woodeczka.pl

Opinie (140) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (140)

Ważny od: 22 sty 2024
woodeczka.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu woodeczka.pl

Godne polecenia

Produkt polecam znajomym - bujak w rozmiarze L jest solidny i wytrzymały, szukaliśmy takiego żeby mąż bez problemu się zmieścił i bujał się razem z synem. Wytrzymuje ciężar osoby dorosłej. Kupiliśmy od razu w pakiecie z innymi akcesoriami. Jesteśmy zadowoleni.
Jestem pod wrażeniem, w ilu konfiguracjach można korzystać z bujaka. To prezent, który rośnie razem z dzieckiem. Jest starannie wykonany. Córka potrzebuje wsparcia związanego z integracją sensoryczną - korzystanie z bujaków daje u nas super efekty. Polecam!
Polecam! Po kilku miesiącach użytkowania kitchen helpera i bujaka mogę szczerze polecić asortyment sklepu. Jakość na najwyższym poziomie! Dbałość o najmniejsze detale. A do tego bardzo profesjonalna obsługa klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Dzień dobry. Zachęcam do zakupów w firmie Woodeczka. Zamówiłam tipi wraz z zestawem. Otrzymany towar oceniam jako wysokogatunkowy (dziecko w nim bardzo chętnie przebywa). Zamowienie dostarczono w szybkim czasie. Pozdrawiam Joanna Kolasińska

Bujaczek na medal!

Bujaczek jest świetny! Od razu skradł serca naszych chłopców. Bawią się, kołyszą, zjeżdżają, wspinają, budują bazę, wymyślają coraz to nowsze zastosowanie. Dodatkowo dobrze sprawdza się jako narzędzie terapeutyczne. Polecam wszystkim!

Kitchen helper świetnie się sprawdza

Szybki czas realizacji oraz wysyłka. Kitchen helper bardzo dobrej jakości, ładnie się prezentuje w kuchni i wygodny w użytkowaniu dla dziecka. Pełni swoje zadanie w 100%, dziecko z ciekawością obserwuje co się dzieje w kuchni.

Rewelacja!

Jesteśmy z Żoną bardzo zadowoleni z zakupu. W Internecie znajduje się bardzo dużo podobnych produktów jednak Woodeczkę wyróżnia zdecydowanie jakość. Bardzo łatwe w montażu, ładne i wytrzymałe - sam testowałem jako pierwszy :)

Super bujak

Bujak bardzo solidny, ładnie i estetycznie wykonany. Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą. Jako klientka czuję, że przy transakcji o mnie zadbano oraz że zadowolenie moje jak i mojego dziecka jest dla sprzedawcy ważne. Polecam.

Tipi jest idealne

Tipi jest wykonane bardzo starannie, poduszki bardzo miękkie. Syn uwielbia spędzać czas w tipi. Termin realizacji bardzo szybki, a przecież namiot jest szyty po złożeniu zamówienia. Polecam z całego serca.

Spełnia oczekiwania

Dobrze wykonany produkt. Bujak i zjeżdżalnia spełniają swoje zadanie i podobają się dzieciom. Pomimo małych zawirowań z zamówieniem podczas okołoświątecznego czasu był dobry kontakt ze sklepem.
Solidnie wykonany sprzęt . Wszystko zgodnie z opisem . Dzieci zadowolone a to najważniejsze. Zastanawiam się jeszcze nad zakupem poduszki do bujaka bo jednak bez niej trochę za twardo
31 sty 2024

Produkt bardzo dobrej jakości

Produkt bardzo dobrej jakości. Solidnie wykonany. Dzieci bardzo zadowolone. Kontakt ze sprzedającym bardzo dobry. Zamówienie zrealizowane ekspresowo Zdecydowanie polecam

Bujak

Jakość wykonania zarówno bujaka jak i ścianki wspinaczkowej na bardzo dobrym poziomie. Szybka wysyłka i bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Jak najbardziej polecam 😌
24 sty 2024
Sklep godny polecenia szybka i miła obsługa . Wnuczka i wnuczek bardzo zadowoleni zestaw z bujakiem jest super .To już moje drugie zakupy w tym sklepie polecam w 100%

Cudo

Siostrzeniec uwielbia tipi, mówi na niego "domek" i nawet zasnął na poduszkach dołączonych do zestawu. Świetna zabawa nie tylko dla dziecka ale też dla zwierzaków :)
Gorąco polecam, moja roczna córeczka go uwielbia ! A i kuzynostwo , które nas odwiedza również uwielbia z niego korzystać. Sama też z niego korzystam . Polecam !

Wigwam

Zamówienie zostało przygotowane szybko i w krótkim czasie dotarło pod właściwy adres. Wykonanie wysokiej jakości. Dziecko prawie ciągle przesiaduje w wigwamie.

Rewelacja!

Solidnie wykonanie z dbałością o każdy szczegół, na lata. Dzieci zachwycone, zabawa się nie kończy. Nie spodziewałam się, że aż tak im się spodoba 🤗 Dziękuję 👍
3 lut 2024
Namiot wykonany z przyjemnego materiału, wszelkie elementy stelażu zakończone półokrągło aby dziecko nie zrobiło sobie krzywdy, duży wybór kolorystyczny.
Całość na 5. Zaczynając od najważniejszego: super jakość produktu, kontakt bez problemu, otwartość i pomoc. Polecam świetny sklep, obsługa i produkty.