salme.pl
Opinie:

 Opinie łącznie (1132) Opinie (817) w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Podsumowanie Opinii

Klienci bardzo często chwalą wysoką jakość materiałów i wykonania, a także wygląd płaszczy, ich krój, kolory i elegancję. Większość klientów jest bardzo zadowolona z poziomu obsługi klienta, kontaktu oraz wsparcia przed i po zakupie. W opinii wielu osób płaszcze są bardzo ciepłe i dobrze sprawdzają się nawet w mroźne dni. Dodatkowo, klienci podkreślają zgodność rozmiaru z tabelą i dobre dopasowanie. Pojawiają się jednak pojedyncze głosy krytyki dotyczące trwałości niektórych elementów oraz niedopracowania wykończenia, szczególnie w kwestii przyszycia guzików, szwów czy napów. Wielu klientów narzeka również na długi czas oczekiwania na realizację zamówienia oraz brak informacji o opóźnieniach. Niektórzy zgłaszają także zawyżoną rozmiarówkę i brak opcji dla osób niskich.

Ten tekst został wygenerowany automatycznie przez system AI na podstawie opinii użytkowników.

Czy te informacje były dla Ciebie pomocne?

Naszym celem jest budowanie cyfrowego zaufania. Dowiedz się,

Jak Trusted Shops zapobiega dodawaniu fałszywych opinii

Opiniesalme.pl

(48)
(12)
(18)
(51)
(688)
Community member 
2 Opinie
 Zweryfikowane
Jestem bardzo zadowolona z płaszcza Panstwa firmy. Plaszcz został wykonamy pozadnie z dbałość o szczegóły, materiał gruby, porządny oraz fakt ze szyjecie w Polsce zasługuje na pochwałę. Napewno zakupie kolejny model.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Dzień dobry. Płaszcz bardzo dobrze uszyty, leży idealnie, jest wygodny w użytkowaniu, materiał z którego jest uszyty dobrze się układa na sylwetce. niedogodnością jest to, że firma nie dotrzymuje terminów dostawy.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Płaszcz zamówiony w rozmiarze 38. Leży idealnie, wymiary podane na stronie są adekwatne. Szybka wysyłka, a jakość pierwsza klasa. Płaszcz jest bardzo ciepły, elegancki, osobie około 260 cm wysokości sięga lekko za kolano.
Community member 
4 Opinie
 Zweryfikowane
płaszcz jest taki jak myslałam, dobry materiał, dobry rozmiar, nie wiem jeszcze jak bedzie sie nosił ale na dziś jestem zadowolona, no i opakowanie bardzo eleganckie, super nadaje sie na prezent,
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

godny polecenia

bardzo miły materiał wierzchni, podszewka delikatna z wiskozy, szczegóły dopracowane, idealna linia ramion - ja wzięłam model bez poduszek, mój kolor -butelkowa zieleń idealnie się pokrywał z tym na stronie internetowej
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Super jakości płaszcz, bardzo ładny kolor i bardzo cieplutki, długi. Wart swojej ceny. Reklamacja też rozwiązana bardzo szybko (wypruła się szlufka na pasek) moje koleżanki się pytają gdzie kupiłam i proszą o link
Community member 
4 Opinie
 Zweryfikowane
Płaszcz ogólnie piekny, ale przyjechal z dziurą w lewej kieszeni, odeslalabym go gdyby nie fakt ze byl mi potrzebny na swieta. Nie sprawdza sie w trakcie chodzenia trzeci guzik jako jedyny na zatrzask, caly czas sie rozpina. Pozostale guziki sa standardowe. Liczyłam na wyższa dbałość o szczegóły przy tej cenie.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Płaszcz przepiękny, materiał i szycie na bardzo wysokim poziomie. Był szyty więc musiałam troszkę na niego poczekać ale było warto. Opakowanie i przesyłka super. jeszcze raz dziękuję.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Płaszcz jest świetny i ciepły. Mam rozmiar 40 i taki wzięłam, mogę spokojnie założyć pod spód grubszy golf i nadal jest komfortowo. Mi się podoba a inne dziewczyny podpytują gdzie kupiony :) Naprawdę polecam!
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Proces zamówienia i kontakt ze sklepem przebiegał bez zakłoceń. Płaszcz zimowy długi, kolor zgodny z obrazem w komputerze. Fason bardzo ładny. Rozmiar zgodny .Ocieplenie płaszcza jest natomiast dość cienkie i nie jest to płaszczna duży mróz i dlugie przebywanie na nim.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Przy małym użytkowaniu (raz w tygodniu) guzik wewnątrz się już odpruwa. Rozmiarówka jest według mnie BARDZO zawyżona. Wzięłam najmniejszy rozmiar, gdzie nosząc rozm. XS/S, płaszcz na mnie wisi jakby był w rozmiarze XL. Zostawiłam ze względu na fajny materiał i skład (z zamiarem poprawek krawieckich na kolejny sezon). Jeśli rozmiarówka pozostanie bez zmian raczej nie skorzystam w przyszłości.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Przepiękny płaszcz! Płaszcz bardzo dobrej jakości, pięknie się układa, śliczny kolor. Przesyłka dotarła w ciągu dwóch dni roboczych, była przepięknie zapakowana w eleganckie pudełko.
Community member 
2 Opinie
 Zweryfikowane

