Happykoala.pl

Opinie (2005) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2005)

Ważny od: 25 maj 2023
Happykoala.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Paczki nie otrzymałam . Podobno były 2 próby . Gdy otrzymałam sms-ów Kuriera GLS o 7:34 , ze bedzie dostarczona paczka . Odpisałam na numer 517153533, że mnie nie ma w Bydgoszczy i paczkę mogą odebrać moi lokatorzy pod nr 3/1 lub 3/6. Nikt paczki nie odebrał tylko otrzymałam informację , że były 2 próby nieudane i , że paczka jest do odbioru w Magazynie GLS w Lisim Ogonie do 19.12.2023. Zadzwoniłam na Infolinię GLS i otrzymałam informację , że tylko Nadawca może zlecić trzecią próbę . . Nie ma mnie w Bydgoszczy , wracam z Wrocławia dopiero 23.12.2023 r więc powiedziałam , że nie odbiorę paczki ( jestem osobą niepełnosprawną na wózku i nie posiadam swojego auta , nie mam rodziny , aby odebrał paczkę . Chciałabym poznać datę i godzinę kiedy był Kurier GLS , gdyż posiadam 3 kamery na budynku i mogę sprawdzić czy była w ogóle próba dostarczenia paczki . Kilkakrotnie byłam poinformowana , że Kurier nie mógł dostarczyć , albo dostarczył paczkę , a w ogóle Kuriera nie było . Mogę domniemywać , że w tym przypadku było podobnie . Z poważaniem.’ Ewa Sidorowicz

17 lip 2023
Zamówienie złożone 11 lipca 17 lipca nadal jest w drodze i wcale nie tak blisko mojego adresu. Zamówienie próbowałam anulować bo nie mogę na niego czekać wiecznie - wyjeźdzam na wakacje - ale nie ma takiej opcji. Nadal czekam na zamówienie i nie wiem co się z nim stanie bo nie ma mnie w domu. HappyKoala obiecule wysyłkę kurierem tego samego dnia a w moim przypadku zamówiemie złoźone w poniedziałek nie zostało wysłane do czwartku tego tygodnia. Już tam nic nie kupię.

Opinie nt. sklepu Happykoala.pl

4 wrz 2023
Otrzymałam buty bardzo słabe jakościowo. Buty, mimo, że wymiar wskazany w instrukcji sklepu jest prawidłowy i zgodny, to buty są za krótkie i ciasne w palcach. Plecione elementy bardzo upijają w pięty. Podeszwy po bokach przeźroczyste.
4 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za kontakt. Prosimy o przesłanie zdjęcia otrzymanego produktu i wszystkich elementów, abyśmy mogli zweryfikować zgłoszenie i wyjaśnić sytuację. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
7 gru 2023
Zamówienie złożyłam 30.11.2023 r., a artykuły otrzymałam 07.12.2023 r. Uważam, że to jest długi termin realizacji zamówienia. Artykuł miał być prezentem dla córki za granicę. A niestety ona wyjechała 06.12. Także nici z prezentu.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Przykro nam, że zakupy w naszym sklepie nie spełniły oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację i rozwiązać problem. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
22 paź 2023
Bardzo długi okres oczekiwania na wysłanie zamówienia.Tydzień od realizacji i paczka cały czas w przygotowaniu co daje bardzo duży minus.Towaru nie mogę ocenić bo do dnia dzisiejszego nie otrzymałam a z serwisu nie korzystałam.
23 paź 2023
Dzień dobry. Przepraszamy mieliśmy opoźnienia ze strony dostawcy. Paczka jest przygotowana do wysyłki i w ciągu 3 dni będzie w dostawie. Pozdrawiamy. Ekipa Happy Polska
Zabawka zamówiona 17.12.23 do chwili obecnej nie dotarła pomimo wcześniejszej informacji, że otrzymam ją w terminie 3-5 dni roboczych. Niestety, wnuk, dla którego miała być prezentem pod choinkę zdążył już wyjechać do domu.
29 gru 2023
Dzień dobry. Z informacji , które mamy w syatemie wynika, że paczka o numerze 54606311548 została już dostarczona. Pozdrawiamy. Ekipa Happy Koala Polska
IN
Irena N.
Gdansk
25 wrz 2023
Moja opinia jest tak niska,ponieważ,dostałam mniejsze buty jak zamówione.Na wysłanego i.maila nie dostałam jeszcze odpowiedzi.Nigdy nie miałam takiej sytuacji i nie wiem co mam zrobić.Pozdrawiam, Irena Nerc-Łegowska
4 paź 2023
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Przykro nam, że zakupy w naszym sklepie nie spełniły oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu na info@happykoala.pl, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację i rozwiązać problem. Jeśli wina leży po naszej stronie to oczywiście zaproponujemy darmową wymianę. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska

