sportofino.com- Logo - Opinie

sportofino.com

Opinie (2354) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8045)

11 maj 2023
Sklep z produktami bardzo dobrej jakości, szybka realizacja zamówienia i bezproblemowe zwroty. Czasami brakuje zdjęć produktów na modelach, np. Kapelusze :) dwukrotnie zamówiłam w ciemno i niestety wyobrażałam sobie je inaczej „na głowie” - reszta bez zarzutu :)
AS

23 cze 2023
poprawić funkcjonalność strony,, bo chodzi tragicznie, być bardziej otwartym na rozwiązywanie problemów kupujących. Jeśli ktoś skorzystał z przysługujących mu rabatów w tym wypadku pierwszego rabatu na zakupy i dokonał go, ale po jego otrzymaniu i przymierzeniu zwrócił do sklepu zakupiony towar, to klient powinien utrzymać ten sam rabat na kolejną rzecz ponieważ tak naprawdę nic nie kupił i nie skorzystał z rabatu. W waszym przypadku jest zupełnie inaczej, co dla mnie jest po prostu głupie. Obsługa klienta sklepu internetowego jest mało empatyczna, uprzejma i pomocna.

Opinie nt. sklepu sportofino.com

Kurtka bardzo fajna lekka idealna na wiosenne chłody. Rozmiarówka typowa.
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Bardzo się cieszymy, że produkt spełnił oczekiwania. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Dobry towar, szybka dostawa, również bezproblemowe zwroty. Polecam Piotr
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię na temat zakupu i dostawy. Cieszymy się, że proces zwrotu towaru przebiegł bezproblemowo i sprawnie. W naszej firmie zawsze staramy się zapewnić wyjątkową obsługę klienta, od początku do końca, i miło jest słyszeć, że nam się to udało. Dziękujemy, że poświęcił Pan czas, aby podzielić się z nami swoim doświadczeniem! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
PW
Patrycja W.
Paski Alberto są świetnej jakości i dobrze się prezentują.
Cięzko zrobić coś lepiej, jak wyglądo to bardzo dobrze ;).
6 kwi 2024
Polecam.Bardzo szybka przesyłka.Artykuły zgodne z opisem.
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za poświęcony czas i wyrażenie opinii. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Towar zgodny z zamówieniem.Szybka dostawa- wszystko OK.
Szybko, sprawnie, bezpiecznie!!! Na czas! Tak trzymać!!!
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za Pana opinię. Cieszymy się, że miał Pan miłe doświadczenia z naszą firmą. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Towar spełnił moje oczekiwania.Szybka wysyłka. Polecam
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Szybkość wysyłki i możliwość bezproblemowe go zwrotu.
6 kwi 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia i produkt 1 klasa.
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię na temat zakupu i dostawy. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
Szybka wysyłka, szeroki asortyment, jakość materiału
Szybkość dostawy, profesjonalizm w każdym aspekcie.
możliwość przymierzenia w sklepie stacjonarnym :-)
szybka wysyłka . produkt zgodny z opisem . polecam

Czas oczekiwania, zespół w Katowicach, pozdrawiam
KG
Krystyna G.
Bierutów

Realizacja zamówień,

Jak zwykle wszystko na jak najwyższym poziomie
Szybka dostawa. Artykuły ładnie zapakowane. A+
Bardzo szybka wysyłka i realizacja zamówienia
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Czas realizacji zamówienia jest bardzo dobry
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię na temat dostawy. Zapraszamy do ponownych, równie udanych zakupów w naszym sklepie! Pozdrawiamy Zespół S’portofino
13 kwi 2024
Dziękuję,jestem zadowolona.Szybko i sprawnie.
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
Dzień dobry, dziękujemy za Pani opinię. Cieszymy się, że wszystko było zgodne z opisem i że miała Pani miłe doświadczenia z naszą firmą. Staramy się, aby każdy klient był zadowolony, a tak miłe słowa motywują nas do dalszego dążenia do doskonałości. Jeszcze raz dziękujemy za czas poświęcony na napisanie tej recenzji! Pozdrawiamy Zespół S’portofino