allmeblo.pl

Opinie (277) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (277)

Ważny od: 12 wrz 2023
allmeblo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu allmeblo.pl

JK

Przepiękna sofa

Sofa pieknie wykonana. Szybko sie składa. Dobrze wykonczona. Robilismy ja w sztruksie. Piekna butelkowa zieleń. Bardzo wygodna. Czas realizacji zgodnie z informacja przy zamówieniu. Polecam. Pełen profesjonalizm.
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Bardzo dziękujemy za miłą opinię i poświęcony czas przy jej wystawieniu! Na email wysłaliśmy upominek w postaci kodu rabatowego na następne zamówienie! Zapraszamy ponownie.

Wspaniała obsługa klienta

Wspaniała obsługa klienta. Proces zamawiania przebiegł sprawnie i bardzo miło, dzieki pani mnie obsługującej. Była niezwykle pomocna i uprzejma. Doradzała i wychodziła na przeciw oczekiwaniom. Serdecznie polecam.
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Zamówiłam różową sofę Arosa. Jest idealna, ma wszystko co potrzebowałam - do 200cm, funkcję spania, podłokietniki i przede wszystkim był wybór RÓŻOWYCH tkanin :) Będę domawiać pufkę w pasującym kolorze
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Piękne kolory Jasmine 21 i Jasminie22. Łatwy montaż. Sofa Prato i narożnik pięknie się prezentują. Sympatyczny pan który przywiózł meble i który udzielił cennych rad dotyczących montażu mebli.
24 lut 2024
Piękny naroznik. Kolor taki jak sobie wymarzyłam. Pufy zrobione w wymiarach niestandardowych, o które poprosiłam. Jestem zadowolona. Mam nadzieję, że posłuży lata.
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Bardzo dobry kontakt,z dużym zrozumieniem zadanego tematu /konsultant p. MAJA/.Błyskawiczna wycena produktu szybkie uruchomienie transakcji.DZIĘKUĘ
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Było małe opóźnienie w produkcji, ale firma stanęła na głowie o pomimo to dostarczyła nawet szybciej niż przewidywał pierwotny termin.
24 lut 2024

Dobry kontakt, wspaniała jakość produktu

Bardzo dobry kontakt podczas sprzedaży oraz podczas transportu. Wspaniała jakość i wykonanie warte zainwestowanych pieniędzy.
17 mar 2024

Polecam!!

Wspaniały kontakt, informacje o każdym kroku realizacji zamówienia, jakość mebli wspaniała zgodna z moimi oczekiwaniami.
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Doskonale dobrane kolory. Mogłam dopasować strukturę materiału do fotela. Aby wszystko grało.
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Dobry kontakt w sprawie zamówienia i dostawy. Fajnie i solidnie wykonany mebel.
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Świetny kontakt i profesjonalna obsługa , szybka realizacja zamówienia.
BARDZO SPRAWNA i PROFESJONALNA OBSŁUGA ZADANEGO TEMATU.DZIĘKUJĘ
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Wszystko zgodne z zamówieniem, dobry kontakt z dostawcą
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Kanapa ładna i wygodna. Bardzo dobry kontakt z firmą.
Wszystko sprawnie, komunikacja perfect
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Wszystko przebiegło szybko i sprawnie!
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Polecam, dobry kontakt z obsługą.
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Bardzo miła obsługa na infolini.
Odpowiedź ze sklepu allmeblo.pl
Wszystko w porządku, polecam.