As-Pol - mieso dla psow- Logo - Opinie

As-Pol - mieso dla psowOpinie

: 1958Bardzo dobry

ważny od: 17.12.2014
Sklep As-Pol - mieso dla psow został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie As-Pol - mieso dla psow można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 17.12.2014

Opinie nt. sklepu As-Pol - mieso dla psow

Opinie łącznie (1958)

Super produkty. Duży wybór. Psina je uwielbia i widać, że dobrze jej służą. Mięso lepsze jakościowo, niż to ze sklepu mięsnego dla ludzi. Bo po takim zdarzały się rewolucje u psa. Co mnie boli to słaba dostępność olei dla psa. Zamawiamy raz na miesiąc, czasami zapas na 50dni+ i tak prawie od roku.. tylko raz udało nam się zamówić olej dla psa. Występują ciągłe braki. Królik też bardzo szybko schodzi. Jednego dnia mam w koszyku, drugiego chcę zamówić, nie ma już na stanie. Pozdrawiamy

W tej dostawie nr zamówienia 91216 mięso wołowe marnej jakości. Po rozmrożeniu znowu w środku worka jest krwista woda, czego nie było w poprzedniej partii. Tam było mięso a wodnista papka. Mięso tym razem jest jasne, wodniste tak jakby było mieszane z wieprzowiną i duzą iloscią wody. Po reakcji psów a zwłaszcza kotów widzę ze coś z mieśem tym razem jest nie tak. Słaba szczelność styropianów w paczce i w związku z tym batony w zewnętrzynych warstwach trochę rozmrożone. Po za tym ok.

Opinie nt. sklepu As-Pol - mieso dla psow

Bardzo, szybka i sprawna obsługa, mięso bardzo dobrze zabezpieczone na czas przesyłki, dojechało w stanie idealnie zamrożonym. Psu smakuje. Polecam
Bardzo dobra jakość i ceny, duży wybór produktów. Byłoby super gdyby można było zdobyć darmową dostawę przy niższej kwocie, np. 200zł, a nie 250.
Zamówienie zgodne z opisem. Polecam w 100 %. Jakość produktów oceniam w stopniu bardzo dobrym. Psiak zadowolony i to bardzo 🙃
Szybka dostawa, mięcho zamrożone, widać że dobrej jakości. Piesek chętnie zjada ! :) na pewno wrócę po więcej !
Wczoraj
Bardzo szybka dostawa, zamówiłam w czwartek a w piątek już przesyłka była u mnie za co olbrzymi plus 😁
Polecam z całego serca! Snickers wcina mięsko aż mu się uszka trzęsą i zawsze ślinka leci 😁
Szybką realizacja zamówienia, przesyłka dobrze zapakowana. Bardzo polecam
Mięso świeże, dobrze zapakowane, pies zachwycony!
Szybko, sprawnie. Naprawde polecam.
Są szybcy.