bonprix.plOpinie

Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000114651
Stefan Waschau

Opinie nt. sklepu bonprix.pl

4.78/5.00

Bardzo dobry sklep internetowy z dużym asortymentem solidnych i modnych ubrań w przystępnej cenie. Nastąpiła pozytywna zmiana w działaniu sklepu - znacznie krótszy czas oczekiwania na przesyłkę.
Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie

Mail z informacją o wysłaniu w sobotę, a faktyczna dostawa w następującą środę. Kierowca tak się spieszył, że po dotknięciu dzwonka do drzwi natychmiast dosłownie uciekał do samochodu. Brak myślenia zupełny. Gdybym się nie posłużyła głośnym wołaniem tego szybkościowca, to musiałabym specjalnie jechać po paczkę na pocztę. Brak obycia?
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Czytaj dalejPokaż wszystkie pozytywne opinie
Czytaj dalejPokaż wszystkie krytyczne opinie

Doświadczenia innych klientów sklepu bonprix.pl

Filtruj  Sortuj Trafność
Transakcja była bardzo dobrze przeprowadzona.
Bardzo szybka wysyłka. Polecam
Szybko i sprawnie. Polecam
Brak śledzenia przesyłki
Ekspresowa dostawa. Kolory czasem odbiegają od tych na zdjęciach. Czasem trudno trafić w rozmiar. Jakość produktów ogólnie dobra, czasem tylko można trafić na produkt gorszej jakości.
Witam.Zamówiłam rozmiar 50 , ale przy moim wzroście 170 zdecydowanie za duży.Odsyłam , ale nie rezygnuje .Jakościowo bardzo fajna parka .
Zamawiam z pełnym zaufaniem. Ubrania dla każdego, rozmiarówka zgodna z opisem.
Wszystkie aspekty mojego zamówienia oceniam na 5. Oby tak dalej
Zgodnie z opisem, atrakcyjna cena, szybka dostawa. Polecam
Anulowane zamówienie na moją prośbe.
Produkt odpowiada opisowi. Jest ok.
Wszystko było jak należy! Dzięki.
bez zakłóceń nic dodać nic ująć
Zakup przebiegł idealnie.
Szybko i sprawnie.
Zawsze jestem zadowolona z Waszej obsługi. Artykuły są zazwyczaj dobrej jakości, czasem zdarzy się produkt "byle jaki" ale bardzo rzadko. Czasem tez po prostu coś nie pasuje do mojej figury lub mojego gustu lub odbiega od tego jak wyglądało na monitorze komputera. Ale nigdy nie było problemu ze zwrotem. Ogólnie jestem bardzo zadowolona i chętnie tu zamawiam odzież i inne rzeczy.
Serwis dla klientów to fikcja. Nic nie można zmienić, nawet przekierować dostawy w parę godzin po zamówieniu - więc jeszcze nie realizowanego.Komputery, telefony, faksy i Bóg wie, co jeszcze - XXI wiek i nic nie można zrobić!
Transakcja przebiegła ekspresowo , byłam bardzo zaskoczona że w okresie spowolnienia i wielu ograniczeń komunikacyjnych przesyłka dotarła do mnie w ciagu kilku dni.
Dostawa i serwis super ! Natomiast z przykrością muszę odesłać zamówione sandały i sztyblety, gdyż są dużo za szerokie dla osoby o szczupłych stopach.