mocohome.pl

Opinie (140) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (158)

Ważny od: 9 mar 2022
mocohome.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 lip 2023
Sofa Moved jest piękna, wygodna i materiał naprawdę łatwo się czyści (tkanina letto). Siedząc na sofie, czuć dobrą jakość. Do sofy dobraliśmy też puf. Cena była bardzo dobra w porównaniu do konkurencji. Do tego obsługa klienta jest bardzo miła i można szybko się dogadać, dobrać kolor.

29 sie 2023
W dniu 5.07.23 zamówiłem narożnik MOVED, zgodnie z opisem po ok 4 tyg. otrzymałem informacje o dostawie w dniu 3.08.23, w związku z czym wziąłem wolne gdyż dostawa miała być w godz. 8:00-20:00 niestety bez możliwości wyboru konkretnej godziny. Niestety w dniu 3.08.23 dostawa nie nastąpiła, zniknęła także możliwość śledzenia przesyłki. We względu na godzinę nie mogłem się skontaktować ani z producentem, ani z firmą przewozową. Następnego dnia zaczęło się wyjaśnianie tematu. Okazało się, że przesyłka została w jakiś sposób uszkodzona w transporcie i musiało to zostać sprawdzone i dostawa musiała zostać przełożona na inny dzień (o czym nie zostałem w żaden sposób poinformowany). Po całym dniu wiszenia na telefonie w końcu udało się i przysyłka została dostarczona 4.08.23 - niestety narożnik przyjechał uszkodzony i naprawiony w nieautoryzowany sposób (najprawdopodobniej przez przewoźnika). Natychmiast poinformowałem telefonicznie producenta o zaistniałej sytuacji i zgodnie z zaleceniami przesłałem jeszcze tego samego dnia zdjęcia. Od tego czasu tj. 4.08.23 nie otrzymałem, żadnego wyjaśniania, ani propozycji rozwiązania problemu. Generalnie sam narożnik prezentuje się bardzo ładnie i jest solidnie wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów. Niestety jednak zaistniała sytuacja jest dla mnie niedopuszczalna - uszkodzenie produktu i totalna ignorancja ze strony firmy, która przez prawie miesiąc nawet nie raczyła oddzwonić pomimo, że Pani na infolinii obiecała zająć się sprawą i wydawało się, że wszystko zostanie szybko rozwiązane. Niestety zostałem z nie spełni spranym towarem, który został naprawiony prawdopodobnie przez przewoźnika w sposób niezgodny ze sztuką, z użycie innych materiałów - w efekcie czego narożnik się chwieje.

Opinie nt. sklepu mocohome.pl

Polecam serdecznie każdemu komu wpadł w oko narożnik z tej strony. Ja zamówiłam Cosy i jestem absolutnie zauroczona nim. Pani która pomagała mi w rozmowie telefonicznej zasługuje na specjalne podziękowania bo rzeczowo i konkretnie mi wszystko wytłumaczyła, wysłała zdjęcia. Naprawdę polecam.
Piękny narożnik,mięciutki , super wykonanie ,tkanina rewelacja! Polcam
Odpowiedź ze sklepu mocohome.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię, a narożnik niech służy długo :)

Bardzo dobra jakość , gorąco polecam.

Ta kanapa wciąga, jest baaardzoo wygodna i dobrze wykonana. Polecam
Odpowiedź ze sklepu mocohome.pl
Cieszymy się, że nasz produkt spełnia oczekiwania!
Super materiał i wygodny do odpoczynku polecam produkt
Odpowiedź ze sklepu mocohome.pl
Zadowolona Klientka, to dla nas największy priorytet!
Jakość obsługi i zakupiony produkt
Odpowiedź ze sklepu mocohome.pl
Dziękujemy za docenienie Naszego produktu.
Sofa piękna, bardzo wygodna.
14 kwi 2024
Wszystko ok
14 kwi 2024
7 kwi 2024

Dobry zakup

Kanapa bardzo ładna , dobrze się czyści (posiadam kupę zwierzakòw) . Jej modułowość ułatwia rozstawianie . Minus jedna gwiazdka za dobòr firmy transportowej
Odpowiedź ze sklepu mocohome.pl
Cieszymy się, że nasz produkt spełnia oczekiwania :) Przykro Nam z powodu firmy transportowej. Niech kanapa służy długo! Pozdrawiamy

Super obsługa klienta

Bardzo dobry kontakt z klientem, profesjonalne doradztwo przy wyborze mebli i materiałów, organizacja transportu. Meble bardzo wygodne i wysokiej jakości. Żałuję, że dopiero teraz się zdecydowałam :)

Plusy i minusy

Plusy: Kanapa bardzo ładna i wygodna, łatwy montaż. Towar dobrze zapakowany. Minusy: Płatka oferta dostawy z odbiorem opakowań odbiega od opisu na stronie. Firma kurierska nie czeka na wypakowanie towaru w celu odbioru opakowań.
Kanapa super 🤩 Jesteśmy bardzo zadowoleni, kolor piękny 😍 Zamówię taką samą druga
Cieszymy się, że spełniamy oczekiwania :) Niech kanapa służy długo! Pozdrawiamy