1242.euOpinie

CEIDG REGON:630767870
Rafał Alexandrowicz

Opinie nt. sklepu 1242.eu

4.70/5.00

Wszystko w najlepszym porządku - wzorowy kontakt telefoniczny, błyskawicza wysyłka, towar pierwszorzędny. Gorąco polecam
Czytaj dalej

Wystawione okulary jako nowe ,a otrzymałem powystawowe z drobnymi rysami czuje się oszukany nie wiem na co liczą wysyłając taki towar klientowi szkoda czasu nerwów ogólnie nie polecam teraz jeszcze muszę czekać na swoje pieniądze.;(

Doświadczenia innych klientów sklepu 1242.eu

Transakcja bez problemu, szybka wysyłka do paczkomatu, okulary w idealnym stanie
Szybko i w 100 pewności że to oryginał. Na rynku jest masa chińskich podróbek. Polecam zakupy w tym sklepie.
Wszystko w porządku
Wszystko OK