Mop

Zamówiony mop okazał się niewypałem tandetny plastik i część myjąca niedostatecznie wyciska wodę więc do paneli podłogowych się nie nadaje.A co do firmy nie ma kontaktu telefonicznego i ciężko cokolwiek załatwić.
22 gru 2023
GK
GRZEGORZ K.
WARSZAWA
17 wrz 2023
Niestety, mój zakup jeszcze nie dotarł do mnie gdyż dostawa została powierzona najgorszej firmie kurierskiej czyli GLS, której kurierzy atakują z nienacka ponieważ nie ma z nimi żadnego kontaktu telefonicznego
18 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane najszybciej, jak to tylko możliwe. Zgodnie z informacją zawartą na stronie do śledzenia: https://happykoala.pl/pages/status-zamowienia, przesyłka została wydana dzisiaj do doręczenia. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
28 lip 2023
Zamówienie z dnia 21 lipca jeszcze nie dotarło do mnie(dzisiaj jest 28 lipiec), a Wy już pytacie co myślę o firmie? Litości! Jak poprawić jakość usług? Pisać prawdę, żadne dwa dni, żaden magazyn we Wrocławiu.
TW
Tomek W.
Solec. A
1 sie 2023
Nie otrzymałem zamówienia za które zapłaciłem. Nie mam tez żadnej odpowiedzi. Poprzednio kupiłem spodnie i przesyłka dotarła na czas. Jestem z nich bardzo zadowolony. Nie wiem dlaczego teraz tak się stało.
3 sie 2023
Czekam na przesyłkę PLHK 224184 8 Dni . Zakupu dokonałem 2023 07 25 .Nie ma kontaktu telefonicznego , ani emaila . Przesyłka niby jest w przygotowaniu od kilku dni , w co wątpię .Nie polecam zakupów .
21 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane najszybciej, jak to tylko możliwe, ale niestety musiało dojść do błędu i przesyłka została zagubiona podczas dostawy. Zgodnie z informacją zawartą na stronie do śledzenia: https://happykoala.pl/pages/status-zamowienia, przesyłka jest ponownie realizowana. Najmocniej przepraszamy za zaistniałe opóźnienie. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
24 gru 2023
Brak dotrzymania umowy. Przesyłka miała dotrzeć od 3 do 5 dni. Do dnia dzisiejszego nie dotarła. Był to prezent pod choinkę. Towar zamowilem tydzień temu. Masakra. Oczywiście będzie do zwrotu.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry. Paczka została już wysłana i w ciągu 2-3 dni powinna być w dostawie. Bardzo przepraszamy za opóźnienia. Pozdrawiamy. Happy Koala Polska
Zamówienie złożone i opłacone 29 listopada. Dzisiaj 06 grudnia i jeszcze nie dotarło. Podobno wysłane ale w GLS jeszcze nie nadano przesyłki. Najprawdopodobniej NACIĄGACZE i OSZUŚCI! Odradzam.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry. Paczka została dostarczona. Bardzo przepraszamy za przedświąteczne opoźnienia. Pozdrawiamy. Ekipa Happy Koala Polska
IT
iwona t.
Będzin

Brak towaru....bardzo jestem…

Brak towaru....bardzo jestem zawiedziona...towar zamówiony dwa tygodnie temu...a nie dostałam tak jak w opisie 3-5 dni...brak odpowiedzi na maila....nigdy już nie zamówię na happycoala
22 gru 2023
Dzień dobry. PAczka jest dzisiaj w dostawie. Bardzo przepraszamy za przedswiąteczne opoźnienia. Pozdrawiamy. Ekipa Happy Koala Polska
skandaliczne potraktowanie klijenta przez kuriera ktory niechcial zabrac przesylki .brak odpowiedzi pomimo edeslania przesylki ani brak informacji telefnicznej uwazam za niegodne
5 sie 2023
Mam tylko jedno pytanie. Kiedy otrzymam złożone zamówienie. Zachecacie mnie do wyrażenia opinii na temat usługi, która nadal nie została zrealizowana. Chyba trochę za wcześnie 🤣
21 paź 2023
Mam przez Was podane 3 różne sumy ostateczne do zapłaty. ZAPŁACIŁAM zwrotu nie zrobię odsprzedałam za połowę ceny. Ale coś jest nie tak. Milego dnia mimo to........ ):
23 paź 2023
15 sie 2023
Jeszcze czekam na dostawę zamówionych butów, bardzo mi na nich zależy, rozmiar 41, czarne, damskie cena 113,-zł. Joanna Wojciechowska Peryga, tel. 512610616
21 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane najszybciej, jak to tylko możliwe. Zgodnie z informacją zawartą na stronie do śledzenia: https://happykoala.pl/pages/status-zamowienia, przesyłka została już doręczona. Najmocniej przepraszamy za drobne opóźnienie. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
27 sie 2023

Oszustwo.

Do tej pory nie otrzymałem zamówionego towaru w zeszłym tygodniu o numerze: PLHK241639 czyli piły na akumulator za który zapłaciłem i zostałem oszukany.
29 lip 2023
Słaby kontakt ze sprzedającym, anulowałam zamówienie tuż po opłaceniu, mimo to przesÿłka została dostarczona. Kurier zostawił ją pod drzwiami, na ulicy
21 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy za kontakt. Przykro nam, iż doszło do takiej sytuacji. Jak już wcześniej informowaliśmy mailowo, zamówienie było już realizowane i nie było już możliwości jego anulowania. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
17 cze 2023
Zamówiłem tydzień temu spodnie i do dziś nie doszły 5 dni roboczych minęło ,jutro wyjeżdżam na wakacje bez spodni ,potem już nie potrzebuje ,mam dość
22 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane najszybciej, jak to tylko możliwe. Zgodnie z informacją zawartą na stronie do śledzenia: https://happykoala.pl/pages/status-zamowienia, przesyłka została już doręczona. Najmocniej przepraszamy za zaistniałe opóźnienie. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polskaa