Happykoala.pl

Opinie (1918) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1918)

Ważny od: 25 maj 2023
Happykoala.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Paczki nie otrzymałam . Podobno były 2 próby . Gdy otrzymałam sms-ów Kuriera GLS o 7:34 , ze bedzie dostarczona paczka . Odpisałam na numer 517153533, że mnie nie ma w Bydgoszczy i paczkę mogą odebrać moi lokatorzy pod nr 3/1 lub 3/6. Nikt paczki nie odebrał tylko otrzymałam informację , że były 2 próby nieudane i , że paczka jest do odbioru w Magazynie GLS w Lisim Ogonie do 19.12.2023. Zadzwoniłam na Infolinię GLS i otrzymałam informację , że tylko Nadawca może zlecić trzecią próbę . . Nie ma mnie w Bydgoszczy , wracam z Wrocławia dopiero 23.12.2023 r więc powiedziałam , że nie odbiorę paczki ( jestem osobą niepełnosprawną na wózku i nie posiadam swojego auta , nie mam rodziny , aby odebrał paczkę . Chciałabym poznać datę i godzinę kiedy był Kurier GLS , gdyż posiadam 3 kamery na budynku i mogę sprawdzić czy była w ogóle próba dostarczenia paczki . Kilkakrotnie byłam poinformowana , że Kurier nie mógł dostarczyć , albo dostarczył paczkę , a w ogóle Kuriera nie było . Mogę domniemywać , że w tym przypadku było podobnie . Z poważaniem.’ Ewa Sidorowicz

17 lip 2023
Zamówienie złożone 11 lipca 17 lipca nadal jest w drodze i wcale nie tak blisko mojego adresu. Zamówienie próbowałam anulować bo nie mogę na niego czekać wiecznie - wyjeźdzam na wakacje - ale nie ma takiej opcji. Nadal czekam na zamówienie i nie wiem co się z nim stanie bo nie ma mnie w domu. HappyKoala obiecule wysyłkę kurierem tego samego dnia a w moim przypadku zamówiemie złoźone w poniedziałek nie zostało wysłane do czwartku tego tygodnia. Już tam nic nie kupię.

Opinie nt. sklepu Happykoala.pl

17 paź 2023
Nie otrzymałem butów jakie zamawiłem otrzymałem ocieolane trampki za parę złoty wed
23 paź 2023
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Przykro nam, że zakupy w naszym sklepie nie spełniły oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację i rozwiązać problem. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
13 gru 2023
Nie otrzymała zamówienia, chociaż miało byc za 1-3 dni robocze minęło 2 tygodnia.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry. Paczka jest dzisiaj w dostawie. Status zamowienia można sprawdzić na stronie https://happykoala.pl/pages/status-zamowienia.Ekipa Happy Koala Polska
27 wrz 2023
Ładnie wygląda ale nie praktyczne nie trwałe i za cienkie mogły by być grubsze
4 paź 2023
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Przykro nam, że zakupy w naszym sklepie nie do końca spełniły oczekiwania. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
24 sie 2023
Długi czas realizacji zamówienia.Czekamjuż 7 dzień i jeszcze paczka nie dotarła
25 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane najszybciej, jak to tylko możliwe. Zgodnie z informacją zawartą na stronie do śledzenia: https://happykoala.pl/pages/status-zamowienia, przesyłka została dzisiaj wydana do doręczenia. Najmocniej przepraszamy za zaistniałe opóźnienie. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
28 sie 2023
Nie otrzymałem jeszcze żadnej paczki i nadal czekam na dostarczenie zamówienia.
4 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane najszybciej, jak to tylko możliwe. Zgodnie z informacją zawartą na stronie do śledzenia: https://happykoala.pl/pages/status-zamowienia, przesyłka została już doręczona. Najmocniej przepraszamy za zaistniałe opóźnienie. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
13 gru 2023
Paczka od tygodnia nie przekazana kurierowi! Co jest? Już prosicie o opinie?
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry. Paczka została wysłana i w ciągu 2 dni będzie w dostawie. Status zamowienia można sprawdzić na stronie https://happykoala.pl/pages/status-zamowienia.Ekipa Happy Koala Polska
9 sie 2023
Jesteście bezczelni nie wysyłając zamówienia prosicie o opinie banda oszustów
21 sie 2023
Nie mogę na dzisiaj inaczej ocenić bo jeszcze nie otrzymałem zamówienia
4 sty 2024
Dzien dobry. Z informacji w naszym systemie wynika że paczka o numerze 54606416266 została już dostarczona. Pozdrawiamy. Happy Koala
21 paź 2023
Trzeba dobrze zapakować, buty były pogniecione i częściowo zniszczone
23 paź 2023

