balaganstudio.com

Opinie (1564) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3204)

Ważny od: 23 mar 2023
balaganstudio.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 lut 2024
Nie miałam wcześniej butów o takim kształcie noska, nie byłam pewna, jak się będą prezentować na stopie, ale wyglądają świetnie. Są zgrabne i smukłe. Są też bardzo wygodne! Odkąd je kupiłam, chodzę w nich codziennie... Jeśli komuś bym radziła dłuższe zastanowienie się, to osobom, które - podobnie jak ja - mają masywne łydki. Cholewki są wąskie i w miejscu, w którym się kończą, nie wygląda to najlepiej. Nie za to jednak odejmuję gwiazdkę. Chodzi o jakość podeszwy. Po kilku dniach już się "strzępi" na brzegach. Podobnie mam w modelu Tzava i kiedy to zgłosiłam, uznano to za uszkodzenia mechaniczne. Chodzę w butach po chodnikach, drogach, sklepowych posadzkach, siedzę w nich w tramwaju; nie używam ich na kamiennych górskich szlakach. Jeśli w mieście tak szybko się ta podeszwa niszczy, to jest to coś do poprawy - nie dzieje się tak z żadnymi butami innych firm, które mam.

8 sty 2024
Sposób pakowania zamówienia pozostawia wiele do życzenia, pudełka z butami wrzucone do dużego niepasującego kartonu tak, że pudełka wewnątrz dotarły poniszczone. Czas wysyłki uznaję za dostateczny, wydłużony termin ze względu na wyprzedaż. Najbardziej irytuje mnie rozmiarówka, która dla każdego modelu jest inna - przesadą jest, że jeden model w rozmiarze 38 jest luźny, a z innego muszę wymieniać buty na 40. Przy tak wysokich cenach butów customer experience poniżej oczekiwań.

Opinie nt. sklepu balaganstudio.com

Szybko i sprawnie. Produkt bardzo ładny i solidnie wykonany. Żona zadowolona. Value worth money. Polecam G
Bardzo ładna torebka. Mój egzemplarz jest z outletu. Ma pionowe zagniecenia. Mimo to pięknie się prezentuje.
Piękne, delikatne buciki, inne od wszystkich "sieciówkowych". Polecam wybrać swój tradycyjny rozmiar.
13 kwi 2024
Uwielbiam. Mam 3 torebki i noszę je na zmianę. Piękna skóra, piękne projekty i piękne wykończenie.
Super servís i komunikacja! Buty baaaardzo wygodne i pięknie zrobione. Polecam z całego serca.

genialne, polskie buty

swietna jakosc produktu i bardzo szybka dostawa - szczerze polecam! swietna polska marka :)
Szybka wysyłka . Buty bardzo dobrej jakości. Wygodne od pierwszego założenia na stopy.
Odpowiedź ze sklepu balaganstudio.com
dziękujemy!
Wszystko jak w opisie, super miękkie i oryginalne. Rozmiar - tak jak się nosi normalnie.
7 kwi 2024
Expresowa realizacja zamówienia, pantofelki przepiękne ... jestem w nich zakochana
Bardzo profesjonalny sklep , torebka jest boska, piękny kolor brązu , piękna skóra
Bardzo piękne i oryginalne buty, super jakość. Są bardzo wygodne i stylowe.
BO
Kazdy model ma rozna numeracje.Ja nosze40 byla za mala.Kupilam 41 za duze.?
Polecam sklep, szybka realizacja zamówienia, łatwe zwroty, super buty
Pomoc pani z biura obsługi klienta i życzliwe podejście do klientki.
Odpowiedź ze sklepu balaganstudio.com
Bardzo dziękujemy!
14 kwi 2024
Szybka dostawa. Możliwość zwrotu w sklepie zamówionych butów online.

Pozytywny!

Bardzo szybka wysyłka, buty z outletu jednak w fantastycznym stanie.
Szybka wysyłka, super wygodne buty. ♥️ Czego chcieć więcej?

Super!

Buty ładne, wygodnie i mięciutkie :) Błyskawiczna wysyłka.
Piękne torebki, design i wykonanie na najwyższym poziomie
Buty doskonałej jakości, szybka i bezproblemowa dostawa