PlasticExpress.pl- Logo - Opinie

PlasticExpress.pl

Opinie (1083) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2384)

20 lip 2023
Krótki termin realizacji to jeden plusów, przystępna cena no i najważniejsze jak dla mnie to otwory, nacięcia które bym musiał sam robić zostały wykonane w punkt. Zastawiałem się czy nie będzie za małe koło wycięte na dolej części ale okazuje się, że dobrze zrobiony przymiar i rura z wyrzutem ciepłego powietrza poza mieszkanie pasje bez żadnych uszczelnień. Pleksi wpasowane w ramę okna i dzięki temu nie trzeba kleić żadnych rękawów ani innych rzeczy. Na koniec warto wspomnieć o zabezpieczeniu na czas transportu karton wzmocniony i większy tak aby żaden z narożników nie uległ uszkodzeniu.

15 lip 2023
Realizacja zamówienia błyskawiczna, komunikacja wzorowa ale obsługa pana przy odbiorze pozostawia wiele do życzenia.

Opinie nt. sklepu PlasticExpress.pl

Jestem zadowolony z płyt poliwęglanu litego ciętego na wymiar,to już druga partia jaką zamówiłem. Zamówienia były nawet wcześniej , niż przewidywany czas realizacji. Jeszcze niedługim czasie będę składał zamówienie na płyty więc myślę, że wszystko będzie w porządku jak dotychczas. Pozdrawiam.
22 maj 2024

Pokrywa do akwarium

Zamawiałem dośc nie typowy kształt na pokrywę do dość leciwego akwarium . Na najwieksze brawa zasługuje konfigurator, który pozwolił mi po kilku minutach manwerowania cyferkami na dokładne okreslnie czego potrzebuję,ze wszytkim wcieciami wycieciami itp itd.

Jedna opcja dostawy

Wszystko zasługuje na 6/5 gwiazdek ale wystawiam 4 gwiazdki za brak możliwości zamowienia do paczkomatu, orlen paczki, itp. W przypadku zamówienia mniejszej ilości produktu, ktora bez problemu zmieściła by się w paczkomacie trzeba i tak zapłacić za kuriera - 30 zł.
20 maj 2024

Procesjonalny kontrahent

Szybka obsługa, dobry kontakt, błyskawiczna realizacja zlecenia. Zamówiłem szybę (akryl 6 mm) do drzwi balkonowych z otworem pod wywiew klimatyzatora, wyszło super, estetyczne wykonanie. POLECAM !!!
Bardzo szybka realizacja i wysyłka bardzo dobra jakość i zabezpieczenie folie po obu stronach. Polecam napewno w przyszłości będę korzystać. Pozdrawiam całą załogę robicie super robotę.
4 cze 2024
Szybka realizacja zamówienia. Towar bardzo dobrze zabezpieczony do transportu. Bardzo jestem zadowolona z jakości wykonania zamówionego towaru.
27 maj 2024

Szybko/Sprawnie

Serdecznie polecam zakup w sklepie Plastik express. Usługa wykonana starannie całość dobrze zabezpieczona,szybki czas realizacji.
Bardzo dobra współpraca, szybki kontakt, szybka realizacja zamówień. Bardzo dobrze zabezpieczony produkt w przesyłce.
4 cze 2024
Wszystko zgodnie z zamówieniem, dobrze zapakowane, ekspresowa wysyłka, jestem bardzo zadowolona z zakupu👍🏼

Profesjonalna usługa i towar dobrej jakości

Wszystko szybko, sprawnie, w obiecanym terminie. Towar dobrej jakości. Dobra obsługa klienta. Polecam.
24 maj 2024
Szybki czas realizacji, produkt zgodny ze specyfikacją. Niestety dosć szybko pojawią się rysy.
Szybka realizacja zamówienia. Miła obsługa na miejscu. Wszystko zrobione zgodnie projektem.

Jak zawsze pozytywnie.

Przyjemny konfigurator, przesyłka solidnie zapakowana. Czas realizacji bardzo krótki.
Profesjonalna obsługa. Detal przygotowany bardzo precyzyjnie, ekspresowa realizacja.
20 maj 2024

Plexa płyty gabarytowe

Zamówienie dotarło szybko. Towar dobrze zapakowany. Polecam zakupy w tym sklepie.
Schnelle Bearbeitung der Bestellung und Versand . Hervorragender Konfigurator .
1 cze 2024

Solidna obsługa

Solidnie docięte, zapakowane profesjonalnie, zabezpieczone, bez skazy. Polecam.
3 cze 2024
Zamówienie wykonane szybko, odbiór własny, obsługa na 5 Pozdrawiam i polecam.
Szybka realizacja zamówienia , bardzo dokladnie dociete na wymiar arkusze

stosunkowo tanio i szybko

stosunkowo tanio, dobrze zabezpieczone na czas transportu. Szybko.