ladnefelgi.pl- Logo - Opinie

ladnefelgi.pl

Opinie (330) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1458)

Ważny od: 21 sty 2015
ladnefelgi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 20 000 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

26 wrz 2023
Zamówione felgi bardzo ładne jedyny problem jaki zauważyłem to źle pakowane felgi a dokładnie brak zabezpieczenia rantów felgi.Kartony są ok ale felgi powinny być pakowane w styropianie pod dany wymiar tak aby zniwelować nieodpowiednie przezucanie paczek przez kurierów.Ja sam otrzymałem jedną felgi uszkodzoną przez to że była nieodpowiednie zabezpieczona.Ja rozumie że paczki są ubezpieczone ale jak kupujący otwiera paczkę i widzi uszkodzone ranty to mu się ciśnienie podnosi bo zależy na czasie aby móc założyć do auta i się cieszyć a nie odsyłać spowrotem i czekać na dobrą przesyłkę. Spoważaniem Szamocki Andrzej.

3 z 4 felg przyszły pokrzywione. Zawinił tu również wulkanizator który założył wszystkie felgi, koła wyważył i nie poinformował mnie o tym że z felgami jest coś nie tak. Problem wyszedł gdy wyjechałem na trasę i zaczęły być wyczuwalne drgania w samochodzie, żeby zweryfikować co jest przyczyną podjechałem do innego wulkanizatora, który stwierdził że 3 z 4 felg są pokrzywione i marnej jakości. Po poinformowaniu sklepu o zaistniałej sytuacji dostałem radę żeby podjechać do warsztatu gdzie prostują felgi :) Na pewno to było ostatnie zamówienie w tym sklepie. Nie dajcie się nabrać na niską cenę, gdybym wiedział zamówiłbym oryginalne felgi w aso. Więcej problemów niż to warte. NIE POLECAM

Opinie nt. sklepu ladnefelgi.pl

10 sty 2024
3 sty 2024
26 wrz 2023
27 paź 2023
Szanowny Panie Andrzeju, doceniamy Pana uwagi. Dzięki takim konkretnym sugestiom jesteśmy w stanie poprawiać nasze procesy i w pełni zaspokajać potrzeby naszych Klientów. Chcemy wyjaśnić, że po przesłaniu protokołu szkody i zgłoszeniu reklamacji uszkodzona felga została wymieniona na nową. Z poważaniem, Zespół LadneFelgi.pl.
14 lis 2023
Felgi bardzo ładne, szybka dostawa. Minus to że zamówiłem czujniki ciśnienia oferowane przez sklep, okazało się że generalnie niedostępne. zaproponowano mi inne ale z dopłatą 160zł. Wydaje mi się że skoro były w ofercie jako dostępne to zamienniki powinny być w tej samej cenie gdyż to sklep jest odpowiedzialny za wystawione artykuły
28 sie 2023
Felgi idealnie pasują do tego modelu samochodu i koloru (szyte na miarę) samochód to czarne BMW 525i. Można by było dodawać dekielki do danej marki kijent i tak by zapłacił.
29 sie 2023
Cieszymy się, że znalazł Pan swoje idealne felgi! Dziękujemy za pozytywną ocenę naszego sklepu i produktu.
19 lip 2023
Ładne felgi. Jestem bardzo zadowolony. Polecam. Wrzucam fotkę starych i nowej.
29 sie 2023
Dziękujemy za 5 gwiazdek :) Cieszymy się, że jesteś bardzo zadowolony z zakupionych felg aluminiowych.

Felgi 5x115 Dodge 20

Realizacja na następny dzień po wpłacie środków, towar zgodny z opisem. Wszystko przebiegło bez problemów. Felgi zabezpieczone gumowymi rantami, schludnie zapakowane w pudła z wypełnieniem. W razie potrzeby następnym razem także zamówię felgi ponownie w tym sklepie bo jest to porządna firma. Adam
10 lis 2023
Szybka realizacja transakcji. Informacja o nadaniu przesyłki, informacja od kuriera w sprawie szczegółów dostawy, koła profesjonalnie zapakowane i zabezpieczone, dzięki temu dotarły bez uszkodzeń. Wszystko ok. zdecydowanie polecam tą firmę !
26 lip 2023

Wszystko zgodnie z opisem, naprawdę warto!

