SzybkaeRecepta i MojaRecepta - konsultacja z lekarzem i e-recepta

Opinie (47) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (47)

Ważny od: 7 lip 2023
SzybkaeRecepta i MojaRecepta - konsultacja z lekarzem i e-recepta spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 kwi 2024
Szybko i sprawnie bez wychodzenia z domu recepta w przeciągu 1 minuty oraz niska cena za konsultacje lekarska zaoszczędzenie czasu i pieniędzy ok

25 lis 2023
Arogancja instytucji zajmujących się ochroną zdrowia, a głównie lekarzy, którzy z jednej strony wyśmiewają suplementy a z drugiej nie chcą wypisywać recept na antybiotyki jest passe!! chcemy być zdrowi!! skoro jasno piszę co mi dolega i wypełniam formularz, to chyba to wystarcza aby przepisać antybiotyk?! Jeśli prowadzicie działalność w tej branży, to zatrudniajcie lekarzy, którzy są życzliwi a nie takich, którzy muszą coś "dodatkowo skonsultować" "uzupełnić" etc. Nauczcie się być życzliwi! - to jest klucz do Waszego sukcesu! Tych co uważają, że antybiotyk przepiszą w ostateczności albo w ogóle możecie od razu odesłać. Nie potrzebujemy takich lekarzy.

Opinie nt. sklepu SzybkaeRecepta i MojaRecepta - konsultacja z lekarzem i e-recepta

19 wrz 2023
Odpowiedź ze sklepu SzybkaeRecepta i MojaRecepta - konsultacja z lekarzem i e-recepta
21 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania. Dziękujemy również za polecenie naszych usług! Zawsze staramy się zapewnić najlepszą obsługę naszym pacjentom. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy ponownie.
28 sie 2023
21 paź 2023
dziękujemy pozytywną opinię, oraz za polecenie nas innym! Zapraszamy ponownie do skorzystania z naszych usług.
25 lis 2023
MP
Michal P.
Leiderdorp
10 gru 2023

Oszustwo

Zapłaciłem za konsultacje, a nie otrzymałem ani recepty ani odpowiedzi na moje wiadomości wysłane do nich. Telefon podany na stronę i także nie odpowiada
Zamówiłam konsultację na leki przeciwbólowe czyli 199 zł. fakt za pierwszym razem nie odebrałam telefonu anulowano konsultację więc zamówiłam drugą czyli tą której daję opinię i tu bez żadnego telefonu anulowano konsultacje. Tak nie traktuję się klientów.
11 paź 2023

OSZUSTY

UWAGA! OSZUSTY! FAŁSZYWY SKLEP! Konsultacji nie było, recepta nie było. Po prostu UKRADLi PIENIĄDZE. SCAM. FAKE STORE. NO KONSULTATION, NO PRESCRIPTION, NO REFUND. THE FRAUDSTERS STOLE MY MONEY. BEWARE OF THEM, KEEP AWAY.
27 wrz 2023
Nie otrzymałam diagnozy ani recepty , minęło już prawie 24h.