PlasticExpress.pl- Logo - Opinie

PlasticExpress.pl

Opinie (1026) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2269)

Ważny od: 12 paź 2020
PlasticExpress.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

20 lip 2023
Krótki termin realizacji to jeden plusów, przystępna cena no i najważniejsze jak dla mnie to otwory, nacięcia które bym musiał sam robić zostały wykonane w punkt. Zastawiałem się czy nie będzie za małe koło wycięte na dolej części ale okazuje się, że dobrze zrobiony przymiar i rura z wyrzutem ciepłego powietrza poza mieszkanie pasje bez żadnych uszczelnień. Pleksi wpasowane w ramę okna i dzięki temu nie trzeba kleić żadnych rękawów ani innych rzeczy. Na koniec warto wspomnieć o zabezpieczeniu na czas transportu karton wzmocniony i większy tak aby żaden z narożników nie uległ uszkodzeniu.

15 lip 2023
Realizacja zamówienia błyskawiczna, komunikacja wzorowa ale obsługa pana przy odbiorze pozostawia wiele do życzenia.

Opinie nt. sklepu PlasticExpress.pl

Terminowa realizacja, produkt wykonany zgodnie z zamówieniem. Wczesniejsza fachowa konsultacja. Płyta wisi na ścianie, jako tło dla mapy świata. Dziękuję!
13 paź 2023

ok

Wszystko sprawnie i precyzyjnie - co może być lepiej - optymalizujcie koszty bo przy większym komforcie czasowym i większych ilościach są tańsi dostawcy
13 cze 2023
Wszystko jak należy. Informacje na każdym etapie zlecenie. Dotrzymanie terminu i jakoś bez zastrzeżeń. To była czysta przyjemność. Serdecznie polecam
22 sie 2023

Tech Serwis

Profesjonalnie i bardzo szybko zrealizowane zlecenie.Bardzo miła obsługa telefoniczna oraz wspaniała reakcja na potrzeby klienta.Serdecznie polecam.
28 cze 2023

zaprawde Express

bardzo szybka obsluga i dostawa zamownienia. Elementy wyciete wg spodziewanych wymiarow i indywidualnie zabezpieczone folia. polecam na przyszlosc
22 cze 2023

Plexa docięta igła co do mm, realizacja pojedynczego zamówienia expressowa - złożone o 23 wieczorem, o 7 rano następnego dnia już było do odbioru.
30 sie 2023
To mój pierwszy taki projekt, wysłałem wiele wycen zanim miałem pewność że mój mini projekt jest prawidłowy, dziękuje za odpowiedzi i cierpliwość
7 wrz 2023
szybka realizacja zamówienia - w porównaniu z przedstawionymi etapami po zamówieniu produktów. Bardzo dobra ochrona towaru podczas transportu.
22 lis 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia i wysyłka. Przyjazda strona internetowa z graficznym przedstawieniem wymiarów dot. Zamawianych towarów.
2 lis 2023

Zamówienie zrealizowane expresowo

Zamówienie zrealizowane szybko i bez żadnych problemów, system zamówień łatwy i przejrzysty. (dostawy nie mogę ocenić bo był odbiór własny)
JC
Jolanta C.
29 cze 2023
Polecam firmę. Zamówienie zostało zrealizowane szybko. Wykonanie bardzo staranne. Wszystko pasuje według podanych przeze mnie wymiarów.
Profesjonalna usługa, szybko, dokładnie, bez zastrzeżeń. Firma godna polecenia. Na pewno w przyszłości jeszcze skorzystam z jej usług.
Kolejne zamówienie wykonane perfekcyjnie. Zależało mi na czasie i tak zostało wykonane. Na pewno będziemy korzystać z Państwa Usług .
29 wrz 2023

świetna usługa, której brakowało na rynku

szybko zrealizowane zamówienie, które całkiem niedawno musiałam realizować na własną rękę wycinając wyrzynarką koła w poliwęglanie.
30 cze 2023

Wspaniałe wykonane.🤗😁

Wspaniałe wykonane, zgodnie z moim zamówieniem i oczekiwaniem produkty. Plastikowe płyty, takie, jak sobie wyobrażałam. Dziękuję.👍💪👏
Bardzo polecam firmę - mimo mojej pomyłki w zamówieniu firma wykonała cięcie praktycznie "od ręki" Solidnie, szybko - kontakt na 5!
AK
Adam K.
WARSZAWA
17 sie 2023
ŚWIETNE PRECYZYJNIE WYKONANE PŁYTY, BYŁA FANTASTYCZNIE ZAPAKOWANA A DZIĘKI TEMU ZABEZPIECZONA, DOTARŁA W IDEALNYM STANIE. DZIĘKI.
20 sie 2023
Przesyłka dotarła terminowo. Płyta plexi przycięta jak należy. Opakowanie super, zabezpieczające przed ewentualnym uszkodzeniem.
9 cze 2023

Godne polecenia.

Od złożenia zlecenia (płyta cięta i nawiercana na wymiar) do otrzymania przesyłki minęły ledwie 72h. Jakość bez zarzutu. Polecam
Świetna strona do przygotowywania zamówień, profesjonalne konsultacje indywidualnych projektów. Terminowa i szybka realizacja.