Certyfikat dla bonprix.pl

16.09.2014 r.
15.09.2017 r.

Opinie o bonprix.pl

4.77/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 86 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Co do dostawy produktów, mam zdanie w miarę dobre, co do reszty- wspaniałe.
Na samą dostawę trzeba trochę niestety czekać. Reszta jest w idealnym porządku. Asortyment jest duży, kolorowy i różny rozmiarowo. Mam zdanie bardzo dobre o BONPRIXie. Jest towar przystępny cenowo, co jest bardzo ważne. Są rzeczy funkcjonalne. piękne i kolorowe. Jestem zadowolona, że związałam się z tym sklepem. Braw

Polecam.wszystko bez problemu

Dobry sklep. Lubię kupować w Bonprix.pl ,ale wolałabym aby ewentualne zwroty jak i zakupy były bezpłatne. Kupowałabym częściej, a tak to wolę zaglądać do Zalando. Tam jest prościej z kupnem i zwrotami.

polecam sklep.

towar i dostawa ok

wszystko w porzadku

Bonprix to najwspanialszy sklep z odzieżą Robię tu zakupy od wielu już lat. Opinii nie zmieniam, jak na razie. Tu wybiorę swój rozmiar, kolor oraz materiał, z którego jest uszyta odzież. Zawsze na czas i tak, jak chcę.

Ponownie swietny zakup. Polecam

Jak zawsze warto tu kupowac.

nie otrzymałem jeszcze towaru moja opinia jest niedostateczna.Po otrzymaniu towaru w dniu 04.05.2017r wystawiam ocenę" bardzo dobry"

super

Wszystko oceniam bardzo dobrze. Polecam ten sklep.

zakupy udane szynka dostawą zwrot bez problemu polecam zakupy w bonprix

Zakupy w Bonprixie są bardzo fajne, mniej fajnie kompletowanie towaru - trochę długo. Gorzej wypada dostawca /Poczta Polska/, która nie zawsze jest tak błyskawiczna. Opcja śledzenia paczki w tym momencie zdaje egzamin na 5.

Wszystko ok.Polecam sklep Bonprix

szybko i sprawnie

jestem zadowolona

jestem bardzo zadowolona

towar który zakupiłem jest dobrej jakości.

jak zwykle nie zawodni

jak zwykle wszystko wporzadku

Dosyawa wykonana szybko i sprawnie via paczkomat. Polecam Bon Prix

Transakcja przebiegła prawidłowo, polecam.

Zamówione produkty (sweter i trampki) są dobrej jakości, dokładnie takie jak w katalogu. Jestem zadowolona z szybkiej dostawy i możliwości odbioru zamówienia w paczkomacie.

szybka wysylka towar zadowalajacy

Wszystko ok. Polecam

Bluzka z krótkim rękawem rozm.44 pasuje idealnie

wszystko OK

wszystko ok.

jestem zadowolona z zakupu,wszystko ok, polecam ten sklep

Trudno ocenić towar i dostawę do której nie doszło, towar zamówiłem w czwartek
w następną środę po sześciu dniach oczekiwania zadzwoniłem aby spytać co
z moją przesyłką odpowiedź brzmiała że dziś nie zostanie wysłana, a kiedy będzie Pani nie umie odpowiedzieć. Zrezygnowałem więc z dostawy i usług firmy
Bonprix. Resztę oceńcie Państwo sami,
Niedostateczny

bonprix.pl odpowiada: 27.02.2017 r.
Informujemy w warunkach zakupu, że wysyłki towarów realizowane są w kolejności napływających zamówień, do wyczerpania zapasów. Przy dużej ilości napływających zamówień niektóre artykuły mogą być dostarczone w terminie późniejszym, który wynosi 3-4 tygodnie od dnia otrzymania zamówienia. Dodatkowo klient internetowy ma stały monitoring swojego zamówienia po zalogowaniu się w naszym sklepie

Wszystko bez zastrzeżeń .

polecam

Towar i dostawa ok.

Towar dotarł w oznaczonym czasie .Dostawa bez zarzutu.

Jak zwykle wszystko jest w porządku i następne udane zakupy.

Nieco długi czas dostawy. Poza tym nie mam zastrzeżeń.

polecam

bonprix.pl

bonprix.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 16.09.2014 r.

ul. Lodowa 101

93-232 Łódź
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000114651
Stefan Waschau
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z bonprix.pl.