amodi.pl

Opinie (20) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (20)

Ważny od: 30 mar 2023
amodi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

19 maj 2023
Szybka, bezproblemowa wysyłka. Sukienka dobrej jakości. Bardzo pomocna Pani, która w rozmowie pomogła dobrać odpowiedni rozmiar.

22 sie 2023
Zamiast sukienki dostalam kombinezon, nie spodziewałam się aż takiej pomyłki lub nie uwagi, po prostu jestem bardzo zawiedziona, oczekiwałam Za daną cenę iż wszystko przebiegnie sprawnie I bez pomyłki, szkoda że nie zostałam potraktowana odpowiednio do danej sytuacji, brrrr

Opinie nt. sklepu amodi.pl

Długość sukienki oraz rozmiar
24 sty 2024
Zamówienie doszło bez problemu, kurteczka wykonana na prawdę starannie :)
24 sty 2024
Wspaniała obsługa - dziękuje za wspaniały płaszcz
19 maj 2023

Dobra obsługa

AR
Agata R.
Niedzbórz
20 lis 2023
Przesyłka została wysłana bardzo szybko. Jestem zadowolona z kurtki. Polecam wszystkim i dziękuję.
14 wrz 2023
Wspaniała kurtka, obsługa na wysokim poziomie - paczka przyszła do mnie już na drugi dzień
15 maj 2023

Całość super

Bardzo szybka przesyłka, towar dobrze i estetycznie zapakowany, a płaszcz piękny :)
1 wrz 2023
Szybka wysyłka, płaszczyk dobrej jakości. Z pewnością sklep godny polecenia
23 lis 2023
17 maj 2023
5 maj 2023
22 sie 2023
Odpowiedź ze sklepu amodi.pl
Warto wspomnieć, że komentarz został dodany 5 dni po otrzymaniu przez Panią źle zapakowanego produktu, informację o naszej pomyłce dostaliśmy 3 godziny po wystawieniu komentarza - więc nie mając żadnej informacji o naszej pomyłce nie mogliśmy podjąć odpowiednich działań - Całościowy zwrot poniesionych kosztów i przesłanie poprawnego produktu. Dodatkowo, niezwłocznie po otrzymaniu informacji oraz po uzgodnieniu telefonicznie satysfakcjonującego Panią rozwiązania problemu - podjęliśmy działania, a Pani na następny dzień mogła się już cieszyć z prawidłowego produktu.