allmeblo.pl

Opinie (277) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (277)

Ważny od: 12 wrz 2023
allmeblo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu allmeblo.pl

16 sty 2024
Wszystko w porządku, precyzyjne wykonanie, bezproblemowy montaż
18 sty 2024
Bardzo dziękujemy za miłą opinię i poświęcony czas przy jej wystawieniu! Na email wysłaliśmy upominek w postaci kodu rabatowego na następne zamówienie! Zapraszamy ponownie.
13 wrz 2023
Wszystko było okej, szybka dostawa Nr zamówienia: UCUEDLTUN
10 paź 2023
29 wrz 2023

Polecam!

Szybka realizacja zamówienia. Profesjonalna obsługa klienta.
15 wrz 2023
świetne wykonanie, bardzo szybka realizacja, piękna tkanina
18 wrz 2023
24 paź 2023
Mebel dobrze zabezpieczony do wysyłki, porządnie wykonany.
30 paź 2023
14 paź 2023
Wykonanie produktu i sposób montażu oraz czas realizacji.
17 paź 2023
12 gru 2023
Piękny narożnik, dokładnie taki jak chcieliśmy. Polecam!
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Wszystko w jak najlepszym porządku , szybko i sprawnie .
14 lis 2023
24 lis 2023
Bardzo fajna, wygodna kanapa. Miły kontakt ze sklepem.
18 paź 2023

Wszystko ok.

Bardzo szybka dostawa, łatwy montaż, dobre wykonanie.
30 paź 2023
1 lis 2023
Pełne zadowolenie z kanapy oraz szybkiej realizacji
2 lis 2023
19 wrz 2023
Szybka transakcja. Miła i fachowa obsługa. Polecam.
20 wrz 2023
4 paź 2023
Wszystko w porządku. Szybka realizacja zamówienia.
6 paź 2023
3 paź 2023
Świetna jakość produktów i znakomita obsługa :)
3 paź 2023
Polecam, szybka sprawna realizacja zamówienia
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl

Oferta spełniająca bardzo indywidualne potrzeby

Zgodne z oczekiwaniami wyczerpujące informacje
13 paź 2023
Szybka transakcja, wysyłka ekspresowa. Polecam
17 paź 2023
20 wrz 2023
Bardzo podoba nam się wybrana przez nas kanapa
21 wrz 2023