e-marilyn.pl- Logo - Opinie

e-marilyn.pl

Opinie (208) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1677)

Ważny od: 30 wrz 2021
e-marilyn.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

25 lut 2024
Hello! The ordered panties were wonderful, exactly as on the photos from website. Thank you! I had an issue with proceeding the payment during weekends, however, on Monday I finally managed to pay via GooglePay. One more note from my side: I was a bit disappointed to know that despite there is a shop here in Gdansk, but I cannot use my gift voucher directly there, in the shop. And I must use it only using the online order (from the website) option. But generally, very nice stuff for ladies and their men 😉 Thank you! Maryna G.

23 maj 2023
Niestety produkt do mnie nie dotarł, gdyż kurier nie dostarczył mi przesyłki, nie raczył nawet zadzwonić. Poinformowano mnie, że paczka na mnie czeka 30 km od miejsca zamieszkania... Logiczne, że nie po to zamawiam kuriera i za tę usługę płacę, by później ganiać za tą przesyłką, pomijając koszt benzyny, to tracąc jeszcze czas. Przykre, że nie umieją Państwo zadbać o prawidłowe dostarczenie paczek, to powoduje, że zniechęcają Państwo klientów do siebie...

Opinie nt. sklepu e-marilyn.pl

29 wrz 2023
Możliwość wyboru towaru i jego rozmiaru. Dobrej jakości zdjęcia, bez większych różnic porównując z towarem. Jakość towaru też jest dobra.
22 paź 2023
😘 Dziękujemy za ocenę jest nam bardzo miło, liczy się dla nas zadowolenie naszych klientów. ZAPRSZAMY PONOWNIE
26 maj 2023
Kupiłam piękna bieliznę w ofercie. Super bo rozmiar zgadza się idealnie a bielizna jest cudna i sexi zachwyca mojego mężczyznę
28 maj 2023
❤️ Wszystko się zgadza i dziękujemy, że nas Pani docenia jest nam bardzo miło ZAPRASZAMY PONOWNIE ❤️
18 cze 2023
szybkość realizacja zamówienia,bo na tym najbardziej nam zależało. Zeby przesyłka dostała przed terminem imprezy
20 cze 2023
Zawsze staramy się by nasi klienci otrzymali jak najszybciej zamówiony towar. Dziękujemy serdecznie za ocenę i zapraszamy ponownie😘
15 cze 2023

Szybka realizacja zamówienia

Zamówienie zostało szybko zrealizowane i wysłane, towar pięknie zapakowany, to przyjemność przyjąć taki zakup!
20 cze 2023
😍 Tak bardzo się cieszy z takich opinii jest nam tak miło dziękujemy i zapraszamy ponownie ❤️
4 lip 2023
Super zakupy. Kolejna piękna bielizna w dobrej cenie w mojej kolekcji....Polecam nawet wymagającym klientkom.
7 lip 2023
Niebawem nowa kolekcja jesień/zima także będzie równie piękna więc zapraszamy ponownie i dziękujemy za ocenę ❤️
W rozmiarze S też nie obciska tak jak jest pokazane przydał by się jeszcze mniejszy rozmiar a wsumie to ok
Dziękujemy za komentarz.
numery rozmiarów odbiegają od powszechnych w innych sklepach (za małe}
17 sie 2023
Dziękuję za opinię . Przykro nam słyszeć, że numery rozmiarów w naszym sklepie wydają się być za małe w porównaniu do innych sklepów. Pani opinia jest dla nas cenna, ponieważ pomaga nam doskonalić naszą ofertę. Postaramy się przeanalizować tę kwestię i dostosować numery rozmiarów, jeśli to możliwe, aby zapewnić lepsze doświadczenie zakupowe naszym klientom. 😊
LK
lidia k.
słupia wielka
Szybka obsługa, towar doskonałej jakości. Polecam!
Dziękujemy za miły komentarz. Zapraszamy ponownie. 😊
2 maj 2023
Is it possible English language on website?!
5 maj 2023
Thank you for the evaluation, there is a website in the language version https://e-marilyn.eu/ WELCOME
KG
4 wrz 2023
Pozbyłabym się jednego pudełka.
10 wrz 2023
Dziękujemy za ocenę . Dodatkowe pudełko służy jako dodatkowe zabezpieczenie produktu, ale faktycznie pomyślimy jakie inne rozwiązanie wprowadzić
29 cze 2023
Szybko zrealizowane zamówienie. Piękne produkty wykonane z dużą starannością, solidnie zapakowane.
7 lip 2023
😍
AM
Asia M.
Szczecin
20 lis 2023
Wszystko zgodne z opisem, zamówienie zostało szybko zrealizowane, a przesyłka dobrze zapakowana.
Dziękujemy za pozytywny opinię. Zapraszamy ponownie. 😊
MS
Marzanna S.
29 lip 2023
Bardzo dobrej jakości produkt który sprawdził mi się już w zeszłym sezonie. Szybka dostawa.
31 lip 2023
Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z jakości naszego produktu i że spełnił Pani oczekiwania w zeszłym sezonie! Naszym celem jest zawsze dostarczanie produktów najwyższej jakości, które są nie tylko funkcjonalne, ale również trwałe i satysfakcjonujące dla naszych klientów.
9 sie 2023

Bardzo mi spodobała szybka dostawa, fajny katalog oraz łatwy sposób zamówienia i wpłaty.
9 sie 2023
Ogromnie się cieszymy z pozytywnych opinii dziękujemy i zapraszamy ponownie ❤️❤️❤️
Szybka, bezproblemowa dostawa towaru, transparentna strona internetowego sklepu.
Dziękujemy bardzo za pozytywny komentarz. Zapraszamy ponownie. 😊
7 maj 2023
Rajstopki świetne gatunkowo, miękkie i mega elastyczne. Szybka wysyłka. Polecam!
8 maj 2023
Dziękujemy bardzo za opinię są one dla nas bardzo ważne
3 maj 2023

Fenomenalny

Zawsze czekam na nowości z Marilyn, moja żona uwielbie prezenty z tej marki :)
5 maj 2023
Panie Cyprianie dziękujemy za ocenę i zapraszamy po kolejne prezenty dla żony
28 maj 2023
Dostawa ekspresowa,dobrze zapakowane ,rajstopy i podkolanówki godne polecenia
28 maj 2023
Staramy się i dziękujemy za docenienie przez najwyższą ocenę . 😘 zapraszamy oczywiście ponownie
2 gru 2023
Szybkość wysyłki. Bielizna bardzo wysokiej jakości, profesjonalna obsługa!
Odpowiedź ze sklepu e-marilyn.pl
Dziękujemy za miłe słowa i pozytywną ocenę. 😊 Zapraszamy ponownie.
30 maj 2023
Wszystko mi się podobało, szkoda tylko że nie ma opcji płatności kartą
30 maj 2023
Dziękujemy za opinię 😘 jak najbardziej istnieje możliwość płatności kartą, proszę o wybranie płatności PayNow w której będzie wybór zapłaty kartą