olejarnia-gaja.pl- Logo - Opinie

olejarnia-gaja.pl

Opinie (518) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (662)

Ważny od: 18 lis 2021

Jadwiga Ł.
Strzelin
Dziękujemy serdecznie !
24 kwi 2024
Serdecznie dziękujemy za kolejny komplet gwiazdek :)
24 kwi 2024
Super, dziękujemy i pozdrawiamy!
24 kwi 2024
Dziękujemy serdecznie i zapraszamy ponownie :)
Dziękujemy :)
Dziękujemy :)
Pięknie dziękujemy:)
21 kwi 2024
Dziękujemy, ale chętnie dowiedzielibyśmy się, co było nie tak, czego powodem jest brak kompletu gwiazdek?
Dziękujemy !
Bardzo dziękujemy :)
Odpowiedź ze sklepu olejarnia-gaja.pl
Dziękujemy serdecznie i zapraszamy ponownie
Odpowiedź ze sklepu olejarnia-gaja.pl
zamówiłem 3 oleje, oto moja ocena po tygodniu stosowania: 1. Olej z ostropestu plamistego ok świeży i dobrej jakości 4/5 2. olej z rokitnika – wygląda na dobry, nie gorzki (pierwszy raz pije i nie mam porównania) 3. Olej z wiesiołka – mam z nim problem, bo nie sądziłem, aby olejarnia wypuściła tak złej jakości olej, ale sięgnąłem porównania z olejem z wiesiołka z innej olejarni, oraz innych osób- smakoszy oleju z wiesiołka, stwierdziliśmy, że olej zjełczały, gorzki, o rzadkiej, wodnistej konsystencji, odbija się po nim, olej do wyrzucenia, ocena tylko 1/5,
Odpowiedź ze sklepu olejarnia-gaja.pl
Serdecznie dziękujemy za opinię. Właśnie jestem po lekturze Pana opinii odnośnie zakupionych olejów i jestem ogromnie zdziwiony odnośnie opinii na temat oleju wiesiołkowego. Przyznam się szczerze, że prowadząc olejarnię od 8 lat, sam, dbając o każdy szczegół tłoczonych olejów, temperaturę, przechowywanie i warunki transportu, wręcz jestem zszokowany. Jest Pan pierwszą osobą, która w tak radykalny sposób zakwestionowała jakość mojego produktu. Olej z wiesiołka, który został przez Pana zakupiony był jak najbardziej świeży, tłoczony na bieżąco. Nie ma tutaj mowy o żadnym zjełczeniu, gdyż on w ogóle u mnie nie leżakuje. Z ogromną ciekawością poznałbym producenta oleju, do którego mój produkt był porównywany. Wtedy być może ustosunkowałbym się dokładniej nt różnic w odbiorze. Nadmienię tylko w tym miejscu, ze olej z wiesiołka posiada baaaardzo specyficzny smak, który niejednokrotnie sprawia dziwne wrażenie. nie posiada wyraźnego aromatu, w odbiorze jest "piaskowy". Tylko ten niefiltrowany posiada w sobie przeważnie drobinki łupiny sprawiające jego negatywne wrażenie w odbiorze smakowym i zapachowym. A przecież w drobinkach ziarna jest całe mnóstwo "zdrowia". Krystalicznie czysty olej wiesiołkowy nie posiada takiego posmaku, ale i również jest mniej wartościowy, stąd pewnie takie wrażenie. Ja swojego produktu, jego, jakości, świeżości jestem absolutnie pewien i gwarantuję jego właściwości na najwyższym poziomie. Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie. Dziękuję za opinię. Pozdrawiamy serdecznie :)
Kupiłam Oleje pierwszy raz, i jestem zdecydowanie w nich zakochana. Wspaniała jakość, piękny kolor i cudowny smak.
Odpowiedź ze sklepu olejarnia-gaja.pl
Fantastycznie, bardzo dziękujemy. Taka opinia to dla nas wieeelka mobilizacja do dalsze pracy nad jakością:) A my to uwielbiamy! Dla Was :)
Kolejne zakupy w olejarni, produkty pierwsza klasa, oleje bardzo smaczne. Olej z czarnuszki, wiesiołka czy lniany w smaku genialne. Czuć, że zostały świeżo wytłoczone. Kula do kąpieli świetnie natłuszcza ciało i pięknie pachnie. Mydełko lawendowe również bardzo fajne. Całość jak zawsze świetnie zapakowana i zabezpieczona, przesyłka eksperesowa.
Odpowiedź ze sklepu olejarnia-gaja.pl
Takie opinie to miód na nasze serca :) Dziękujemy serdecznie! Ogromna motywacja do pracy:)
Jestem zadowolona z zakupionych produktów, szczególnie z oleju z orzecha włoskiego. Styropianowe opakowania zapewniają szczelność i pewność, że butelka nie ulegnie pęknięciu czy stłuczeniu. Opisy produktów merytoryczne.
23 mar 2024
Dodamy jeszcze, opakowanie styropianowe zapewnia ochronę termiczną przed wysokimi temperaturami panującymi w letnim czasie, dzięki czemu olej dojeżdża do Was bezpiecznie CHŁODNY :)
Pełen profesjonalizm!! A to, jak pakowane są olejki w trakcie transportu to mistrzostwo świata:) Olejek z opuncji figowej mam już drugą butelkę. Stosuję na twarz - uwielbiam! Lepsza cera ! Polecam !!
Odpowiedź ze sklepu olejarnia-gaja.pl
Wow, serdecznie dziękujemy :) Transport to bardzo ważna część całego procesu sprzedaży. Nawet najlepszy produkt może zostać zmarnowany przez fatalną dostawę. Cieszymy się, że po raz kolejny zauważacie nasze starania w tej dziedzinie :)