ciarkodesign.com

Opinie (33) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (110)

Ważny od: 22 sty 2021
ciarkodesign.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

1 cze 2023
Zamówienie poszło szybko, sprawnie i gładko. Sprzęt przyjechał bardzo porządnie zapakowany (mowa głównie o zabezpieczeniu, oklejeniu i styropianach zabezpieczających). Dostawa szybka (nawet szybciej niż zakładałam). Kontakt z obsługą - tutaj pełen profesjonalizm, pomoc w doborze konkretnego produktu oraz pomoc w sprawach technicznych (elementy montażowe i sposób odprowadzenia przy nieprostym połączeniu z kominem). W 100% polecam.

15 wrz 2023
Zła obsługa klienta. Sprzedawca potwierdzał że towar został wysłany w piątek, a naprawdę wysłano w poniedziałek. Okap został wysłany bez pilota, chociaż instrukcja mówi że pilot powinien być., obsługa klienta jeszcze nie zareagowała nr reklamację. Generalnie fatalna obsługa klienta, przy takiej cenie okapu, oczekuje znacznie więcej.

Opinie nt. sklepu ciarkodesign.com

Zamówienie grubo po podanym terminie jeszcze nie dotarło, zerowy kontakt ze sklepem. Skandaliczne olewanie klienta.
Mimo przejściowych problemów bardzo dobry kontakt z obsługą sklepu bezproblemowa i szybka wymiana uszkodzonego w transporcie okapu jak najbardziej polecam
GM
Grzegorz M.
Wrocław

ZERO KONTAKTU Z KLIENTEM

Dzień dobry. Od kilku dni próbuję dowiedzieć się co z moim opłaconym zamówieniem(miało być zrealizowane w ubiegłym tygodniu). INFOLINIA OBSŁUGI KLIENTA NIE ODPOWIADA.Pracownik , do którego udało mi się dziś dodzwonić o g.10.30 poinformował mnie, że nie może sprawdzić na bieżąco statusu zamówienia ponieważ nie działał system .Miał podać mi dziś informację zwrotną na temat realizacji zamówienia , do tej pory nie zadzwonił i nie odbiera tel. Słabe ! IWONA BOREK ZAMÓWIENIE 2269726, MINIMAL 2
10 mar 2024
Nie można ocenić produktu, który jeszcze nie dotarł ! czekam od 24 luty 2024r
26 sty 2024
Piękny okap i cudowna obsługa !
1 cze 2023

ciarko design - opinia

24 lip 2023
Okap pierwsza klasa, bardzo ładny. Dostawa szybką. Duży minus za brak informacji, że w opisie nie było informacji, że zestaw do montażu silnika w innym miejscu jest dodatkowo płatny. Swoją drogą uważam, że jest on niewspółmiernie drogi.
26 kwi 2023

MINIMAL 2

Zakup wyciągu/okapu wyspowego był strzałem w 10! Jakość, wykonanie, funkcjonalność mega super. Najmniejszego błędu w wykonaniu nie znalazłam a jestem szczególarzem. Polecam okap bo jest wart swojej ceny. Za rozwiązania techniczne 10!
13 gru 2023
Wszystko w najlepszej atmosferze, zarówno kontakt przed jak i po zakupie. Płyta wygląda świetnie, ale musi jeszcze trochę poczekać na pierwsze uruchomienie.
5 lip 2023
szybsza dostawa :) podoba nam sie design bardzo !
13 maj 2023
Profesjonalne podejście i pomoc w doborze okapu

Informacje ogólne

Czas dostawy, sposob zapakowania, opakowanie.
4 maj 2023
Super design i funkcjonalność.
17 lis 2023
Sklep produkt i obsługa super
9 wrz 2023
Czekam na montaż