Bardzo szybka dostawa, wartościowe gratisy. Towar bardzo dobrze zapakowany i zabezpieczony do transportu, wszystko zgodnie z opisem. Fachowe doradztwo, naprawdę warto!
29 sie 2023
Serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie tak wyjątkowej opinii! Cieszymy się, że byliśmy w stanie spełnić praktycznie wszystkie Pańskie oczekiwania. Każdego dnia dbamy o to, aby felgi były solidnie zapakowane i zabezpieczone, żeby docierały do Klienta w nienaruszonym stanie. Jesteśmy dumni, że nasze doradztwo zostało przez Pana docenione. Stawiamy na profesjonalną obsługę Klienta, ponieważ zależy nam na tym, aby każdy otrzymał odpowiedź na nurtujące go pytania.
14 wrz 2023

Felgi bardzo fajne

Felgi szybko doszły i super się wyważyły! Na tą chwile zero problemów i oby tak zostało 😅 polecam każdemu dobre ceny za ładne felgi
27 paź 2023
Serdecznie dziękujemy za Twoje pozytywne słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupionych alufelg i że spełniły one Twoje oczekiwania. Mamy nadzieję, że będziesz długo cieszyć się zakupionymi felgami i że będą one służyły Ci przez wiele lat.
31 lip 2023
Szybka obsługa klienta, towar zgodny z opisem, cena, jakość, zabezpieczenie w transporcie, wykonanie.
29 sie 2023
Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię!
7 wrz 2023
Dobrze oczyścić po spawaniu , grubiej lakieru.
27 paź 2023
Dziękujemy za Pana komentarz. Felgi stalowe, które Pan kupił charakteryzują się wysoką jakością wykonania, a proces powstawania stalówek jest złożony i wieloetapowy. Stalówki są malowane proszkowo i przechodzą testy wykonywane w komorze solnej odzwierciadlającej trudne warunki pogodowe jaki i drogowe. Do obrotu wprowadzane są wyłącznie felgi, które przeszły liczne testy na etapie produkcji. Według naszych informacji po odebraniu przesyłki nie zgłaszał Pan zastrzeżeń co do jakości otrzymanego towaru.
19 cze 2023
Portal 'Ladnefelgo.pl" zaskoczył bardzo dobrym asortymentem, gustownym wzornictwem oferowanego asortymentu, pomocą w doborze dodatków, szybkością realizacji zamówienia i bezbłędnym opakowaniem alufelg. Polecam sklep wszystkim, którzy zainteresowali się widokiem zamontowanego w moim samochodzie układu jezdnego.
26 cze 2023
Dziękujemy za Twój entuzjastyczny komentarz dotyczący naszego sklepu internetowego. Staramy się, aby nasze produkty były wysokiej jakości i spełniały oczekiwania naszych Klientów. Twoja rekomendacja jest dla nas niezwykle cenna i zachęca do dalszego doskonalenia naszych usług.
17 gru 2023

Wszystko szybko i super zakup

Myślę że wszystko jest ok chociaż dopiero na wiosnę założę nowe felgi. Szybka odpowiedź i wysyłka do tego dodaliście pierścienie i dekielki do marki samochodu. Jestem bardzo zadowolony. Zdjęcia dodam jak zmienię koła na wiosnę.
7 cze 2023
Felgi przyszły w bardzo dobrym szybkim tempie, i w nienaruszonym stanie. Na samochodzie prezentują się świetnie. W zestawie przyszły pierścienie centrujące co mnie pozytywnie zaskoczyło.
15 cze 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię na temat naszych usług i produktów! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zakupione przez Ciebie felgi dotarły w szybkim tempie i w doskonałym stanie. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepszą obsługę i dbamy o to, aby zamówione produkty były odpowiednio zabezpieczone podczas transportu.
14 lis 2023
Felgi pierwsza klasa polecam wszystkim serdecznie kupowanie u tego sprzedawcy.Tylko proszę zwrócić uwagę na dekielki bo nie pasowały mi ale przerobione i jest ok pozdrawiam