dozgryzienia.pl

Opinie (148) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (148)

Ważny od: 20 paź 2023
dozgryzienia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Szczerze polecam sklep do zgryzienia!!! Produkty są wysokiej jakości, wszystkie przepyszne, suszone owoce, orzechy, owoce liofilizowane , ziarna - wszystkie są wspaniałe. Najważniejsze dla mnie, że są naturalne, bez konserwantów. Wspaniałe smaki, różnorodność wyboru, każdy znajdzie coś dobrego dla siebie. To jest aktualnie jedyny sklep, w którym kupuję bakalie. Najwyższa jakość. Na uwagę zasługują też opakowania i szczegółowe opisy na temat danego produktu. Cała strona sklepu jest świetna, czytelna, zaprasza do zakupów! Szybka realizacja zamówień.Firma solidna, rzetelna, pełen profesjonalizm. Polecam bardzo!!!

Karton przyszedł zmasakrowany , w środku opakowania z orzechochami i owocami poniszczone
PJ
Paweł J.
Szczecin

Opinie nt. sklepu dozgryzienia.pl

24 mar 2024

Lubię tu kupować

Zachęca mnie to, że mogę zamówić np.owoce czy orzechy w różnej wielkości opakowaniu zależnie od potrzeb. Staram się zdrowo odżywiać więc kupuję te owoce, które nie są słodzone i nie zawierają w składzie konserwantów.

Jakość we wszystkim

Produkty bardzo dobrej jakości, estetyczne & eko opakowania, szybka realizacja zamówień, dobre ceny, miły kontakt - wszystko jest tak, jak powinno być :-)
Super jakości, pyszne orzechy i owoce. Dodatkowo szybka przesyłka. Dodatkowy plus, to możliwość odbioru z paczkomatu. Polecam!
Wasze owoce suszone są bardzo dobrej jakości, naturalne bez sztucznych dodatków, jestem bardzo zadowolona
Szybka dostawa, bardzo dobra jakość produktów, wygodne i ekologiczne opakowania wraz z opisami właściwości.
Znakomita jakość owoców i orzechów. Jako stała klientka od kilku już lat, polecam wszystkim.
Jak zawsze pyszne! Super jakość, idealne na przekąskę, świetnie zapakowane. Kupuję od lat :)
1 kwi 2024
Natychmiastowa wysyłka i świetny produkt, którym był suszony ananas.
Jak zawsze szybka wysyłka i towar najwyższej jakości.

najlepsze orzechy

dostawa szybciutka, towar od lat najlepszy,polecam
Bardzo dobre produkty. Polecam zdecydowanie

Wszystko na najwyższym poziomie od lat.
Świetny produkt, bardzo szybka dostawa.
Jakość produktów i szybkość dostawy
13 kwi 2024
Szybka dostawa, dobre produkty
Szybka wysyłka. Dobry kontakt.
Szybka wysyłka, owocki super
13 kwi 2024

Ananasy suszone

Super jakość i smak annasków
14 kwi 2024
wszystko pyszne