askbeauty.sklep.pl- Logo - Opinie

askbeauty.sklep.pl

Opinie (38) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (38)

Ważny od: 19 gru 2023
askbeauty.sklep.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

To było miłe zaskoczenie! Otrzymałam nie tylko zamówione kosmetyki, ale także słodki upominek w postaci czekoladki. Dodatek ten sprawił, że doświadczenie zakupowe stało się jeszcze bardziej przyjemne. To gest, który zyskuje moje uznanie i na pewno wpłynie na moją lojalność wobec tego sklepu.

27 sty 2024
Могу ли я отменить 2 покупки , так как из за выходного банк тормозил платежи и я не учла это . Ошибочно хаказала три одинаковые позиции. Order 1020, order 1019

Opinie nt. sklepu askbeauty.sklep.pl

11 lut 2024

ZO Skin Retinol

Sklep bardzo dba o to, żeby klient był zadowolony. Po zakupie retinolu marki ZO Skin zadzwoniono do mnie, czy już stosowałam produkty tej marki. Otrzymałam bardzo szczegółowe informacje nt. stosowania retinolu oraz innych produktów tej marki. Doceniam zaangażowanie:)

Jestem pod wrażeniem konsultacji

Jestem pod wrażeniem, sklep ma funkcję doradczą, przed zakupem można się poradzić jakie produkty są optymalne dla danej osoby. Pani przez telefon jest rewelacyjna niezwykle kompetentna oraz przemiła. BRAWO.
18 lut 2024
Jak zawsze rewelacja! :) Kupuję tu już dłuższy czas i jestem mega zadowolona. To jest mój najlepszy sklep internetowy. Pozdrawiam
7 lut 2024
Czytelna strona i opis kosmetyków. Super sklep! Szybka realizacja zamówienia. Jestem zadowolona z obsługi i produktów 👍
Rewelacyjny sklep, mój ulubiony :) Bardzo dobry kontakt z obsługą. Uwielbiam ich porady. Bardzo polecam
9 lut 2024
Zakochałam się w kosmetykach ZO Skin. Sprawna realizacja zamówienia, opakowanie solidne. Polecam!
8 lut 2024
Przejrzysta strona, wyczerpujące opisy produktów, Polecam. Na pewno będę wracać.
Wyjątkowe marki kosmetyków oraz przemiła obsługa. Polecam, najlepszy sklep.
9 lut 2024
Jestem zadowolona z zakupu, dziękuję za próbki. Polecę Wasz sklep znajomym.
To już kolejne zamówienie. Uwielbiam produkty z tego sklepu. Polecam
11 lut 2024
Wszystko super, bardzo sprawnie i bez problemów. Polecam zakupy
10 lut 2024
Bardzo fajny sklep, porządnie zapakowane. Polecam zakupy
25 lut 2024
The best store, the best cosmetics. I recommend it.
Szybka przesyłka, bezpiecznie zapakowana. Polecam
Uwielbiam produkty z tego sklepu.
Wszystko OK
10 lut 2024