crunchysnack.pl

Opinie (157) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (288)

Ważny od: 19 kwi 2023
crunchysnack.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 maj 2023
Bogata oferta nachosów, sosów i słodyczy z USA pozwala na odkrywanie nowych smaków i doświadczeń kulinarnych. Strona jest bardzo łatwa w obsłudze, a zamówienia są realizowane szybko i sprawnie. Dodatkowo, wysoka jakość produktów sprawia, że zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność. Polecam z całego serca!

Niestety nie polecam sklepu , zamówienie dociera niekompletne a sklep liczy że klient się nie zorientuje i mimo iż wiedzieli że nie wysłali towaru bo go juz nie mieli na stanie nie raczyli klienta o tym poinformować. Po złożeniu reklamacji obiecali zwrot pieniędzy i na tym kontakt sie urwał. Pieniędzy do tej pory nie zwrócili a na emaile z zapytaniem o ich zwrot nie odpisują.

Opinie nt. sklepu crunchysnack.pl

15 cze 2023

Zamawiam tam chipsy na każdą imprezę i…

Zamawiam tam chipsy na każdą imprezę i zawsze robią furorę. Wszyscy moi znajomi pytają, skąd mam te pyszności!
15 cze 2023
Popcorn w czekoladzie to niebiańska kombinacja słodkości i chrupkości, która dosłownie rozpływa się w ustach.
15 cze 2023
Mają tyle różnych smaków chipsów, że nigdy mi się nie nudzą. Moje podniebienie jest zawsze w siódmym niebie!
Dostawa 24h. Nachosy i żelki REWELACJA !!!! W następnym tygodniu zamawiam zestaw na sylwestra. POLECAM!
15 cze 2023
Zawsze najlepsza jakość. Ich chipsy są zawsze świeże, chrupiące i pełne smaku. Nie mogę przestać jeść!
11 paź 2023
Popcorn karmelowy lepszy niż w kinie. Nachosy takie same jak w Heliosie.
15 cze 2023
Niezwykle zadowalający wybór smaków nachosów w sklepie CrunchySnack.pl - dla każdego coś pysznego!
14 lip 2023
Worek nachosów ostatnio wystarczył na 10 min. imprezy. Dzisiaj zamawiam 5 worków i sosy serowe.
15 cze 2023
Wszystkie smaki nachosów w CrunchySnack.pl to fire - nie mogę się zdecydować, który najlepszy!
17 lip 2023
Wszystko OK. To juz moje trzecie zamówienie i zawsze wszystko zgodnie z zamówieniem i szybko.
9 maj 2023
Nachosy 3 zestawy po 750 g zjedzone w ciągu 15 min. Na następne urodziny zamawiam 20 worków.
13 paź 2023
Pychota. Nachosy z serem rewelacja. Dostawa na drugi dzień. Bardzo dobrze spakowana paczka.
15 cze 2023
Jakość nachosów z CrunchySnack.pl jest niezawodna - zawsze świeże i doskonale przygotowane.
8 wrz 2023
Towar rewelacja. Szybka wysyłka. Był brak ale szybko uzupełnili na swój koszt + GRATIS!.
8 wrz 2023
Zamawiamy na każdą imprezę. Jak zabraknie to takie same nachos z sosem salsa są w Żabce!
15 cze 2023
Nachosy z CrunchySnack.pl to absolutna uczta dla podniebienia - chrupiące i pełne smaku!
18 maj 2023
Bardzo dobre Nachosy jak i sosy jakość10/10 kotakt z firmą też na 5 z dużym + Polecam
15 cze 2023
Nachosy z CrunchySnack.pl to totalny hit na party - wszyscy będą w ekstazie smakowej!
16 maj 2023
Super produkty. Na imprezie był szał. Takie nachosy i sos serowy tylko w tym sklepie.
15 cze 2023
Szczerze, na nachosy z CrunchySnack.pl polecam dać piątkę z plusem - mega smakowite!