hunt-fish.eu

Opinie (101) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (914)

Ważny od: 23 lis 2015
hunt-fish.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 sie 2023
Sklep Hunt-Fish umożliwił mi realizację pozornie najprostszego zapotrzebowania na uniwersalne buty turystyczne ze skóry licowej, pozbawionych membrany, o elastycznej podeszwie i przystosowanych do "słowiańskiej" stopy, czyli sporej i szerokiej. Pan Piotr Oleksy sprowadził dla mnie buty Hanwag Travi Low SF Extra o poszerzanej budowie, w rozmiarze 13. To praktycznie jedyny taki model na rynku europejskim, zalanym zbędnymi w dużej części membranami i nubukami, zwalniającymi producentów od stosowania porządnej i wolnej od skaz skóry. Buty okazały się wyjątkowo wygodne. Odpowiadając na pytanie, co można zrobić lepiej - trochę rzuca się w oczy niedostatek polskich producentów w ofercie sklepu, np. słynnych na międzynarodowym rynku producentów śpiworów puchowych. Tym niemniej z przekonaniem stawiam piątkę sklepowi.

25 lip 2023
Zbyt długi czas realizacji zlecenia. Brak komunikacji ze strony sklepu o etapie realizacji.
LS

6 lis 2023
3 sie 2023

Buty Hanwag Travi Low SF Extra

27 wrz 2023
Jestem pod wielkim wrażeniem jakości obsługi oraz oferowanego asortymentu. Wielkim zaskoczeniem i miłym akcentem okazał się gratisowy prezent. To nie pierwsza moja przygoda z Tym sklepem. I wiem, że zaufam Im ponownie. Polecam serdecznie
PR
PIOTR R.
WARSZAWA
9 cze 2023

profesjonalnie

olejne zakupy, profesjonalna obsługa, wg mnie jak zawsze, dziękuję p. Piotrowi za pomoc i błyskawiczną realizację, zarówno buty jak i " sandały" super polecam tak sklep jak i obuwie meindl
31 sie 2023
Profesjonalne wsparcie pracowników, zaangażowana pomoc w doborze rozmiaru, szybka realizacja, zdecydowanie polecam.
PK
Piotr K.
Kraków
25 kwi 2023
Top marki outdoor&hunting. Duża dostępności i olbrzymi asortyment. Obsługa bez niespodzianek, polecam!
27 kwi 2023
Rzetelna obsługa zamówienia na trudno dostępny produkt. Bieżąca informacja na temat procesu.
3 kwi 2023

Koszula wędkarska Geoff Anderson

Zakup w sklepie stacjonarnym, wszystko w najlepszym porządku - dziękuję i polecam.
30 lip 2023

Szybka transakcja

Szybkąa transakcja, ale poprzedzona konsultacją- trafiona. Buty znakomite. Polecam
19 paź 2023

Wszystko odbyło się bardzo sprawnie. Zamówienie dotarło w uzgodnionym terminie.
19 sie 2023
Profesjonalne i życzliwe doradztwo, wysoce ponad ogólnie przyjęte standardy.
29 mar 2023
Great range & great prices. Excellent service. Highly recommended.