Duża pętelka na pięcie!

Muszę zrobić zwrot nie nadają się do chodzenia,zawiodłam się bardzo!
17 wrz 2023
Rzetelnie informować o terminie dostawy, a deklaracji dotrzymywać!
18 wrz 2023
Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane najszybciej, jak to tylko możliwe. Zgodnie z informacją zawartą na stronie do śledzenia: https://happykoala.pl/pages/status-zamowienia, przesyłka została wydana dzisiaj do doręczenia. Najmocniej przepraszamy za jednodniowe opóźnienie. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
26 sie 2023
Paczka nie została dostarczona a kurier niestety nieodbuera telefonu
26 gru 2023
Nie moge wystawic dobrej opinii, gdyż zamówiony produkt nie dotarł.
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry. Paczka została już wysłana i w ciągu 2-3 dni powinna być w dostawie. Bardzo przepraszamy za opóźnienia. Pozdrawiamy. Happy Koala Polska
5 lis 2023
Niestety przesyłka jeszcze nie dotarła. Czekam juz ponad tydzień. 😒
6 lis 2023
Dzień dobry,  zamówienie zostało wysłane do firmy kurierskiej GLS pod numerem 54605121583 Po wysłaniu paczki, zwykle w ciągu 2-3 dni roboczych paczka dociera do magazynu GLS, gdzie jest skanowana i aktualizowany jest status paczki. Kurier przekaże Państwu informację o dokładnym terminie dostawy. Status zamówienia można sprawdzić na naszej stronie internetowej: https://happykoala.pl/pages/status-zamowienia. Pozdrawiamy. Ekipa Happy Koala Polska
Najpierw chciałbym dostać to co zamówiłem już dwa tygodnie temu…
Odpowiedź ze sklepu Happykoala.pl
Dzień dobry. Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji spowodowanej opóźnieniami w dostawach do naszych Kontrahentów. Dołożymy wszelkich starań, aby przesyłka dotarła jak najszybciej. Pozdrawiamy. Zespół HappyKoala Polska
AW
Agata W.
Chotomów
28 wrz 2023
Słaba jakość, czas pracy 20 min. , bardzo mała średnica cięcia
4 paź 2023
Dzień dobry, dziękujemy za ocenę. Przykro nam, że zakupy w naszym sklepie nie spełniły oczekiwania. Zapraszamy do zakupu dodatkowego akumulatora, aby wydłużyć czas pracy piły. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
do tej pory paczka nie dotarła więc nie mogę ocenić pozytywnie
21 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane najszybciej, jak to tylko możliwe. Zgodnie z informacją zawartą na stronie do śledzenia: https://happykoala.pl/pages/status-zamowienia, przesyłka została już doręczona. Najmocniej przepraszamy za drobne opóźnienie. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
23 sie 2023
Do tej pory nie otrzymałem zamówionego i opłaconego towaru.
25 sie 2023
Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane najszybciej, jak to tylko możliwe. Zgodnie z informacją zawartą na stronie do śledzenia: https://happykoala.pl/pages/status-zamowienia, przesyłka została już przekazana do realizacji. Najmocniej przepraszamy za zaistniałe opóźnienie. Pozdrawiamy, Zespół HappyKoala Polska
13 gru 2023
Co mam oceniać jak zamówienie do mnie jeszcze nie dotarło.
1 wrz 2023
Produkt nie jest taki sam jak jest w opisie i inne kolory