fotouslugi.pl

Opinie (653) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1847)

Ważny od: 21 sie 2019
fotouslugi.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Duży wybór i sporo możliwości daje program do przygotowania foto książki. Bardzo elastyczne i dzięki temu można stworzyć prezent marzeń. Jedynie na minus to jak uzupełniłam o clipboardy to chociaż zapisywało się i ja sama zapisywałam kilka razy to na drugi dzień nie było ani jednego zapisanego i musiałam robić od nowa co już nie wyszło jak wcześniej. A tak to piękna fotoksiążka i kalendarze wyszły. Na pewno skorzystam nie raz. Realizacja w jeden dzień więc ekspres, a to tuż przed świtami. Rewelacja.

5 lip 2023
Katastrofa. Odbitki byly wykonane w tak zlej jakosci, ze nadaja sie do wyrzucenia. Zdjecia z Egiptu ukazywaly na komputerze piekne kolory, np. piasku lub intensywnie kolorowych piktogramow w grobow faraonskich. Na zdjeciach wszystko jest tak blade, ze niestety nie widac nawet, co to jest. Niektore zdjecia byly zrobione podwojnie, choc nie byly tak zamowione. Przesylka doszloa szybko (to pozytywny) aspekt, dziekuje. Niestety jakosc jest tak fatalna, ze zdjecia nie nadaja sie do albumu i do ogladania. Zamowilam ponad 400 zdjec, zaplacilam za usluge ok. 200 zl. To jest naprawde nie do przyjecia. Prosze o kontakt na arogowsk@gmail.com w celu omowienia reklamacji. Dziekuje i pozdrawiam Anna Rogowska

Opinie nt. sklepu fotouslugi.pl

3 sty 2024
10 sty 2024
W punkcie nie było papieru i nie można było wydrukować. 0 wsparcia.
Odpowiedź ze sklepu fotouslugi.pl
Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię. Wszelkie informacje powodują, że mamy możliwość reakcji, w celu poprawienia błędów. Zapewniamy, że sytuacja w punkcie sprzedaży zostanie wyjaśniona.
10 paź 2023

Książka super, ale…

Książka super, bardzo ładnie wykonana. Ale… pudełko, pożal się… po pierwsze myślałam, ze będzie kolorystycznie dopasowane do książki, a ono całe w szaroburym kolorze, ze będzie wielkościowo dopasowane, ale bylo dobre w obwodzie, na grubość już tak duże, ze zmieściły by się 2 a może i 3 książki. Wyglądało jak kompletnie nie do tego. A koszt samego pudełka to koło 60 zł, - żałowałam, ze je dokupilam. Sama książkę oceniam bardzo wysoko - naprawdę śliczna
8 sie 2023

Uwaga na zdjęcia paszportowe

Jakość zdjec wydrukowanych w budce i sam proces ich robienia jest w porządku, ale rozdzielczość zdjęcia pobranego online jest dużo poniżej wymagań urzędu paszportowego przy składaniu wniosku przez internet dla dziecka. Musiałam wykonać pięć telefonów do firmy, by w końcu („zajmę się tym w ciągu 10 minut”) kolejnego dnia przysłano mi zdjecie o odpowiedniej jakości.
8 sie 2023
Mejl o dostarczeniu przesyłki do punktu odbioru mi nie przyszedł, dopiero od konsultantki Cewe dowiedziałam się, że mogę odebrać zdjęcia. W punkcie odbioru były 2 koperty zdjęć z zamówionych 3, ale udało się umówić na kolejny obiór tej ostatniej koperty. Plusik za to, że zdjęcia są ładne, dobry papier.
21 wrz 2023
Bardzo nam miło, że jakość wykonany zdjęć spełniła Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że kolejne zamówienia również będą udane. Chcielibyśmy poinformować, że z przyczyn niezależnych od naszego laboratorium zdarza się, że wysłana przez nas wiadomość jest kwalifikowana przez program pocztowy do innego niż główny folderu. W przypadku braku powiadomienia, uprzejmie prosimy o weryfikację dodatkowych folderów w programie pocztowym, np. spam.
28 gru 2023
Odbiór i płatność są problemowe. Oczekuję możliwości płatności w Internecie i jedynie odbioru towaru bez zbędnego liczenia zdjęć, drukowania potwierdzeń (nie było papieru w urządzeniu). Maszyna do odbioru zdjęć w głębi sklepu bez jakichkolwiek wskazówek dojścia.

