Sklep internetowy Tanie-Meblowanie- Logo - Opinie

Sklep internetowy Tanie-Meblowanie

Opinie (108) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (167)

Ważny od: 24 paź 2022
Sklep internetowy Tanie-Meblowanie spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 paź 2023
Zamówiłem dwie kanapy Toledo w kolorze beżowo-brązowym. Okazały się sporo jaśniejsze niż na zdjęciach, także uwaga. Jeżeli chodzi o samą jakość wykonania to w paru miejscach czuć nieco taniość i cięcie kosztów ale w ogólnym rozrachunku jest więcej niż przyzwoicie. Leży się wygodnie, kanapy są wysokie i dosyć twarde ale to zaleta bo dzięki temu pewnie nie zdeformują się tak szybko. Posiadają sprężyny bonell mimo że w opisie brakuje takiej informacji, co jest dziwne. Sprawnie i przyjemnie chodzi mechanizm rozkładania. Z wyglądu ładnie się prezentują dzięki zaokrąglonym kształtom i drewnianej listwie ozdobnej, wyglądają nietuzinkowo. Z wad natomiast to to że obie kanapy posiadają dwie małe dziury na czarnej płachcie zasłaniającej tylną część kanapy. Dziury są na obu kanapach w tych samych miejscach więc ciężko mi powiedzieć czy kanapy wyszły tak z fabryki czy to uszkodzenie wynikło podczas transportu. Tak czy siak nie szło tego zauważyć przy odbiorze gdyż kanapy są naprawdę dobrze zapakowane i są w stanie rozłożonym. Na szczęście u mnie kanapy stoją tyłem do ściany więc i tak tego nie widać. Wada numer 2 - dołączone są nóżki do samodzielnego montażu (plastikowe, nie drewniane), tyle że w żaden sposób nie są zaznaczone miejsca w które trzeba je wkręcić, więc trzeba to robić na czuja i można łatwo coś uszkodzić. Mi się udało bez szwanku. Bardzo dużym plusem jest darmowa dostawa oraz miły kierowca który bez żadnego marudzenia pomógł wnieść kanapy prosto do pokoju. Inne firmy liczą sobie po kilka stówek, więc naprawdę jest to ewenement. Od momentu zamówienia do dostawy minęło 25 dni (ogółem, nie roboczych). Preferowałbym szybciej, ale zdaję sobie sprawę że wśród firm meblarskich to raczej standard. Trochę słabo że nie przychodziły mi powiadomienia mailowe o statusie zamówienia tylko musiałem czekać na telefon. Ogólnie mogę firmę polecić.

7 wrz 2023
Oszukują klientów. Zamiast pojemnika na pościel dostałam materiałową wkładkę na rzepy! Na stronie jest napisane "łóżko z pojemnikiem".Nie znają i nie rozumieją pojęcia "pojemnik". Zresztą siłownik do łóżka też nie działają... Porażka

Opinie nt. sklepu Sklep internetowy Tanie-Meblowanie

Polecam zakupy w tym sklepie. Dobra jakość, dostawa na czas, super personel
Polecam bardzo dobry kontakt, Towar pierwsza klasa. Brak uwag :)
14 kwi 2024
Polecam! Wszystko profesjonalnie i zgodnie z opisem.
Dobrej jakości produkty oraz szybką realizacja
6 kwi 2024
Bardzo dobry kontakt z obsługą sklepu.
Dziękujemy bardzo !
Dobry kontakt .Zadowolenie z produktu.
Dziękujemy Pani Aniu :)
Odpowiedź ze sklepu Sklep internetowy Tanie-Meblowanie
Dziękujemy Panie Marcinie za opinie :) miłego dnia!
7 kwi 2024
Termin realizacji został zmieniony i towar nie doszedł na czas.
Dostarczyć opłacony towar
Odpowiedź ze sklepu Sklep internetowy Tanie-Meblowanie
Dzień dobry Pani Małgorzato, miała Pani otrzymać łóżko przed terminem, ale poinformowała Pani koleżankę z logistyki, że nie ma Pani w domu, potem kolejny raz Pani nie pasował odbiór. W tym tygodniu do środy będzie miała Pani towar u siebie :). Mamy nadzieje, że po otrzymaniu łóżka zmieni Pani opinie o nas :) pozdrawiamy.