SuperTech.pl- Logo - Opinie

SuperTech.pl

Opinie (553) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (820)

Ważny od: 13 cze 2022
SuperTech.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

6 paź 2023
szybka obsługa, dobre pakowanie, atrakcyjna cena co do sprzetu to się okaże, dopiero co zaczęłam używać minus to brak darmowej dostawy

11 wrz 2023
Kupiłem odkurzacz do firmy za ~4,4 tys. Po zakupie zadzwoniono z informacją, że moje zamówienie nie może zostać zrealizowane z powodu jakiegoś błędu technicznego. W zamian zaproponowano mi (w tej samej cenie) wysyłkę słabszego modelu o niższej wartości rynkowej (~3 tys). Uważam, że to była bardzo nieuczciwa zagrywka ze strony sklepu. Sam oczywiście odmówiłem, ale przykładowy emeryt pewnie by się zgodził dla świętego spokoju. Na szczęście po tygodniu doczekałem się zwrotu pieniędzy. Nie wrócę i nie polecam.

Opinie nt. sklepu SuperTech.pl

25 lip 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji, naprawdę to doceniamy! Cieszymy się, że miałeś z nami doświadczenie 5/5 i że nasze usługi miały wpływ na Twoje doświadczenie. Staramy się zapewnić wszystkim najlepszą możliwą obsługę i będziemy to robić w przyszłości. Jeszcze raz dziękujemy!
24 lip 2023
25 lip 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją pochlebną opinię! Naprawdę doceniamy, że poświęciłeś czas, aby ocenić nas 5/5 i jesteśmy dumni z usług, które świadczymy. Staramy się zawsze zapewniać wyjątkową obsługę klienta i produkty wysokiej jakości, i wspaniale jest wiedzieć, że osiągnęliśmy te cele dla Ciebie. Jeszcze raz dziękujemy!
18 lip 2023
21 lip 2023
Wielkie dzięki za pochwałę! Doceniamy Twoje wsparcie i cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia. Staramy się, aby wszyscy nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia i dziękujemy, że nas wybrałeś.
13 lip 2023
21 lip 2023
Dziękujemy, że znalazła Pani czas, aby ocenić nasze usługi! Cieszymy się, że miała Pani z nami dobre doświadczenia i doceniamy, że wystawiła nam Pani ocenę 5/5.
11 lip 2023
17 lip 2023
Dziękujemy, że zechcieli Państwo podzielić się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że nasze usługi są na wysokim poziomie i doceniamy Państwa pozytywne opinie. Staramy się nie tylko spełniać, ale i przekraczać oczekiwania naszych klientów i wygląda na to, że udało nam się to osiągnąć. Dziękujemy za Państwa miłe słowa!
10 lip 2023
17 lip 2023
Dziękujemy za Państwa miłą recenzję. Cieszymy się, że miał Pan przyjemne doświadczenia z nami. Jesteśmy dumni z zapewniania doskonałej obsługi klienta i doceniamy Państwa opinie. Staramy się dostarczać jak najlepsze produkty i usługi i zawsze szukamy sposobów na ulepszenie naszej oferty. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami.
10 lip 2023
17 lip 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że podobały Ci się Twoje doświadczenia z nami. Jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w dostarczanie najwyższej jakości usług i produktów oraz staramy się, aby każdy klient był zadowolony. Cenimy Twoją opinię i doceniamy, że poświęciłeś czas, aby się nią z nami podzielić.
8 lip 2023
17 lip 2023
Bardzo dziękujemy za pięciogwiazdkową recenzję! Naprawdę doceniamy Twoje wsparcie i cieszymy się, że spodobał Ci się nasz produkt. W naszej firmie wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do wysokiej jakości produktów, które spełniają jego potrzeby i staramy się, aby każdy klient był zadowolony. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc w osiągnięciu naszych celów!
6 lip 2023
17 lip 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że masz z nami wspaniałe doświadczenia! Wierzymy w dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów i usług, jednocześnie starając się stworzyć przyjemną atmosferę. Doceniamy Twoją opinię i dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się nią z nami.
2 lip 2023
26 cze 2023
25 cze 2023
24 cze 2023
17 cze 2023
21 cze 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam Twojej opinii. Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług i bardzo doceniamy Twoje wsparcie. Dążymy do zapewnienia jak najlepszej obsługi klienta i cieszymy się, że udało nam się spełnić Twoje oczekiwania. Cenimy wszystkie opinie, ponieważ nieustannie staramy się ulepszać nasze usługi. Dziękujemy za zaufanie!
17 cze 2023
14 cze 2023