Certyfikat dla bonprix.pl

16.09.2014 r.
15.09.2017 r.

Opinie o bonprix.pl

4.62/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 56 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Towar i dostawa ok.

Towar dotarł w oznaczonym czasie .Dostawa bez zarzutu.

Jak zwykle wszystko jest w porządku i następne udane zakupy.

Nieco długi czas dostawy. Poza tym nie mam zastrzeżeń.

polecam

Transakcja udana.

Dostawa i towar bez zarzutu

jak zwykle wszystko w porządku

Numeracja towaru jest najczęściej zawyżona.
Cena często nie jest warta jakości.
Proponuję dopisywać gdzie został wyprodukowany każdy towar

Jak zawsze swietna obsluga i latwosc zakupow.

Duży wybór, przystępne ceny, bardzo dobra obsługa - polecam

7 dni oczekiwania na zamówienie to długo

tak jestem zadowolona, towar w porządku

jestem zadowolona

Zwykle jestem zadowolona z zakupów. Gdy jednak trzeba coś zwrócić, to już na własny koszt, co o kilkanaście zł. podnosi cene zakupu pozostałych rzeczy.
Jednak na pewno jeszcze nie raz skorzystam z zakupów w BP

bonprix jak zolando sa zawsze rewelacyjni

W miarę sprawna wysyłka jak na okres przedświąteczny. Co do towaru to jest jedno ale, gdyż 1 z 3 rzeczy muszę odesłać bo nijak ma się do opisanego rozmiaru.

Wszystko OK

Wszystko dotarło na czas. Jeden produkt miał dotrzeć w ciągu 3-4 tygodni, ale miłe zaskoczenie- dotarł przed świętami- super, bo miał być prezentem :)

Jestem zadowolona ekspresowa wysyłka

Jest OK.

Kurtka zgodna z opisem i rozmiarem. Czas realizacji zamówienia mógłby byc krótszy

jestem zadowolona i polecam sklep

Jak zawsze znakomity serwis.

Jak zwykle bez zarzutów

Ogólnie jestem zadowolona z zakupów. NIestety jakość płaszcza nie adekwatna do ceny.

Sukienka śliczna . Polecam

jestem zadowolona

Znakomita obsluga.

Jestem zadowolona ,polecam bonprix

Jestem zadowolona z zakupu

Kurtka dobrej jakości. Czas realizacji zamowienia trochę długi. Za to przesyłka po nadaniu dotarła do mnie w 24h.

Zamówiłam dwie sukienki, przyszła jedna (idealna) i niestety nie miałam przez 1,5 miesiąca informacji co do losów drugiej sukienki. Dopiero po mojej interwencji udało mi się uzyskać informację, że ta sukienka nigdy juz do mnie nie przyjdzie. Zarzut do obsługi klienta dotyczy braku precyzyjnej informacji dla klienta (np. w formie komunikat przy zamówieniu) - niestety takiej informacji nie było.

Zakupy odpowiadają moim wymaganiom, jestem zadowolona.

Sukienka piękna,dobre odszszycie ,ładny druk.Serdecznie polecam .

dostawy wprawdzie od jakiegoś roku znacznie przyspieszyły sa sklepy internetowe w których dostawa jest duuuuuuużo szybsza od zamówienia max 7 dni towar jest raczej dobry zwykle i rozsądnych cenach.
Można by trochę poszerzyć klasyczną kolekcję o jednobarwne lub stonowane sukienki wizytowe, spódniczki i bluzki takie na co dzień do pracy i od święta długość ZA KOLANO mile widziana dla dużych rozm

Pozytywnie oceniam: cenę sukienki (na przeciętną kieszeń), ładny kolor (zdjęcie nie zawiodło - beż stonowany, nieagresywny), dobry krój. Ponieważ należę do osób wysokich, przydałoby się 1,5 cm długości więcej (dlatego wybrałam rozmiar 46). Jestem jednak mile zaskoczona faktem, że niemierzona sukienka tak dobrze leży (w paczce dostarczno rozmiar 44/46).

Zamawiałam kiedyś z Bon Prix i bardzo byłam zawiedziona, po latach znów złożyłam zamówienie i tym razem muszę przyznać że jest lepiej, dużo lepiej. Rzeczy takie jak na zdjęciu, tkaniny w porządku tylko rozmiarówka trochę zawyżona. Ogólnie polecam.

bonprix.pl

bonprix.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 16.09.2014 r.

ul. Lodowa 101

93-232 Łódź
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000114651
Stefan Waschau
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na bonprix.pl.