belini.pl- Logo - Opinie

belini.pl

Opinie (388) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (504)

Ważny od: 24 lut 2023
belini.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu belini.pl

Godna zaufania firma, szafa solidna i duży plus za kontakt. Realizacja, korekty, wszystko OK!!!!!!!!!!! Duży plus!!!
Rewelacyjny zestaw Wszystko jak należy No i oczywiście pojemne Czas oczekiwania był bardzo szybki Bardzo polecam !!!
Dla mnie rewelacyjny zakup.Super obsługa kupującego.Meble bardzo ładne.Jak za tą cenę nie ma się do czego doczepić.
Kupiłam szafę przesuwną i jestem póki co zadowolona z niej, jakość adekwatna do ceny, ładne kolory i wzory
Zakupiłem szafę jestesmy zadowoleni szafa mieści dużo rzeczy Instrukcja montażu czytelna Ogólnie polecam
Powiem szczerze że dawno nie trafiłam na tak solidnego i wiarygodnego sprzedawcę.Polecam na 6 z plusem.
Zakupiłam meblościankę Imperium biały połysk meble bardzo przypadły mi do gustu świetna jakość
Szafa stanowi doskonała dekorację, sporo pomieściła i jeszcze zostało wolne miejsce Polecam
BARDZO MIŁY KONTAKT ZE SPRZEDAJĄCYM MEBLE DOSTARCZONE W EXPRESOWYM TEMPIE WYKONANE SOLIDNIE
Kontakt idealny.Profesjonalne podejście do indywidualnego klienta. Ceny konkurencyjne.
Solidny mebel, bardzo czytelna instrukcja złożenia. Z czystym sumieniem polecam.
Fajne mebelki warte zakupu Jakość bardzo dobra Pojemne i estetyczne wykonane
Rewelacyjna firma! produkt na prawdę wysokiej jakości także obsluga i pomoc.
Zestaw mebli jest super Bardzo dobra jakość wykonania oraz szybka usługa.
Pełen profesjonalizm. Dostawa bardzo szybko.Jestesmy zadowoleni z zakupu.
Świetne meble, super jakość, szybka realizacja. 100% zadowolenia.
WSZYSTKO OK. WSZYSTKO PRZEBIEGŁO BEZ ZASTZREŻEN.
Swietna szafa robi super wrażenie.