sklep.feba.pl- Logo - Opinie

sklep.feba.pl

Opinie (137) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (708)

Ważny od: 8 lut 2023
sklep.feba.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

23 cze 2023
Strój kąpielowy ładnie się prezentuje, ładnie maskuje brzuszek jeśli ktoś ma trochę nadmiar ciałka.Jakość wykonania jak i sam materiał jest wręcz idealna.Jeśli chodzi o dobór rozmiaru tabelka rozmiarów też jest okej.Ogolnie z zakupu jestem bardzo zadowolona.Cena jest adekwatna do wykonania jakości.Pozdrawiam.
ID
Iwona D.
Iława

13 sty 2024
W moim przypadku rozmiar dostarczonej sukienki był niezgodny z zamówieniem. A to podstawowy błąd sklepu, sprawiający wrażenie"wpychania towaru na siłę" Teraz muszę szukać krawcowej do przeróbki. Przesyłka nie zawierała kwestionariusza zwrotu! Sprytnie!!!

Opinie nt. sklepu sklep.feba.pl

Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Szanowna Klientko, Dziękujemy za Pani pozytywną opinię i wystawienie 5 gwiazdek. Mamy nadzieję, że nasze stroje kąpielowe będą towarzyszyć Pani w wielu niezapomnianych momentach nad wodą. Zapraszamy ponownie, Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Szanowna Klientko, Serdecznie dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że nasze stroje kąpielowe spotkały się z Pani uznaniem. Zapraszamy do kolejnych zakupów, Feba
MB
Marcelina B.
Kamienna Gora
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga Klientko, Dziękujemy za pozytywną ocenę i 5 gwiazdek. Cieszymy się, że nasze stroje kąpielowe spełniły Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że będzie Pani długo cieszyć się naszymi produktami i zechce skorzystać z naszej oferty w przyszłości. Zespół Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga Klientko, Bardzo dziękujemy za ocenę 5 gwiazdek! Nasza misja to zapewnienie klientom wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi, więc to dla nas ogromne wyróżnienie, że Pani jest z nas zadowolona, Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Szanowna Klientko, Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję i za przyznanie nam najwyższej oceny. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że nasze stroje kąpielowe przypadły Pani do gustu. W naszej firmie zawsze stawiamy na jakość i satysfakcję klienta, dlatego takie opinie są dla nas niezwykle cenne i motywujące. Z niecierpliwością czekamy na możliwość ponownej realizacji Pani zamówienia w przyszłości. Zespół Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga Klientko, Dziękujemy za pozytywną opinię i przyznanie 5 gwiazdek. Cieszymy się, że nasz kostium kąpielowy spełnił Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że nadal będzie Pani korzystać z naszych produktów w przyszłości. Z poważaniem, Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię i za przyznanie nam maksymalnej liczby gwiazdek. Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Pani oczekiwania. Twoja Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu, aby podzielić się z nami swoją opinią i pozostawinie 5 gwiazdek. Zespół Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu, aby podzielić się z nami swoją opinią i pozostawinie 5 gwiazdek. Zachęcam do kolejnych zakupów, Feba
13 kwi 2024
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga Pani Agato, Serdecznie dziękujemy za Pani poztywną ocenę! Cieszymy się niezmiernie, że nasz strój kąpielowy spełnił Pani oczekiwania. Dziękujemy za zaufanie i wybór naszej marki. Mamy nadzieję, że będziemy Pani wyborem również przy kolejnych okazjach. Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy serecznie za wystawienie opini i przyznanie 5 gwiazek naszej marce, Zespół Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga Klientko, Bardzo dziękujemy za Pani ocenę! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych strojów kąpielowych. Dla nas najważniejsze jest, aby nasze produkty przynosiły radość i komfort klientom. Liczymy na to, że będziemy mogli jeszcze niejednokrotnie realizować dla Pani zamówienia. Zespół Feba
SW
Sylwia W.
człuchów
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga Klientko, Bardzo dziękujemy za Pani ocenę! Cieszymy się, że jest pani zadowolona z naszych strojów kąpielowych, Zespół Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga Klientko, Dziękujemy bardzo za pięciogwiazdkową ocenę i pozytywny komentarz. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych strojów kąpielowych. Zespół Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Pani Ewelino, Serdecznie dziękujemy za pozytywną ocenę i cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pani oczekiwania! Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Droga Klientko, Dziękujemy za pozytywną opinię i pięć gwiazdek! Cieszymy się, że mogliśmy sprostać Pani oczekiwaniom. Jesteśmy dumni, że nasz kostium kąpielowy spełnił Pani oczekiwania. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby każde zamówienie było realizowane sprawnie i profesjonalnie. Z niecierpliwością czekamy na możliwość realizacji kolejnych zamówień w przyszłości. Życzymy wielu wspaniałych chwil w naszym kostiumie kąpielowym! Zespół Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy Pani za pięciogwiazdkową recenzję. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych strojów kąpielowych. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszych klientek a to, że Pani docenia nasze produkty, jest dla nas ogromną motywacją. Mamy nadzieję, że będziemy mogli realizować Pani zamówienia równie dobrze w przyszłości. Życzymy wspaniałych wrażeń na plaży lub przy basenie w naszym stroju! Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię i za pięciogwiazdkową ocenę! Cieszymy się, że nasze stroje kąpielowe spełniły oczekiwania. Staramy się, aby nasze produkty były nie tylko piękne, ale także komfortowe i funkcjonalne. Feba

Piękne, kolorowe, urocze produkty Waszej marki🫶🏻🫶🏻🫶🏻

Wasze produkty są zgodne z opisem . Najwyższa jakoś tkaniny jakie posiadają stroje kąpielowe. Urocze wzory i barwne kolory przyciągają wzrok🫶🏻. Polecam z całego serca ♥️🩷❤️.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Drogi Pani Iwono, Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię i za pięciogwiazdkową ocenę! Cieszymy się, że nasze stroje kąpielowe spełniły Pani oczekiwania. Staramy się, aby nasze produkty były nie tylko piękne, ale także komfortowe i funkcjonalne. Miło słyszeć, że nasze produkty przyciągają uwagę i są zgodne z opisem. Pani rekomendacja jest dla nas niezmiernie ważna i inspiruje nas do dalszej pracy oraz ciągłego doskonalenia naszych produktów. Mamy nadzieję, że będzie Pani cieszyć się naszymi strojami kąpielowymi podczas wielu nadchodzących okazji. Feba
Szybka realizacja zamówienia. Bardzo dobra jakość strojów kąpielowych
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją opinią oraz za przyznane nam wysokie oceny. Cieszymy się niezmiernie, że proces realizacji zamówienia spełnił Pani oczekiwania i że jakość naszych strojów kąpielowych została tak pozytywnie oceniona. Naszym priorytetem jest zapewnienie klientom szybkiej i bezproblemowej obsługi oraz oferowanie produktów najwyższej jakości. Pani pozytywny komentarz motywuje nas do dalszego utrzymywania wysokich standardów i ciągłego doskonalenia naszych usług. FEBA