medizal.pl- Logo - Opinie

medizal.pl

Opinie (200) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (498)

Ważny od: 13 sie 2020
medizal.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 maj 2023
Firma potraktowała mnie szczególnie uprzejmie; dwa razy przyjęła zwrot kompletu kompletu medycznego. Pani na infolinii jest tak bardzo życzliwa i pomocna, że aż miło posłuchać. Dla mnie firma na medal

26 lis 2023
Długi czas oczekiwania na przesyłkę. W kontakcie reklamowym dostałam do obejrzenia te bluzy, które właśnie wcześniej już zamówiłam. Rozmiary zgodne z rzeczywistością chociaż mogłoby być około 1-1,5 cm luzu. Pozdrawiam

Opinie nt. sklepu medizal.pl

1 cze 2023
Szybko i profesjonalnie. Obuwie zgodne ze specyfikacją. Kolory odpowiadają tym w ofercie. Wykonanie staranne. Polecam.
22 sie 2023
Bardzo dobry kontat @, szybka realizacja zamówienia, towar prima sort - nie ma się czego uczepić. Polecam ten sklep.
23 sie 2023
Dziękujemy za tak miłą opinię. Jest nam bardzo miło, że zamówiony produkt spełnia Pani oczekiwania.:) Zapraszamy ponownie.
21 lis 2023
Zamówienie zgodne z opisem, szybka wysyłka a buciki super!!!!! Na pewno jeszcze skorzystam z Państw usług. Polecam
Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dziękujemy serdecznie za ocenę i opinię. :) Zapraszamy w przyszłości :)
23 sie 2023

Super!

Szybka dostawa. Szybka reakcja na zmianę zamówienia. Przemiła obsługa. Starannie wykonany produkt. Jakość super!
31 sie 2023
Dziękujemy za tak miłą opinię i jest nam niezmiernie miło, że zakupiony przez Panią produkt spełnia oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań by klienci byli zadowoleni. Zapraszamy ponownie :)
12 paź 2023
Polecam! Piękne bluzy, bardzo wygodne. Szybka dostawa i wymiana rozmiaru. Na pewno będę ponownie zamawiać.
23 paź 2023
Dziękujemy serdecznie za opinię i polecenie. :) Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszej bluzy.
3 paź 2023
Wszystko super. Zgodne z opisem. Rozmiarówka zgodna z rzeczywistością. Ładne wykonanie i dobry materiał
4 paź 2023
Dziękujemy serdecznie za opinię. Jest nam bardzo miło, że jest Pani zadowolona z jakości naszej odzieży.
18 wrz 2023

Zdecydowanie 5/5

Doskonała gama produktów, zgodność z opisem, szybka dostawa, bardzo łatwy kontakt. Świetny sklep!
19 wrz 2023
Dziękujemy serdecznie za tak miłą opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolona ze świadczonych przez nas usług. Dokładamy wszelkich starań by nasi klienci byli zadowoleni. Naszym priorytetem jest dbałość, szybkość i jakość produktu. :)
28 sie 2023
Szybko sprawnie. Jestem bardzo zadowolona z butów,mimo tego że są wysokie to są bardzo wygodne
29 sie 2023
Dziękujemy za bardzo miłą opinię. Cieszymy się, że buty air max spełniają Pani oczekiwania. Dzięki temu, że platforma ma 5.5 cm buty są tak wygodne i stopa się nie męczy. :)
7 cze 2023
Wszystko szybko i sprawnie. Polecam jak najbardziej. Produkt świetny i zgodny z opisem.
30 wrz 2023
Oceniam zakup bardzo dobrze. Szybka wysyłka. Szybka wymiana. Wszystko ok. Polecam.
2 paź 2023
Dziękujemy za tak miłą opinię :)
10 wrz 2023
Buty idealne na 12-godzinne dyżury w szpitalu. Najważniejsze nie poci się stopa!
11 wrz 2023
Dziękujemy za tak miłe słowa. Jesteśmy szczęśliwi, że buty air max spełniają Pani oczekiwania. :)
8 cze 2023
Sprawna.szybka obsługa. Super kolorystyka i wzory. Wymiana bez zarzutu. Polecam.
25 wrz 2023
Super! Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z jakości ubrań i obsługi. Polecamy
25 wrz 2023
Dziękujemy serdecznie za tak miłe słowa. Cieszymy się, że jakość naszych produktów spełnia Państwa oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań by spełniać najwyższe normy w zakresie szycia oraz obsługi.
24 cze 2023
Fartuch laboratoryjny kupiony na prezent. Osoba obdarowana bardzo zadowolona
18 wrz 2023

Realizacja zamówienia oraz obsługa

Bardzo dobra jakość produktów oraz przemiła i kontaktowa obsługa. Polecam!
26 wrz 2023
Dziękuję serdecznie za 5*.
8 paź 2023

Polecam!!!

Bardzo dobra jakość materiału, piękne wzory. Jestem zadowolona z zakupów.
9 paź 2023
Dziękujemy serdecznie za polecenie i opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupów i zapraszamy ponownie. :)
5 wrz 2023
Bardzo ładna sukienka/mundurek.Dobrej jakości produkt, porządne wykonanie
11 wrz 2023
Bardzo miło nam, że jest Pani zadowolona z jakości naszej odzieży medycznej. Dokładamy wszelkich starań by nasza odzież była dopracowana pod każdym względem. Dziękujemy za tak miłą opinię. :)
14 lis 2023
Produkt zgodny z opisem ,bardzo dobra jakość wykonania polecam produkt.
15 lis 2023
Dziękujemy serdecznie za ocenę i opinię :)
2 paź 2023
Bardzo wygodne żakiety i bardzo przyjemny materiał, polecam
3 paź 2023
Dziękujemy serdecznie za tak miłą ocenę. :) Cieszymy się, że jakość naszych żakietów spełnia Pani oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań by nasza odzież była uszyta bardzo starannie i tylko z najwyższej jakości materiałów. :)
5 paź 2023
Pięknie wykonane buty,zgodne z opisem ,wygodne. Polecam .
6 paź 2023
Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że nasze buty Air max spełniają oczekiwania. :)