pracowałam, ale coraz rzadziej zdarzają się ludzie tak zaangażowani i którym zależy na kliencie. W dodatku rozmowa przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze. Otrzymałam fakturę i gwarancję - zgodnie z treścią rozmowy. Zostałam uprzedzona, że przesyłka nastąpi w ciągu 2-3 dni i tak też się stało. Bardzo słowny człowiek. To dzisiaj rzadkość. Sam sprzęt wygląda i działa perfekcyjnie, a cena bardzo atrakcyjna. Polecam i dziękuję. Chciałabym być wszędzie tak obsłużona. Życzę sukcesów i utrzymania tak wysokiego poziomu pracy i obsługi klienta. Ja wierzę w kompetencje i pracowitość oraz uczciwość jako wartości, które zasługują na sukces.
23 lis 2023

Jak najbardziej polecam! Pozytyw!

Sprzęt kupiony z polecenia kolegi i firma polecona również. Sprzęt 27” prawuje się ok, klawiatura i mysz w zestawie. Działa idealnie. Wielki pozytyw ! Firma stara się utrzymywać jak najbardziej wysokie standardy, reagować na każde informacje zwrotne od klientów . Służy również pomocna ręka w serwisie sprzętu. Na każdego na pewno czeka jakaś niespodzianka. Za polecenie kupującego. Polecam ! Michał
11 lip 2023

Firma Godna Polecenia 100%

Chciałbym podzielić się moim niezwykle pozytywnym doświadczeniem zakupowym związanych z moim kontaktem ze sklepem ultraupgrade.pl oraz Marcinem Majchrzakiem. Jako stały klient, jestem pełen uznania dla doskonałej obsługi, jaką otrzymałem w tej firmie. Niezwykle cieszy mnie fakt, że już drugi raz zakupiłem MacBooka w ultraupgrade.pl, a ostatni, który niestety uległ awarii, został wymieniony zupełnie bezpłatnie na nowszy i mocniejszy model. To pokazuje nie tylko troskę sklepu o zadowolenie klienta, ale również ich zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości produktów. Dodatkowo, chciałbym zwrócić uwagę na ekspresowy transport po stronie firmy ultraupgrade.pl. Gdy zgłosiłem problem z moim MacBookiem Pro, firma nie tylko zaoferowała mi darmową wymianę na nowszy model, ale również dostarczyła go do mnie w niesamowicie krótkim czasie. To naprawdę imponujące i dowód na to, że firma ultraupgrade.pl jest w pełni świadoma znaczenia szybkiego i niezawodnego dostarczania produktów. Wszystko to nie byłoby możliwe bez zaangażowania i profesjonalizmu Marcin Majchrzaka. Jego starania, aby zapewnić mi jak najlepsze doświadczenie zakupowe, są godne podziwu. Marcin wykazał się nie tylko wiedzą techniczną, ale także umiejętnością odpowiedniego doradztwa, aby wybrać dla mnie odpowiedni model MacBooka. Jego profesjonalne podejście oraz życzliwość sprawiły, że czułem się naprawdę doceniany jako klient. Dla mnie ultraupgrade.pl i Marcin Majchrzak to prawdziwi liderzy w branży elektroniki. Ich zdolność do dostarczania wysokiej jakości produktów, doskonałej obsługi klienta i ekspresowego transportu jest godna najwyższych pochwał. Jestem niesamowicie zadowolony z mojego doświadczenia zakupowego i nie mogę się doczekać kolejnych możliwości współpracy z ultraupgrade.pl. Dziękuję ultraupgrade.pl i Marcinowi Majchrzakowi za ich niezwykłe zaangażowanie w zadowolenie klienta i doskonałą obsługę. Z pewnością będę polecał ich innym i kontynuować moje zakupy w tej renomowanej firmie. Polecam Łukasz
23 paź 2023
Nigdy jeszcze nie spotkałem się z tak profesjonalną obsługą i doradztwem przy zakupie komputera, Pan Marcin wyjaśnił i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Dobrze że po paru dniach przeglądania internetu w celu zakupu trafiłem na sklep ultraupgrade.pl .Zakupiony iMac i7 32GB 1TB wygląda jak nowy z salonu. Kontakt super, jestem pewien że gdybym zadzwonił o 3 nad ranem Pan Marcin szczegółowo i spokojnie odpowiedziałby na moje pytania związane z komputerem. Ponadto Zakupiłem dodatkową klawiaturę na którą dostałem rabat, a i na samego iMaca też udało się załatwić rabat . Polecam sklep ultraupgrade.pl każdemu kto chce mieć naprawdę super sprzęt i super doradztwo. Pozdrawiam Przemek z Piły
13 lip 2023
Profesjonalna firma, której można zaufać, gdyż właściciel - Pan Marcin Majchrzak to osoba rzetelna, uczciwa i sumienna. Kontakt z firmą - wzorcowy. Efekt satysfakcjonujący. Zadowolenie po każdym zakupie długoterminowe. Radość z użytkowania rewelacyjnego sprzętu za przystępną cenę - ogromna.
20 maj 2023

Firma i produkty godne polecenia

Bardzo mili ludzie, kompetentni i rzeczowi a produkt zgodny ze specyfikacją i bardzo dobrym stanie. Firma godna polecenia. Warto współpracować i kupować. Ja jestem zadowolony.
31 maj 2023

Polecam!!!

Bardzo szybka i profesjonalna obsługa. To już czwarty zakup, wszystkie urządzenia zgodne z opisem. Serdecznie polecam!!!
14 sty 2024

Komputer dla Grafika iMac27

Chciałem podziękować Panu Marcinowi w doradzeniu jakiego iMac 27 kupić. I muszę powiedzieć to byl strzał w dziesiątkę Świetny sprzęt do programów Addobe, obsługa bardzo profesjonalna. Mogę polecić tą firmę 😉 Piotrek
22 cze 2023

Super sprzedawca. Polecam

Super sprzedawca. Kontakt wyśmienity, nawet po zapakowaniu telefonu sprzedawca bez problemu zgodził się na dodanie szkła oraz etui gratis. Polecam bardzo. Przedmiot zgodny z opisem. Wszystko działa.
22 lis 2023
Jestem zachwycona kontaktem, poziomem obsługi, ale przede wszystkim stanem zakupionego sprzętu zarówno wizualnym jak i technicznym. Cena świetna. Polecam w 109%.

Polecam sprzedawcę

Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą,zarówno przed jak i po zakupie. Towar taki jak w opisie oraz bardzo pomocne wsparcie techniczne po zakupie.Polecam!!!!!!
2 paź 2023
Wszystko zgodnie z zamówieniem. Zamówienie zrealizowane w bardzo krótkim terminie - 2 dni Przesyłka zapakowana i oznaczona odpowiednio do zawartości.