Ogrody solne – sklep solny: lampy, sól himalajska, kłodawska

Opinie (16) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (16)

Ważny od: 9 kwi 2024
Ogrody solne – sklep solny: lampy, sól himalajska, kłodawska spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu Ogrody solne – sklep solny: lampy, sól himalajska, kłodawska

Lampa

Piękne , ładnie świeci i napewno jeszcze nie raz zakupie .
Odpowiedź ze sklepu Ogrody solne – sklep solny: lampy, sól himalajska, kłodawska
Dzień dobry, z ogromną radością przeczytaliśmy Państwa pozytywną opinię na temat naszych produktów! Bardzo dziękujemy za miłe słowa i docenienie naszej pracy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że nasze produkty spełniają Państwa oczekiwania i sprawiają satysfakcję. To dla nas najlepsza motywacja do dalszego rozwoju i tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań. Chcielibyśmy serdecznie zachęcić do kolejnych zakupów w naszym sklepie. Stale poszerzamy ofertę o nowe produkty, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Pozdrawiamy, Zespół SuperButelki
MK
Marzena K.
Łańcut
Piękna lampa, pięknie świeci , cudowny nastrój. Polecam
Dzień dobry, z ogromną radością przeczytaliśmy Państwa pozytywną opinię na temat naszych produktów! Bardzo dziękujemy za miłe słowa i docenienie naszej pracy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że nasze produkty spełniają Państwa oczekiwania i sprawiają satysfakcję. To dla nas najlepsza motywacja do dalszego rozwoju i tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań. Chcielibyśmy serdecznie zachęcić do kolejnych zakupów w naszym sklepie. Stale poszerzamy ofertę o nowe produkty, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Pozdrawiamy, Zespół Ogrody solne
23 kwi 2024
Piękne produkty, szybka wysyłka, świetna cena :)
Dzień dobry, z ogromną radością przeczytaliśmy Państwa pozytywną opinię na temat naszych produktów! Bardzo dziękujemy za miłe słowa i docenienie naszej pracy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że nasze produkty spełniają Państwa oczekiwania i sprawiają satysfakcję. To dla nas najlepsza motywacja do dalszego rozwoju i tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań. Chcielibyśmy serdecznie zachęcić do kolejnych zakupów w naszym sklepie. Stale poszerzamy ofertę o nowe produkty, które odpowiadają na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Pozdrawiamy Zespół Ogrody Solne
Lampka jest piękna i daje cudne kojące światło
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię na temat naszego produktu! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z jego jakości i funkcjonalności. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały oczekiwania Klientów, dlatego miło nam słyszeć, że spełnia on swoją funkcję i przynosi Państwu satysfakcję. Zapraszamy na kolejne zakupy! Pozdrawiamy Zespół Ogrody solne
23 kwi 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Polecam .
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej. Cieszymy się, że towar spełnia oczekiwania Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z resztą naszej oferty 😊 Pozdrawiamy Zespół Ogrody solne
Wszystko super
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej. Cieszymy się, że towar spełnia oczekiwania Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z resztą naszej oferty 😊 Pozdrawiamy, Zespół Superbutelki
AM
Anika M.
Płock
29 kwi 2024
Polecam!
6 maj 2024
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że nasze produkty przypadły Państwu do gustu 😊 Zapraszamy ponownie Zespół Ogrody solne
5 maj 2024
1 maj 2024
29 kwi 2024
20 kwi 2024
Dzień dobry, Dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że nasze produkty przypadły Państwu do gustu 😊 Zapraszamy ponownie, Zespół Ogrody Solne
Dzień dobry, Cieszymy się, że skorzystał Pan z naszych usług. Doceniamy Pana czas poświęcony na wystawienie opinii. Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta, dlatego chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o Pana doświadczeniu. Czy mógłby Pan powiedzieć nam więcej o tym, co mogłoby sprawić, że nasza usługa zasłuży na wyższą ocenę? Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi, które pomogą nam się rozwijać. Pozdrawiamy Zespół Superbutelki
Rozmiar adekwatny. Wszystko działa polecam
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię na temat naszego produktu! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z jego jakości i funkcjonalności. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały oczekiwania Klientów, dlatego miło nam słyszeć, że spełnia on swoją funkcję i przynosi Państwu satysfakcję. Zapraszamy na kolejne zakupy! Pozdrawiamy Zespół Ogrody Solne