Płaszcz jest piękny!!!

Płaszcz jest piękny! Takiego szukałam już od dłuższego czasu. Krój, kolor, fason wszystko robi ogromne wrażenie. Dziękuję bardzo za dopasowanie płaszcza z długości. Na pewno wrócę do Państwa sklepu. Pozdrawiam
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane

Poszukiwania zakończone sukcesem

Długo szukałam płaszcza na lata, przerobiłam kilkanaście zamówień z różnych sklepów, aż w końcu trafiłam na Salme i był to strzał w 10. Wierzę, że będzie to płaszcz na lata ❤️
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Świetna jakość Długo się zastanawiałam nad kupnem płaszcza z kapturem, ale okazało się to strzałem w 10! Plaszcz jest bardzo ciepły i długi, więc nawet w największe mrozy jest mi ciepło. Polecam!
Community member 
2 Opinie
 Zweryfikowane
Podoba mi się jakość materiału, którego uszyte są płaszcze. Obecnie zamówiłam płaszcz 18 stycznia 2026 r. Sprawdzam statu, piszę niezrealizowane. Trochę mnie to irytuje, że tak długo trzeba czekać.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Ogólnie płaszcz wykonany jest z bardzo dobrego materiału, zgodny z opisem,, rozmiar właściwy. Natomiast za tą cenę oczekiwałam, że guziki zostaną przyszyte porządnie i nie odpadną po kilkukrotnym założeniu. dodatkowo bardzo długo oczekiwałam na realizację zamówienia, sama kontaktowałam się z firmą (dwukrotnie) ponieważ nie otrzymałam żadnej wiadomości o opóźnieniu, uważam, że to nieprofesjonalne.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Płaszcze są świetnej jakości,przesyłka dotarła błyskawicznie.Podoba mi się bezpłatna wysyłka jak i zwrot.Z zamówionych 2 płaszczy zwróciłam 1 i otrzymałam pieniądze z powrotem bardzo szybko.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Płaszcz wyróżniający się wśród innych modeli. Wyjątkowo ciepły, miękki, podszewka również przyjemna, kaptur ogromny, ale łatwy do ułożenia, naprawdę chroni od wiatru a nie tylko wygląda.
Community member 
1 Opinie
 Zweryfikowane
Płaszcz piekny, porządnie wykonany, ciepły, nie jest ciężki, piekny kolor zgaszonej czerwieni. Tylko guziki słabo przyszyte. Zatrzask musiałam już przyszywać u krawcowej. Ogólnie polecam.

Jak działają opinie w Trusted Shops

Na profilach firmy Trusted Shops znajdziesz trzy rodzaje opinii. Zweryfikowane opinie zostały zebrane przez firmy będące członkami Trusted Shops i zostały zweryfikowane. Opinie bez etykiety zostały proaktywnie napisane przez użytkowników i nie zostały zweryfikowane. Firmy mogą dodawać opinie z innych platform do swojego profilu. Są one oznaczane jako zaimportowane i nie są uwzględniane w ocenie łącznej. Zaimportowane opinie nie są zweryfikowane.