protego.pl

Brak opinii

Ważny od: 17 lis 2022
protego.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Nie ma jeszcze żadnych opinii

Nowe opinie pojawią się tutaj po ich opublikowaniu.

Informacje o firmie

Protego.pl - w tym sklepie internetowym znajdziesz tysiące produktów z dziedziny BHP, niezbędnych dla wielu branż przemysłu oraz gospodarstw domowych. Ubrania robocze, spodnie ochronne ogrodniczki i do pasa, rękawice robocze, obuwie ochronne z noskiem i obuwie zawodowe bez noska oraz wiele innych produktów. Odkryj nasz bogaty i różnorodny asortyment ochrony oczu i twarzy, ochrony dróg oddechowych, ochrony przed upadkiem, ochrony głowy i słuchu oraz ochrony PPOŻ i bezpieczeństwa ruchu. W tym sklepie internetowym oferujemy produkty z certyfikatami, spełniające restrykcyjne wymogi i normy dotyczące Środków Ochrony Indywidualnej. Zgrany zespół posiada wieloletnie doświadczenie i zawsze chętnie służy pomocą w doborze odpowiedniej odzieży ochronnej i innych artykułów bhp. Współpraca z wieloma producentami z branży, pozwala nam na dostarczanie produktów najwyższej jakości dostosowanych do potrzeb i możliwości naszych Klientów. W sklepie internetowym protego.pl nie tylko kupisz odzież bhp, ale również zlecisz wykonanie zdobienia(logo firmy) różnymi technikami, takimi jak: transfer, flox, haft, sitodruk, flock, subliflock, naszywka specjalna, sublimacja, DTG i wiele innych. Poznaj nasze Niskie ceny i dołącz do zadowolonych Klientów. Najwyższy poziom bezpieczeństwa w rozsądnych cenach tylko w sklepie Protego.
Odwiedź stronę internetową

Kontakt

PROTEGO SPÓŁKA CYWILNA J.GREFKOWICZ, J.PADEREWSKI
ul. Reymonta 7A/14
96-200 Rawa Mazowiecka
Polska

Nr w rejestrze handlowym

REGON 100182593

Osoba uprawniona do reprezentowania firmy

Jacek Grefkowicz

Kategorie