belini.pl- Logo - Opinie

belini.pl

Opinie (388) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (504)

Ważny od: 24 lut 2023
belini.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu belini.pl

Meble kuchenne na lata Polecam
Bardzo ładna i funkcjonalna kuchnia. Nasi znajomi w samych superlatywach wyrażają się na temat tych mebli.Piękne
Jestem w posiadaniu zestawu mebli do salonu Meblościanka Imperium od ponad roku i jak narazie meble sprawują się bardzo dobrze. Drzwiczki mimo częstego otwierania nie zmieniły swojego stanu od nowości. Materiał z którego wykonane są meble jak na tą cenę naprawdę daje radę i cały zestaw jest bardzo atrakcyjny pod względem wizualnym :)
Polecam wszystkim zainteresowanym kupnem bardzo dobrej jakości mebli za rozsądną cenę u Tego PRODUCENTA Dostaliśmy meblościanke Imperium świetna jakość kapitalne wykończenie.Firma bardzo solidna kontakt z firmą na wysokim poziomie dziękujemy Bardzo. JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI .Piękna meblościanka funkcjonalna solidnie wykonana i piekna. DZIĘKUJEMY !!!!!!!!!!!!!!!!
Zamówione meble dotarły w terminie krótszym od zakładanego. Były dobrze zapakowane i zabezpieczone. Jakość i dokładność wykonania mebli bardzo dobra i nie było problemów z ich złożeniem. Jeśli będę zamawiał znowu meble to tylko w tej firmie ze względu na profesjonalizm jak i odpowiednie podejście do klienta.
"Super wykonana, zadbano o każdy szczegół. Dobrze zapakowana. W kartonach posiada czytelną rozpiskę co i jak połączyć aby dobrze poskładać. Po złożeniu wygląda mega fajnie. Praktyczna i pojemna. Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Najważniejsze szybka realizacja zamówienia."
Potwierdzam wcześniejsze opinie, meble piękne solidnie wykonane, otrzymałam je w stanie idealnym co rzadko się zdarza.Kontakt z firmą bardzo dobry.Nie zawiodłam się polecam wszystkim którzy chcą kupić porządne meble za bardzo rozsądną cenę.
Meble są solidne i piękne, instrukcja montażu czytelna. Bardzo miła i sprawna obsługa, stały kontakt. Dodatkowo bardzo szybko zrealizowane zamówienie. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Cieszę się również, że to polski producent mebli.
Polecam firmę z pełnym przekonaniem. Zamówiłam meble kuchenne. Można kompletować według potrzeb. Byłam bardzo mile zaskoczona jakością. Wszystkie osoby z którymi miałam kontakt były bardzo miłe, cierpliwe i kompetentne.
Meble bardzo dobrej jakości. Byłęm zaskoczony jakością na duży plus. Całość przygotowana i spakowana w profesjonalny sposób. Samo składanie nie jest trudne o ile ma się jakiekolwiek doświadczenie w tym temacie.
Meble kupiłem już dawno i trzeba jasno powiedzieć ze sa bardo dobrze zrobione z solidnych materiałow ,kontakt super,wlasciciel doradzi pomoże,szkoda że wczesniej nie załem tej firmy,goraco polecam wszystkim
Ja jestem bardzo zadowolona z mebli jakie kupiłam w Belini. Kuchnie mam już prawie 2 lata i nic mi się złego z nią nie dzieje wszysto jest tak jak trzeba, zawiasy się nie psują szafki wyglądają jak nowe
Jestem bardzo zadowolona z mebli. Firma solidna. Dobry kontakt, można zadzwonić się dopytać i poradzić. Meble przyszły w umówionym terminie. Były wszystkie części, śrubki i czytelna instrukcja. Polecam
Szybko, konkretnie i na temat. Nic więcej nie trzeba dodawać. Szybko dostarczono zamówione produkty. Dobrze zabezpieczona przesyłka, wszystko w porządku. Produkty i obsługa są na wysokim poziomie.
Szybkość realizacji zamówienia rewelacyjna ale przedewszystkim zakupy są dostarczone zgodnie z ustalonym terminem. Jak do tej pory nie mam żadnych problemów z tymi meblami Tak trzymać!!!!!
Obsługa świetna, bardzo miła i pomocna. Krótki czas realizacji zamówienia, dobre jakościowo meble w przystępnych cenach. Gorąco polecam
Wszystko sprawnie i fachowo, fantastyczna obsługa klienta. Z czystym sumieniem moge polecić tę firmę. Ja napewno jeszcze tutaj wróce.
Mebelki bez problemowe do poskładania według czytelnej instrukcji, żadnych problemów przy składaniu nie nie brakowało Świetne meble
Wczoraj otrzymałam zamówioną meblościankę z oświetleniem Led Piękna dobra jakość materiału cieszą oczy i wzbudzają zachwyt.Polecam
Wszystko w jak najlepszym porządku, mebelki zgadzają się całkowicie z tymi przedstawionymi na zdjęciach. Polecam tą firmę.