onlypositivevibes.pl

Opinie (101) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (667)

Ważny od: 30 lis 2021
onlypositivevibes.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

11 cze 2023
Proste i naturalne składy. Nie uczulają i nie podrażniają. Stosuję zestaw na przebarwienia i zestaw pod oczy. Kosmetyki znacznie lepsze niż, te które kupowałam do tej pory w drogeriach. Polecam!!!

Produkt, który kupiłam, w żadnym razie nie spełnia moich oczekiwań. Serum pod oczy bardzo podrażnia, właściwie nie można go stosować. Zmusiłam się do kilkukrotnego użycia. Oczy opuchnięte, piekące i swędzące. Worki pod oczami bez zmian, brak nawet najmniejszej poprawy. Nie polecam, szkoda pieniędzy i zdrowia!!!!

Opinie nt. sklepu onlypositivevibes.pl

WC
To mój kolejny już zakup. Szczególnie polecam krem na przebarwienia. Szybka przesyłka.
Jeszcze za krótko stosuję.
DW
DANUTA W.
WOJ SLASKIE
Szybka realizacja zamówienia, a kawa po prostu świetna!!! Polecam mocno zakup kawy w SwiezoWypalana.pl, naprawdę.
Obsługa na wysokim poziomie
Wszystko OK, polecam!