brodasystem.plOpinie

Broda e-Shops System Jarosław Broda, Małgorzata Broda s.c.
Wiśniowa 19
39-124 Iwierzyce
CEIDG REGON 180611965
Jarosław Broda

Opinie nt. sklepu brodasystem.pl

4.92/5.00

Bardzo polecam ten sklep Dziękuję za szybką i profesjonalną przesyłkę. Jestem mile zaskoczona zarówno obsługą sklepu jak i jakością pojemników (są bardzo dobrze wykonane - Glasslock).Życzę wszelkiej pomyślności i wielu udanych transakcji.Polecam wszystkim tą firme, bo jest naprawdę rewelacyjna i godna zaufania. Anna
Czytaj dalej

Po zapłacie przez tydzień nie było odzewu, dopiero po moim kontakcie przedmiot został wysłany, kurier nie dostarczył przesyłki (w ogóle go nie było, mimo że na dpd było info ze była próba), po kontakcie mailowym z Państwem nic się nie zmieniło, kurier przekazał przesyłkę do pickup i w ogóle nie próbował jej dostarczyć

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu brodasystem.pl

Polecam. Duży wybór w jednym sklepie, bardzo dobry kontakt, szybka wysyłka.
Polecam, szybko i sprawnie zrealizowane zamówienie.
Profesjonalna i szybka obsługa zamówienia
Wszystko w najlepszym porządku. Polecam
polecam
Dziś dostałem przesyłkę z ekspresem. Wszystko jest tak, jak powinno być. Konsultacja przed zakupem, rozmowa o parametrach urządzenia i profesjonalne doradztwo. Przesyłka dobrze zabezpieczona. Życzę Państwu dalszych sukcesów i serdecznie wszystkim polecam tę firmę.
Pozytywnie oceniam czas dostawy i stronę sklepu - porządne filtry, ułatwiające wyszukiwanie produktu. Natomiast całkowity brak obsługi posprzedażnej - po prostu kontakt się urywa, nikt nie raczy odpowiedzieć na zapytania.
Błyskawicznie i w rewelacyjnej cenie! Szkoda że nie ma większej oferty Creusset. Polecam!!!
Polecam , wszystkie produkty. Produkty, realizacja zamówienia SUPER!!!!!!
Szybka i sprawna obsługa. Polecam.
Szybka wysyłka, towar idealny
Towar zgodny z zamowieniem
Pełen profesjonalizm.
Szybka dostawa. Nic.
Niestety transakcja nie doszła do skutku gdyż okazało się ,ze nie ma już dostępnej kawy.Wystawiam ocenę dostateczna ,a nie niedostateczna ponieważ sklep przeprosił za zaistniała sytuacje i natychmiast zwrócił pieniądze na konto .