1242.euOpinie

CEIDG REGON:630767870
Rafał Alexandrowicz

Opinie nt. sklepu 1242.eu

4.67/5.00

Wszystko w najlepszym porządku - wzorowy kontakt telefoniczny, błyskawicza wysyłka, towar pierwszorzędny. Gorąco polecam
Czytaj dalej

Wystawione okulary jako nowe ,a otrzymałem powystawowe z drobnymi rysami czuje się oszukany nie wiem na co liczą wysyłając taki towar klientowi szkoda czasu nerwów ogólnie nie polecam teraz jeszcze muszę czekać na swoje pieniądze.;(

Doświadczenia innych klientów sklepu 1242.eu

Kontakt ze sklepem super !
Transakcja bez problemu, szybka wysyłka do paczkomatu, okulary w idealnym stanie
Wszystko w porządku
Wszystko OK