crunchysnack.pl

Opinie (157) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (288)

Ważny od: 19 kwi 2023
crunchysnack.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 maj 2023
Bogata oferta nachosów, sosów i słodyczy z USA pozwala na odkrywanie nowych smaków i doświadczeń kulinarnych. Strona jest bardzo łatwa w obsłudze, a zamówienia są realizowane szybko i sprawnie. Dodatkowo, wysoka jakość produktów sprawia, że zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność. Polecam z całego serca!

Niestety nie polecam sklepu , zamówienie dociera niekompletne a sklep liczy że klient się nie zorientuje i mimo iż wiedzieli że nie wysłali towaru bo go juz nie mieli na stanie nie raczyli klienta o tym poinformować. Po złożeniu reklamacji obiecali zwrot pieniędzy i na tym kontakt sie urwał. Pieniędzy do tej pory nie zwrócili a na emaile z zapytaniem o ich zwrot nie odpisują.

Opinie nt. sklepu crunchysnack.pl

15 cze 2023
Ostatnio odkryłem crunchysnack.pl i moje podniebienie wybuchło w euforii smaku! Właśnie rozpocząłem swoją podróż po ich sklepie, a jestem pewien, że to dopiero początek pyszności.
15 cze 2023
Nie spodziewałem się takiego szybkiego dostarczenia zamówienia z crunchysnack.pl! Przed chwilą kliknąłem "kup teraz" i już trzymam swoje ulubione smakołyki w rękach. No mega!
15 cze 2023
Ej, serio to raj dla łasuchów! Mają wszystko, czego potrzebujesz, żeby zaspokoić swoje apetyty. Plus, mają ekstra szybką dostawę, więc nie trzeba długo czekać na przekąski!
15 cze 2023
Świetny sklep! Zawsze znajduję tam moje ulubione przekąski, a zamówienia przychodzą ekspresowo. Teraz nie muszę już chodzić do sklepu po przekąski, wszystko mam pod ręką!
15 cze 2023
Kiedyś myślałem, że znalezienie zdrowych przekąsek to mission impossible, ale na crunchysnack.pl znalazłem ich pełno! Teraz mogę jeść coś pysznego i nie czuć się winny!
15 cze 2023
Dobra, ale serio, czy widzieliście te przeceny na crunchysnack.pl? To jest raj dla łasuchów! Moje kieszenie krzyczą, ale smakowite przekąski krzyczą jeszcze głośniej!
15 cze 2023
Crunchysnack.pl to jest mój safe haven, moje słodkie schronienie. Wszystkie przekąski, których potrzebuję, dostarczane prosto do drzwi. Życie nie mogłoby być lepsze!
5 cze 2023

Nie no!

Nie no, ale te przekąski z CrunchySnack.pl to next level! Mają mega oryginalne smaki, które totalnie rozpierają system. Moje podniebienie dostaje tam poważnego kopa!
5 cze 2023
OMG! Sklep CrunchySnack.pl jest totalnie kozacki! Mają mega wybór przekąsek, od chipsów po batoniki, i wszystko jest takie smakowite, że aż nie można się oderwać!
9 maj 2023

Polecam nachosy i sosy

Były obawy odnośnie nachosów, ale okazało się że to0 najlepsze nachosy. W sklepach takich nie ma. Tylko w kinach. Sos serowy mega, żelki mięciutkie. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu crunchysnack.pl
11 maj 2023
Dziękujemy i zapraszamy ponownie.
15 cze 2023
Zamówiłem sobie paczkę chrupiących przekąsek i moje podniebienie było w niebie! Przysyłka przyszła szybko, a chipsy i orzeszki były mega smakowite. Polecam!
15 cze 2023
Kiedy ostatnio zamówiłem w CrunchySnack, dostarczyli mi świeże i chrupiące przekąski. Zdecydowanie polecam to miejsce, jeśli jesteś fanem słonych pyszności!
15 cze 2023
Omg, zakupy na crunchysnack.pl to była totalna petarda! Ich wybór przekroczył moje oczekiwania, a te nachosy... no nie da się opisać, jakie są bombowe!
15 cze 2023
Właśnie dorwałem najnowsze smaki chipsów na crunchysnack.pl i OMG, są nieziemskie! Zdecydowanie polecam, bo takiego czegoś jeszcze nie próbowałem!
15 cze 2023
Wow, zamówiłem sobie paczkę chipsów z CrunchySnack i po prostu rozjadam je w sekundę! Nie mogę się doczekać, aż zamówię kolejną porcję pyszności!
15 cze 2023
Wow, przesyłka dostarczona w zaledwie 24 godziny! Nie tylko szybkość, ale także niezawodność sklepu CrunchySnack.pl robią wrażenie.
15 cze 2023
Jesteście najlepsi, Crunchysnack! Moje zamówienie dotarło szybko i było świetnie zapakowane. Teraz mam co jeść na cały weekend!
12 maj 2023
nachosy są mega wypasione i smakują dokładnie tak jak te w kinie - no po prostu petarda! Sosy do nachos są też totalnie ekstra.
8 wrz 2023
Kupuje tu od dwóch lat. Zawsze szybko i smacznie. Co jakiś czas nowosci których nie ma w zadnym innym sklepie. Polecam.
15 cze 2023
Moje przekąski stały się o niebo lepsze. Teraz mogę cieszyć się pysznymi chipsami bez wychodzenia z domu. Rewelacja!