Certyfikat dla bonprix.pl

16.09.2014 r.
15.09.2018 r.

Opinie o bonprix.pl

4.71/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 125 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Są fajni :)

Fajne ceny, duży wybór. Polecam.

Sklep jest bardzo dobry. Jestem tam klientką od wielu lat. Czasami zdarza się, że rozmiarówka jest nietypowa i trzeba zwrócić artykuł. Ogólnie jednak jestem zadowolona.

sklep polecam, tylko ostatnio brak powiadomień o przesyłce.

Sukienką bardzo ładna, szyta w Polsce ładnie skrojona i wykończona. Noszę rozmiar 36 tutaj zamówiłam 36/38 jest ładnie dopasowana ale nie piętą. Materiał wiskoza dobrej jakości- nie za cienką i nie prześwituje.

Produkty dostarczane bardzo pogniecione, często są pomylone rozmiary: towar o niższej numeracji jest większy od rozmiaru wyższego a ten wyższy rozmiar jest mniejszy. Podwójne rozmiary np. 40/44 nie sprawdzają się a w rzeczywistości trudno trafić na dobrze zamówiony rozmiar. A miało być już lepiej.
Na plus mozna ocenić, że wprowadzono nowe marki i jakość tych produktów jest coraz wyższa.

Za dostawę dałabym pięć gwiazdek, gdyby nie poczta, która przetrzymała towar w magazynie od czwartkowego poranka do poniedziałku.
Za towar dałabym pięć gwiazdek, gdyby nie to, że jedna z zamówionych rzeczy wymaga niestety reklamacji.
Ale generalnie świetne miejsce do robienia zakupów

sprawnie i szybko to niewątpliwa zaleta zakupów w bonprix. Co do towaru to już kwestia szczęścia czasem ok, a czasem trzeba odesłać. Ale zwroty realizowane bez zarzutu.

polecam

Bielizna w tej cenie niezbyt ciekawa.Spodnie fajne.

Wszystko ok.

Wszystko w porządku

Zdecydowanie brakowało mi informacji, kiedy dokładnie będzie kurier

Bardzo duży wybór odzieży i tekstyliów dla domu. Ubrania we wszystkich rozmiarach.

towar zadowalajacy

Jestem zadowolona z zakupu, noszę rozmiar 36 tutaj 32/34 idealny. Sukienka ładna, przyjemna w dotyku jedynie trochę za długa dla osoby o wzroście 168

Zamówienie zrealizowane bardzo szybko, jestem zadowolona

Sukienka bardzo ładna, kolory zgodne ze zdjęciem. Rozmiar 32/34 idealny przy wymiarach 86/64/94. Materiał bardzo dobrej jakości mimo że to poliester, przyjemny i miły dla ciała. Polecam

Ok.

Jak zwykle wszystko w jak najlepszym porządku :) Dziękuję

Poczta Polska. To jest problem.

Transakcja przebiegła pomyślnie.Towar zgodny z oczekiwaniem.

poprawnie, nie mam uwag

polecam

Strasznie długa dostawa 10 dni. Zero informacji co z dostawą, na koncie informacja, że paczka jest kompletowana.Towar ok
Dostateczny

Realizacja zamówienia trochę trwała- prawie tydzień, towar ok tylko żakiet mimo, ze wzięłam rozmiar większy ( 46 ) to i tak się okazał ciut za ciasny, spódnica (rozmiar 44) jest dobra, kurtka (rozmiar 46) też dobra

Koszulka bardzo ładna. Materiał dobry gatunkowo.

sklep polecam szczególnie osobom o większych rozmiarach, tu naprawdę można kupić fajne ubranka, tylko wadą jest dostawa, która trwa ok 1 tygodnia.

Zakupy w bon prix to prawdziwa przyjemność: niedrogo i dobra jakość towaru oraz solidność wysyłki.

Szybko, sprawnie, świetne ceny, dobra jakość produktów. Polecam.

Warto korzystać z tego serwisu

Zamówienie zostało anulowane

Bardzo szybka dostawa,

Bdb sklep internetowy, trochę długi czas dostawy.

polecam

Bardzo udane zakupy, towary bardzo dobre gatunkowo oraz kolorystyka dokładnie taka, jak na zdjęciach. Dostawa towaru w ciągu kilku dni od złożenia zamówienia. Polecam wszystkim zakupy w Bonprix.

polecam sklep

zadowolona

bonprix.pl

bonprix.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 16.09.2014 r.

ul. Lodowa 101

93-232 Łódź
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000114651
Stefan Waschau
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z bonprix.pl.