bikester.pl- Logo - Opinie

bikester.plOpinie

ważny od: 4.02.2022
data aktualizacji: 16.08.2022
Sklep bikester.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie bikester.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 4.02.2022
data aktualizacji: 16.08.2022

Opinie nt. sklepu bikester.pl

Dobra cena, koszt przesyłki w cenie - suuuper! W mirę sprawna dostawa. Do poprawy: warto podać przewoźnikowi (PDP) adres mailowy odbiorcy - umożliwia to zarządzanie przesyłką (np przekierowanie do punku odbioru "pickup". bez adresu email odbiorcy nie jest to możliwe). Po bardzo długich i wielokrotnych probach udało się dodzwonić do PDP ale jedyne co można zrobić to zmienić dzień dostawy przesyłki

Nie polecam. Zamowienie zostało podobno wysłane - wg systemu sklepu - a firma kurierska oczekuje na paczke do wysłania. Typowy sposob na przeciaganie tematu i przytrzymanie klienta, kiedy nie ma się towaru. Żenujące. Testowo zrobiłem male zamowienie. Potwierdza sie to to w innych opiniach. Czyli mozna trafić, ze towaru nie na na stanie trzeba czekać, pomimo, że sklep informuje ze towar ma w magazynie.

Opinie nt. sklepu bikester.pl

po otrzymaniu przesyłki zgłosiłam, ze niektore czesci plastikowe zostały połamane i do dnia dzisiejszego nie było żadnej reakcji z Waszej strony.
Odpowiedź ze sklepu bikester.pl
Niestety, ale nie posiadamy żadnej próby kontaktu z nami w sprawie tego zamówienia. Wysłaliśmy do Pani email z prośbą o przesłanie zdjęć, a następnie zaproponujemy satysfakcjonujące rozwiązanie.
Nie polecam. Zamieścili niepoprawny opis produktu i nie chcą uwzględnić reklamacji. Twierdzą, że to wina klienta że przed zakupem nie przeczytał instrukcji obsługi, a oni mogą sobie pisać co chcą. Pracownik bardzo niemiły. Na odpowiedź na email czekałem tydzień.
Odpowiedź ze sklepu bikester.pl
Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację oraz wszelkie niedogodności z nią związane. Pozdrawiamy, Bikester Team.