Promienie Słońca- Logo - Opinie

Promienie Słońca

Opinie (424) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (424)

Ważny od: 5 wrz 2023
Promienie Słońca spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

28 wrz 2023
Wysoka jakość oferowanych towarów, szybko nadana przesyłka. Jeśli mam coś podpowiedzieć, to miło by było w ramach upominku dostać miniaturkę jakiegoś produktu do spróbowania, tak jak to robią np. w aptekach.

22 lis 2023
Mam zamowienie , którego nie potrafię zrealizować.

Opinie nt. sklepu Promienie Słońca

23 kwi 2024
20 kwi 2024
21 kwi 2024
Asortyment, prędkość realizacji i sposób zapakowania produktów (ujednolicona szata graficzna i atrakcyjne opakowanie) na duży plus
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za wystawienie pozytywnej opinii. To wspaniała wiadomość. Ogromnie miło nam czytać, że zostaliśmy docenieni pod tak wieloma względami. W każdy aspekt naszej działalności wkładamy dużo zaangażowania. Cieszymy się, że zostało to docenione. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy.

Pistacje

To kolejne zakupy w Państwa sklepie, produkty są dobre jakościowo, cena przestępna, transakcja błyskawiczna:) Dziękuję

Jest to mój pierwszy zakup w tym sklepie zakup

Jest to mój zakup w tym sklepie zakup, pełne zadowolenie będę mogła wyrazić po zrealizowaniu zamówienia
PJ
Paweł J.
PIASECZNO
Polecam. Super produkty i szybka realizacja.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszymy się, że nasze produkty przypadł do gustu oraz że jest Pan zadowolony z czasu realizacji zlecenia. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie zamówienie w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy.
Wspaniałe panie które udzielają informacji, bardzo pomocne przy podejmowaniu decyzji zakupu.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za tak miłe słowa na temat naszych dziewczyn z działu obsługi klienta. Cieszymy się, że ich praca została doceniona. Słonecznie pozdrawiamy!
Zamawiam produkty regularnie. Wszystko wysokiej jakości i w dobrych cenach.
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za tak pozytywną opinię. Ogromnie cieszymy się, że nasze produkty przypadły do gustu i zostały docenione zarówno pod względem jakości, jak i ceny. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy
bardzo lubię suszone owoce, polecam zakupy, a ceny są przystępne. Dziekuję
Odpowiedź ze sklepu Promienie Słońca
Dziękujemy bardzo za tak pozytywną opinię. Ogromnie cieszymy się, że nasze produkty przypadły do gustu. Miło nam czytać również, że ceny są dla Pani w porządku. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie zakupy w naszym sklepie. Słonecznie pozdrawiamy
14 kwi 2024

zakup

przejrzystość strony. ładne zdjęcia, fajne promocje. i darmowa dostawa ;)

Łatwo, przejrzyście i przyjemnie :)

Przejrzysta strona, łatwość wyszukiwania, różne wielkości opakowań :)
MC
Marek C.
Sromowce
Przejrzysta strona oferty, bogaty sort produktów, ceny przystępne.