badumshop.com- Logo - Opinie

badumshop.com

Opinie (13) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (137)

Opinie nt. sklepu badumshop.com

19 maj 2023

Serdecznie polecam

Oczywiście polecam, to kolejny zakup, szybko, profesjonalnie, bez problemów, materac rewelacja, bez zarzutów. Jeśli materac to tylko z firmy Badum.
1 sie 2023
Dziękujemy za przesłaną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni. Jeszcze raz dziękujemy! Pozdrawiamy, zespół Badumshop.
25 wrz 2023

Poduszka klin

Szybka realizacja. Poduszka klin bardzo wygodna do spania i leżenia. Dobra jakość pianki.
4 sie 2023
Obsługa na najwyższym poziomie. Fachowe doradztwo, szybka wysyłka. Polecam.
KŁ
9 maj 2023
Świetny produkt? Szybka dostawa.
19 cze 2023
Obie poduszki sa bardzo wygodne
7 wrz 2023
7 sie 2023