korzystneit.pl- Logo - Opinie

korzystneit.pl

Opinie (68) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (218)

Ważny od: 19 gru 2017
korzystneit.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

8 lis 2023
Szybka dostawa, dobry kontakt. Na pochwałę zasługuje to w jaki sposób zachowała się firma w przypadku popełnienia błędu: błyskawicznie rozpatrzona reklamacja i bezsporne przyjęcie odpowiedzialności za ten błąd.

Prawdziwa żenada. Po złożeniu zamówienia nie dostałem żadnej informacji zwrotnej. Sam musiałem zadzwonić i wisieć na telefonie pół godziny czekając na połączenie aby dowiedzieć się że moje zamówienie nie zostanie zrealizowane ponieważ ktoś się pomylił wystawiając cenę. Po krótkiej rozmowie rozmówca bezczelnie się rozłączył w trakcie rozmowy. Stanowczo nie polecam ponieważ mają gdzieś klienta.

Opinie nt. sklepu korzystneit.pl

OK - dobra obsługa :) towar wysłany na czas, mogę polecić.
26 sty 2024
Polecam sklep, solidny sprzedawca, bardzo pomocna obsługa
26 sty 2024
Sprawna realizacja transakcji!
8 lis 2023

Szybka dostawa, wzorowa obsługa klienta

MK
Michał K.
2 cze 2023
Bardzo dobrze, kontakt z obsługą klienta na dobrym poziomie, wysoka wiedza i profesjonalizm pracowników. Zamówienie wysłane terminowo.
22 lis 2023
Miła i pomocna obsługa w sklepie internetowym, znakomita wiedza pracowników i podejście do klientów. Polecam serdecznie.
MN
1 cze 2023
Moje zamówienie zostało szybko wysłane a obsługa klienta była pomocna i miła. Jestem zadowolony z tej transakcji.
MS
23 sie 2023
Jestem zadowolony. Zamówienie szybko zrealizowane, odpowiednio zabezpieczone w transporcie. Polecam.
Polecam, duzy wybór i szybka realizacja zamówienia. Solidna firma, którą chętnie będę polecał.
AS
Alicja S.
Świnoujście
4 sie 2023
Dobrze oceniam tę firmę. Rzetelne podejście do klienta, fachowa pomoc i szybka wysyłka towaru
ŁJ
28 cze 2023
Bardzo polecam! świetny kontakt z obsługą sklepy, dobre doradztwo i pomoc w wyborze sprzętu
Współpraca na dobrym poziomie. Zakup udany, fachowe wsparcie obsługi przy wyborze sprzetu
29 gru 2023
Dobry wybór sprzętu IT. Realizacja zamówienia terminowa, wszystko zgodnie z ustaleniami.
AP
Artur P.
Myszkowice
23 sie 2023
Dobra współpraca, kontakt sprawny i bezproblemowy. Laptop idealnie dobrany do pracy.
EK
27 lip 2023
Miła obsługa i dobre podejście do klienta. Realizacja zamówienia szybko przebiegła.
Bardzo dobry sklep. Współpraca na dobrym poziomie. Mogę jak najbardziej polecić.
SK
Sebastian K.
Białystok
1 cze 2023
Oceniam pozytywnie, firma profesjonalnie działa i mozna liczyć na fachową pomoc.
KO
Kaja O.
Kazimierz Dolny
27 lip 2023
Sklep bardzo dobry, pomogli wybrać laptopy do firmy. Dostawa na czas. Polecam.
MJ
Mariusz J.
Bydgoszcz
22 cze 2023
Zamówienie szybko zrealizowane, dobry kontakt ze sklepem. Jestem zadowolony.
MK
Marek K.
Przemyśl
24 maj 2023
Super, profesjonalna obsługa. Zamówiony laptop świetnie nadaje się do pracy