sklep.centrumbhpwpp.eu- Logo - Opinie

sklep.centrumbhpwpp.eu

Opinie (16) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (16)

Ważny od: 28 cze 2023
sklep.centrumbhpwpp.eu spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Obsługa zamówienia na każdym etapie perfekcyjne, szybko, sprawnie, profesjonalnie. Polecam - Zdzisław.

25 lut 2024
Te rakawiczki to jakas pomylka, odpad z linii produkcyjnej, sciagaczy na nadgarsku wogule nie ma, rekawiczki ledwo sie rozciagaja przy wkladaniu myslalem ze zaraz sie roztargaja, dziwila mnie tak niska cena i tak myslalem ze cos bedzie nie tak z tymi rekawiczkami, no ale coz, kupilem, sprawdzilem i nie polecam

Opinie nt. sklepu sklep.centrumbhpwpp.eu

Dobry kontakt z firmą. Tempo wysyłki do zwiększenia
Nędza !!! Okazało się, że towaru nie ma, mimo że na stronie internetowej można było "kupić". Niestety zwrot pieniędzy trwał długo i trzeba było dopraszać się o niego.
25 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu sklep.centrumbhpwpp.eu
Szanowny Panie, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat zakupionych rękawiczek. Przykro nam słyszeć, że produkt nie spełnił Pana oczekiwań. Doceniamy szczerość w podzieleniu się swoim doświadczeniem, ponieważ każda opinia jest dla nas ważna i pomaga w ulepszaniu jakości sprzedawanyc przez nas produktów, któych jednak nie jesteśmy producentem. Chcielibyśmy jednak zwrócić uwagę, że ocena sklepu powinna odzwierciedlać całościowe doświadczenie zakupowe, w tym obsługę klienta, proces zakupu, i czas dostawy, a nie tylko jakość pojedynczego produktu. W przypadku niezadowolenia z konkretnego produktu zachęcamy do oceniania samego produktu, a nie całego sklepu. Dzięki temu możemy dokładnie zidentyfikować i rozwiązać problemy związane z konkretnym artykułem. Jeśli chodzi o zakupione rękawiczki, bardzo chętnie zaoferujemy pomoc w rozwiązaniu tej sytuacji. Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta, abyśmy mogli omówić możliwe opcje, takie jak wymiana produktu na inny, zwrot pieniędzy, lub inne rozwiązanie, które będzie dla Pana satysfakcjonujące. Jeszcze raz dziękujemy za Pana opinie i mamy nadzieję, że uda nam się przywrócić Pana zaufanie do naszego sklepu.
24 lut 2024
Zamowienie dnia 17.02, wysylaja prozbe o opinie a zamowienia brak
Odpowiedź ze sklepu sklep.centrumbhpwpp.eu
Dzień dobry, w razie pytań o dostępność towaru oraz czas realizacji prosimy o kontakt z obsługą sklepu.
26 sty 2024
Szybka reakcja na rozwiązanie problemu , miła obsługa. Polecam wszystkim
21 sty 2024

Obsługa zamówienia perfekcyjna.

21 cze 2023
Dobre ceny i szybka wysyłka towaru. Polecam i sam tu jeszcze wrócę.
22 cze 2023
Fajny sklep, dobra komunikacja i doradzić też potrafią.
18 lip 2023
Wszystko ok