medizal.pl- Logo - Opinie

medizal.pl

Opinie (199) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (498)

Ważny od: 13 sie 2020
medizal.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 maj 2023
Firma potraktowała mnie szczególnie uprzejmie; dwa razy przyjęła zwrot kompletu kompletu medycznego. Pani na infolinii jest tak bardzo życzliwa i pomocna, że aż miło posłuchać. Dla mnie firma na medal

26 lis 2023
Długi czas oczekiwania na przesyłkę. W kontakcie reklamowym dostałam do obejrzenia te bluzy, które właśnie wcześniej już zamówiłam. Rozmiary zgodne z rzeczywistością chociaż mogłoby być około 1-1,5 cm luzu. Pozdrawiam

Opinie nt. sklepu medizal.pl

14 lut 2024
Dobry materiał kolory i wzor ok
Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dziękujemy serdecznie za ocenę i opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z jakości naszych produktów. :)
Polecam - towary i obsluga super
Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dziękujemy serdecznie za ocenę i opinię. Jest nam bardzo miło, że jest Pan zadowolony z naszych produktów. Dokładamy wszelkich starań by jakość naszej obsługi była na jak najwyższym poziomie. :)
20 sty 2024
Jest ok , spodnie wygodne
Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dziękujemy serdecznie za ocenę i opinię. Cieszymy się, że nasze spodnie spełniają Pani oczekiwania. Zapraszamy ponownie :)
4 lut 2024
Wszystko mi się podobało
Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dziękujemy za ocenę i opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupionych klapków.
31 sty 2024
latwe zamowienie
Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dziękujemy serdecznie za ocenę i opinię.
7 lut 2024
Polecam!!!
Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dziękujemy serdecznie za ocenę i opinię. Cieszymy się, że jakość naszych produktów spełnia Państwa oczekiwania. :)
ok :)
Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dziękujemy serdecznie za ocenę i opinię.
8 lut 2024
4 lut 2024
20 sty 2024
18 sty 2024
30 maj 2023
23 lis 2023
Zamówiony fartuch medyczny przepiękny, zamówiłam kolejne. Przesyłka dotarła zgodnie z informacją - 15 dni od zamówienia. I to jest wada - długi czas oczekiwania, ale oczywiście kupujący jest o tym powiadomiony przy zakupie.
Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dziękujemy serdecznie za wystawienie oceny i opinii. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupów u nas. Część naszych produktów jest szyta pod konkretne zamówienia stąd też dłuższy czas oczekiwania. Mamy jednak wiele produktów dostępnych z wysyłką w 48 h. Zapraszamy ponownie :)
12 lip 2023

szybka wysyłka

przede wszystkim bardzo szybka wysyłka i bardzo szybki odbiór. bardzo fajne wzór. Ja wzięłam bluzę z ząbkami. Na początek materiał może wydawać się sztuczny ale po wypraniu i wyprasowaniu jest delikatny i przyjemny.
17 sie 2023
Dobry kontakt, produkty świetnej jakości, spódniczka Vitalia aktiva w kolorze jasnym różowym jest śliczna, z podszewką, materiał porządny, z satynowym połyskiem, na prośbę mam dłuższą, niż w ofercie.
17 sie 2023
Dziękujemy za tak miłą opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z jakości naszych produktów. :)
6 paź 2023

Idealnie

Zamówiliśmy 3 pary obuwia medycznego. Dostawa bardzo szybka. Jedna z par z lekką wadą. Bezproblemowy kontakt i szybka wymiana. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
9 paź 2023
Dziękujemy serdecznie za opinię i polecenie. Zawsze jesteśmy otwarci na potrzeby klienta. Zapraszamy ponownie.
25 wrz 2023
Bardzo szybka wysyłka, obuwie bardzo wygodne ( mam problemy ze stawami ), bardzo dobre wykonanie butów i są piękne mimo, iż to wyrób medyczny.
27 wrz 2023
Dziękujemy za 5*. Cieszymy się, że buty Air Max spełniają Pani wymagania :)
10 gru 2023
Buty są wygodne, realizacja zamówienia jest ekspresowa, wymiana w przypadku nieodpowiedniego rozmiaru szybko i bez problemu :)
Odpowiedź ze sklepu medizal.pl
Dziękujemy serdecznie za ocenę i opinię. Jest nam bardzo miło, że nasze obuwie spełnia Pani oczekiwania. :)
Świetny materiał i wzór.Zamawiam drugą bluzę medyczną.Nosze rozmiar S,jest trochę luźna,ale liczę,że po praniu się skurczy.