As-Pol - mieso dla psow- Logo - Opinie

As-Pol - mieso dla psow

Opinie (301) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2467)

Mięso zawsze świeże i bardzo dobrej jakości. Zamawiałam już w wielu miejscach i zdarzało się,że mięso było popsute. W aspol zawsze świeże, darmowa dostawa, wysyłka zawsze szybko i możliwość wysyłki za pobraniem. Darmowa dostawa. Polecam na 100%

jedeny plus to, zamówienia przychodzą terminowo i zgodnie z zamówieniem. poza tym brak możliwości jakiegokolwiek kontaktu z firmą żeby zapytać lub wyjaśnić problemy nażywo. Telefon nie działa, czat również. W przypadku wystawiania faktur, jak nie przychodzą błędne w dziwnym języku, to wysyłane są paragony. Organiazaja współpracy z klientem do szybkiej poprawy!

Opinie nt. sklepu As-Pol - mieso dla psow

29 maj 2024

Mięsko wydaje się być czyste, świeże, pachnące. Dobrze by było wpłynąć na dostawce zeby był rzetelniejszy w dostawach. Aby paczki dostarczane były szybko. Z mojego doświadczenia firma wywiązała się z wysyłką i paczka była 48h pod adresem wskazanym. Gdzie kurier jej nie dostarczył mając nr tel do kontaktu, cały dzień odbiorca pod adresem a opis ze nie zastano w domu. Po interwencji kolejnego dnia paczka dojeżdża ale połowa mięsa jest rozmrożona. Wartalo by się zastanowić nad tym aby może oznakowywać paczki zeby naprawdę docierały szybko ? Sprzedawcę polecam, kurierka DHL niestety zawaliła i czesc zakupów wylądowało w śmieciach bo mięso raz rozmrożoną nie mrozi się ponownie.
19 maj 2024
Zawsze szybka dostawa dzięki czemu mięso dociera zamrożone. Wyżywienie psa na diecie Barf dzięki Wam jest bezproblemowe.

Niesamowita wygoda

Mieso mrożone w porcjach po 500g dostarczone błyskawicznie. Teraz tylko wieczorem wyjmuje z zamrażalnika, rano mieszam z tarta na trce marchewka selerem lub cukinia i już. Przygotowanie całodniowego jedzenia, dla dwóch dużych psów, zajmuje parę minut. Odchodzi cała logistyka zakupów, porcjowanie, mielnie itp. Dla mnie super!
Zamówiłam głównie mięso w kawałkach. Bardzo ok, jest krew (to jest dla nas ważne), dobrze opakowane, zamrożone, po rozmrożeniu - bardzo fajnie. Przesyłka bezproblemowa, opakowanie standard - styropian. Wystarczy, mieszkam w Warszawie, nie rozmroziło się po drodze. Wrócę napewno. Dziękuję.
24 maj 2024
Dobrej jakości karma dla psa, stosujemy przez dwa lata. Pies ma świetne zdrowie i piękny wygłąd (rasa bokser). Duży wybór różnego rodzaju mięsa w tym sarna oraz jeleń. Produkcja jest zawsze dobrze zapakowaną, dociera w stanie zamrożonym. Polecam.
26 maj 2024
Mój piesio jest bardzo zadowolony wcina aż mu się uszka trzęsą i to mówi za siebie.Mięso jest w 100%orginalne bez żadnych domieszek świnskiego tłuszczu.Czysta wołowina.Jaknajbardziej polecam.
Zamawiam od roku mięso dla mojego psa alergika i świetnie się sprawdza. Dobrze by było jakby mięso miało mniej wody w folii po ugotowaniu a więcej mięsa.
31 maj 2024
Mięso mogło by być mielone bardziej na grubych oczkach. Kupuje z innej firmy i są w nim małe kawałki podrobów jak i chrząstek.
Ja i moje stado jestesmy bardzo zadowoleni z jakosci miesa. Dodatkiem jest super sprawna i szybka wysylka! Smialo polecamy
Święta firma Idealna forma karmienia psiaka! Mój zachwycony, lśniący i zdrowy a ma chorobę Adinsona. Polecam goraco
Jestem bardzo zadowolony,towar i dostawa na piątkę. Tak trzymać i oby się ta firma nie zepsuła. Szczerze polecam am
23 maj 2024
Szybkość realizacji zamówienia, bardzo dobry jakość produktów i zadowolona mina mojego przyjaciela.

10/10

Dobry kontakt, duży szacunek wobec klienta, wszelkie reklamacje rozwiązywane bez problemu

Konina dla alergika…

Konina jest tu do dostania dla alergika idealna. Zamówienia realizowane są bez opóźnień.
24 maj 2024
Mój malamut zjadł że smakiem więc musi być dobre,bo to straszny niejadek
Szybko i sprawnie, a do tego produkt wysokiej jakości. Poleca
23 maj 2024
Super szybka dostawa i świetne zabezpieczenie przesyłki
19 maj 2024
Szybko, sprawnie i pyszne - pies powiedział :)
21 maj 2024

Jakość

Szybkość, jakość na bardzo wysokim poziomie
25 maj 2024
Moja zaprzęgowa szóstka je z apetytem