Spoko

Czas oczekiwania , parę dni. Myślę że znalazłabym miejsce gdzie szybciej wywołam zdjęcia. Same zdjęcia jakościowo ok, przycięte również ok, natomiast cenowo dużo droższe jak konkrurencyjny sklep z książkami który rowniez wywołuje zdjęcia. Myślę że dwukrotnie.
26 lip 2023
Punkt Lwowska 80 - Nowy Sącz nie działa - brak papieru. Panie twierdzą, że nawet po wymianie nie będzie działać. Punkt Lwowska 60 - przesuwa marginesy o 2mm, zostawia białe rysy na zdjęciach równolegle do krótszego boku.
3 sie 2023
Bardzo dziękujemy za przesłaną opinię. Wszelkie informacje powodują, że mamy możliwość reakcji, w celu poprawienia błędów. Zapewniamy, że nie pozostaniemy obojętni na zgłoszone, bardzo konkretne sugestie.
30 gru 2023

Jednorazowy kod QR.

Przy wydruku pojawił się problem z drukarką w sklepie. Obsługa usunęła usterkę, jednak nie można było ponownie wydrukować zdjęcia, gdyż kod QR był jednorazowy. Warto przemyśleć jakieś rozwiązanie na taką okoliczność.
20 wrz 2023
Wysłałam zdjęcie do galerii w której okazało się że popsuty jest automat i nie wiadomo kiedy go naprawią. Nie można przekierować więc znowu musiałam wrócić do domu i ustawić do innego automatu. Tu było ok
29 lis 2023

fotoksiążka

Program do fotoksiążki bardzo prosty, intuicyjny, bez problemu można samodzielnie wykonać projekt. Wykonanie profesjonalne - zdjęcia pięknie wyszły, oprawa twarda bardzo elegancka i trwała. Polecam.
16 paź 2023

Super, że można zrobić własny projekt

na plus możliwość zrobienia własnego projektu i ilość dostępnych szablonów, ale szybkość wykonania usługi mogłaby ulec przyspieszeniu - na zrobienie dwóch pocztówek czekałam tydzień
31 sie 2023
Prosty sposób zamówienia wydruku internetowo i wgrywania zdjęć do systemu. Sama jakość zdjęć nie jest jednak powalająca. Szkoda, że nie ma większego wyboru formatu/wielkości zdjęć.
Kubek jest ok, bez rewelacji. Trzeba popracować nad tym by czcionka widoczna na stronie na podglądzie miała przynajmniej minimum wspólnego z tym, jak wygląda w rzeczywistosci.
29 lis 2023
Nasze Biuro Obsługi Klienta dokłada wszelkich starań, aby rozwiązać każdy powierzony problem. Zapraszamy do kontaktu i złożenia reklamacji. Chętnie wyjaśnimy poruszoną w komentarzu kwestię.
22 sie 2023
Zdjęcia dotarły w bardzo dobrej jakości nawet to jedno zdjecie które zamówiłam w "orginalnym rozmiarze" a dostalam maila że mogę odebrać w rossmanie jakies 3 dni po zamówieniu
28 gru 2023

Dziękuję; sprawnie, poprawnie i na czas :)

Dziękuję sprawnie poprawnie i na czas; co najważniejsze przed świętami. Jedyna uwaga to brak było potwierdzenia ze jest gotowe do odbioru (musiałem dzwonić się upewnić) .

Średnia jakość zdjęć

Super opcją wywoływania zdjęć w rossmannie jednak każde zdjęcie ma "różowy" pasek u dołu, wygląda jakby przy drukowaniu drukował się jedynie jeden kolor w dolnym obrębie.
25 gru 2023
Szybka realizacja zamówienia i jakość zgodna z oczekiwaniami, jednak nie dostałam wiadomości o dostarczeniu zamówienia do drogerii. Stąd obniżona ocena o jedną gwiazdkę.
23 wrz 2023
Niektóre zdjęcia mają jakieś kropki. Poza tym wszystko zapakowane w dwie koperty - po co aż tyle papier i tektury? Cena wysoka w stosunku do innych tego typu serwisów.